MP3 Dancer

wizard32

Zainteresovan član
Poruka
287
Ako je neko skinuo ovaj program i platio dodatne dancere zamolio bih ga da mi ih posalje,platio bih Vam.Ili ako neko od ovih stalnih forumasa ima visa karticu platio bih mu da mi skine dodatne igrace.
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
I jedno pitanje da li moze da se slusa internet radio bez prekidanj,non-stop mi ovaj bufer ponovo ucitava. :evil:
Pozdrav :wink:

P.S. A sad malo spama www.*.rs.sr
 
Nisu ovi denseri samo za winamp oni plesu uz sve zivo.Zanimljivo ali ovaj program za razliku od VirtuaGirl nema nijednog spijuna, a proverio sam ga sa odlicnim i placenim anti spy programom.Zato jos jednom molim da svako ko moze da mi pomogne da dodjem do pune verzije programa neka se javi. :D
Pozdrav 8)
 
wizard32:
Ako je neko skinuo ovaj program i platio dodatne dancere zamolio bih ga da mi ih posalje,platio bih Vam.Ili ako neko od ovih stalnih forumasa ima visa karticu platio bih mu da mi skine dodatne igrace.
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
I jedno pitanje da li moze da se slusa internet radio bez prekidanj,non-stop mi ovaj bufer ponovo ucitava. :evil:
Pozdrav :wink:

P.S. A sad malo spama www.*.rs.sr


Ajd malo objasni cemu sluzi taj program...cim si toliko odusevljen mora da je nesto dobro!
 
Mirjanadz:
wizard32:
Ako je neko skinuo ovaj program i platio dodatne dancere zamolio bih ga da mi ih posalje,platio bih Vam.Ili ako neko od ovih stalnih forumasa ima visa karticu platio bih mu da mi skine dodatne igrace.
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
I jedno pitanje da li moze da se slusa internet radio bez prekidanj,non-stop mi ovaj bufer ponovo ucitava. :evil:
Pozdrav :wink:

P.S. A sad malo spama www.*.rs.sr


Ajd malo objasni cemu sluzi taj program...cim si toliko odusevljen mora da je nesto dobro!
KAd ukljucis WinAmp automatski uz pesmu ti iskace i igrac/igracica i igra u ritmu muzike.
@Wizard32
Imam samo MP3 dancer (trial), a likove i ostale dodatke sam izgleda nekome dao, nema sanse da nadjem.
Ako ti odgovara javi se.
 

Back
Top