Zone kraj Nisave....

  • Začetnik teme Jelena Dj.
  • Datum pokretanja
Mislim da svako mesto ima svoje ljude. Evo na primer "Reka"...uvek kad izadjem tamo imam osecaj da je svaka devojka kopija druge,visoka štikla,gola ramena,otkrivene grudi,šminka do bola, pomislim da nisam možda na dodeli Oskara.A kada ih duže posmatram vidim da je svaka devojka sama momci kao da se plaše da ih pogledaju ili su puni temperamenta.One vrebaju momke sa jakim kolima, dobrim cipelama, da ne govorim o ostalim detaljima...izgled na kraju krajeva nije ni bitan. Da, to su mamine i tatine maze koje bi da se dobro udaju pa ih roditelji stipendiraju ne bi li pronasele tog princa na belom konju(da,najbitnije je da on dođe na konju).Momci(ponekad mi ih je baš žao)ta čudna i razlovrsna stvorenja,neki bi,oni koji su svesni svega ovoga,da iskoriste ove male slatke lutkice a oni drugi kojih mi je i žao,a koji i nesto vrede neznaju sta se u osnovi krije iza sve te šminke.Ma znam, na kraju nisu ni oni naivni, ali zašto većina ljudi gradi mišljenje o nekoj osobi u skladu sa mestom gde je ta osoba izašla?
 
Anonymous:
Mislim da svako mesto ima svoje ljude. Evo na primer "Reka"...uvek kad izadjem tamo imam osecaj da je svaka devojka kopija druge,visoka štikla,gola ramena,otkrivene grudi,šminka do bola, pomislim da nisam možda na dodeli Oskara.A kada ih duže posmatram vidim da je svaka devojka sama momci kao da se plaše da ih pogledaju ili su puni temperamenta.One vrebaju momke sa jakim kolima, dobrim cipelama, da ne govorim o ostalim detaljima...izgled na kraju krajeva nije ni bitan. Da, to su mamine i tatine maze koje bi da se dobro udaju pa ih roditelji stipendiraju ne bi li pronasele tog princa na belom konju(da,najbitnije je da on dođe na konju).Momci(ponekad mi ih je baš žao)ta čudna i razlovrsna stvorenja,neki bi,oni koji su svesni svega ovoga,da iskoriste ove male slatke lutkice a oni drugi kojih mi je i žao,a koji i nesto vrede neznaju sta se u osnovi krije iza sve te šminke.Ma znam, na kraju nisu ni oni naivni, ali zašto većina ljudi gradi mišljenje o nekoj osobi u skladu sa mestom gde je ta osoba izašla?
:wink:
 
Refresh:
Anonymous:
Mislim da svako mesto ima svoje ljude. Evo na primer "Reka"...uvek kad izadjem tamo imam osecaj da je svaka devojka kopija druge,visoka štikla,gola ramena,otkrivene grudi,šminka do bola, pomislim da nisam možda na dodeli Oskara.A kada ih duže posmatram vidim da je svaka devojka sama momci kao da se plaše da ih pogledaju ili su puni temperamenta.One vrebaju momke sa jakim kolima, dobrim cipelama, da ne govorim o ostalim detaljima...izgled na kraju krajeva nije ni bitan. Da, to su mamine i tatine maze koje bi da se dobro udaju pa ih roditelji stipendiraju ne bi li pronasele tog princa na belom konju(da,najbitnije je da on dođe na konju).Momci(ponekad mi ih je baš žao)ta čudna i razlovrsna stvorenja,neki bi,oni koji su svesni svega ovoga,da iskoriste ove male slatke lutkice a oni drugi kojih mi je i žao,a koji i nesto vrede neznaju sta se u osnovi krije iza sve te šminke.Ma znam, na kraju nisu ni oni naivni, ali zašto većina ljudi gradi mišljenje o nekoj osobi u skladu sa mestom gde je ta osoba izašla?
:wink:

Probaj da iscooliras, tako neshto je uvek bilo i cisto sumnjam da ce se promeniti.Za te tzv. fensere, ljudi koji su svojevremeno izlazili u piramidu, saloon su bili klasicni seljaci, djaneri, sa loshom odevnom kombinacijom, i tako su se odnosili prema njima, i obrnuto....Meni je muka od tih nalickanih, sredjenih cica, ali ne zelim da sudim nikome...verovatno i medju njima super likova :roll: :roll: :roll: :roll:A shto se tice frajera, dovoljno je da malo popiju i da svaka zvaka i blejaza dodju na svoje mesto...Prave vrednosti su odavno pale u zaborav, nazalost.
 
[/quote]citam sve ovo sto pisete o nasem nam gradu pa momci i devojke paljba iz tog uzasnog grada gde je vreme stalo
pozdrav iz ciriha....uh zaboravih juce na street paradi bilo milion i trista hiljada ljudi....mala zurkica....pozdrav
 
Vazno je znati sta te ceka kada izadjes.Ako znam da me ceka u ZONE kocenje i snimanje ko sta oblaci to jes ko sta vozi to jes mrki pogledi to jes shirenje glasina i tako to.......naravno da necu da idem tamo.Ako znam da kada odem u COMU je besplatan ulaz onda znam da dolaze svi i ko treba (ko voli tu vrstu muzike i dodje da se zeza i donese pozitivnu energiju sa sobom) i ko ne treba (detektivi,strazari,shtiklice,kanui(to su one zenske cipelice sa produzenim prednjim delom),zonisti, salunisti,terminatori(to su oni sto vole da terorishu druge).......)naravno da necu da odem jer znam da mi nece biti lepo zbog te pogreshne energije koju donose pogreshni ljudi.Zato lepo da bi pobego iz Babilona koji je nezasit i koji zeli moc ja odem na NISOMNIJU i tamo naravno su svi pozitivni i prijateljski raspolozeni :P 8) :shock: :) :o :lol: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
P S : Razmishljaj o tome sta razmishljash!!!!!!!!!!
 
Nije bitna Nisomnija bitni su ljudi s kojima se druzish i tvoja voznja to jes osecaj koji stvorish u svom srcu a on mora biti pozitivan a takodje je bitna i muzika koju uvek slusham i koja me pokrece na pozitivan nacin.U stvari sve zavisi od coveka kakav je to svi znamo ali ipak nije iskljuceno da mozemo da se menjamo ka boljem(shto je malo teze jer:'VUK DLAKU MENJA ALI UM NIKADA').Kad je neki novinar pitao Bob Marlija sta treba da uradi da bi postao Rasta(POZITIVAN) on mu je odgovorio da treba ponovo da se rodi.
P S:Stvarno mi je zao osa koje su navikle da bodu.Zelim im sve najbolje!
 

Back
Top