ZA POZNAVAOCE HARDVERA

EPOX 8RDA+ mozda ima bolje napajanje(3-phase, elektroliti 3300 mikrofarada, i vece napone za CPU, RAM, AGP) i Abit je mozda bolji, ali sam ja ljubitelj ASUS-a i mislim da uopste nisu losi! Ploca ima 2-phase napajanje i elektrolite od 3300 mikrofarada, sto ne zvuci ekstra, ali radi odlicno! Cak i overclock sekcija nije losa a PCB je odradjen odlicno.......
Mr. GURU ne gledam reklame mnogo !!!!!!!!!!!!!!
od EPOX-a I ABITA bolji je ABIT, ali je ASUS ASUS i samo ASUS!!!!!!!!!
 
ALO ASUS JE S R A N J E :P
I glupo ga je uopste porediti sa epoxom ili abitom, mislim smesno je :D Dosta ljudi i ne zna za ove ploce a zasto? REKLAMA CINI CUDO. Mozda bi uspela da i od juga napravi auto, tako ti je to i sa asusom. Pogotovo uzimajte asus sa onim -x na kraju te su najjace.
 
Ja rekoh ne -X nego -DL (Deluxe). A o EPoX-u i ABIT-u znam isto koliko i o ASUS-u. Samo i dalje stojim iza ASUS-a, ima najbolji PCB layout. Kod doticnog ABIT-a je montiranje u kuciste nocna mora, pa kabel od napajanja prelazi preko procesorskog kulera itd. Mada su od svih njih ABIT-ove performanse najbolje. EPoX kosto vec rekoh je fina ploca sa lepim kulerom na chipsetu i odlicnom naponskom jedinicom. Ali ASUS je kralj po pitanju PCB-a, garancije(3godine), prilozenim kablovima i bracket-ima, a i sa slabijom naponskom sekcijom ima odlican BIOS (JA GOVORIM O PLOCI SA PCB-om v2.0, 400MHz FSB).
 
FROZEN:
Ja rekoh ne -X nego -DL (Deluxe). A o EPoX-u i ABIT-u znam isto koliko i o ASUS-u. Samo i dalje stojim iza ASUS-a, ima najbolji PCB layout. Kod doticnog ABIT-a je montiranje u kuciste nocna mora, pa kabel od napajanja prelazi preko procesorskog kulera itd. Mada su od svih njih ABIT-ove performanse najbolje. EPoX kosto vec rekoh je fina ploca sa lepim kulerom na chipsetu i odlicnom naponskom jedinicom. Ali ASUS je kralj po pitanju PCB-a, garancije(3godine), prilozenim kablovima i bracket-ima, a i sa slabijom naponskom sekcijom ima odlican BIOS (JA GOVORIM O PLOCI SA PCB-om v2.0, 400MHz FSB).
Pa za dobru robu ti i ne treba garancija sony=1 godina beko i slicne marke=3 godine garancije. A sto se tice postavljanja ploce ja sam postavljao i asusovu vise puta, a i abitovu koju i posedujem. I uopste se nisam namucio oko kabla za napajanje koji inace uopste i ne ide preko kulera. Kazes asusove ploce imaju bolji bios od cuvenog epoxa ili jos boljeg abita :shock: :shock: :shock: . I sve ovo sto ti ovde pricas podseca na neki komentar iz nekog casopisa o kompjuterima samo ne mogu da se setim iz kog ali seticu se. :roll: :roll: :roll:
 
Macane ne pratis moje reci pazljivo u nekom redu pise da je ABIT najbolji i da EPoX ima bolju naponsku jedinicu, a za bios sam reko da ASUS ima dobar, a ne bolji od EPoX i ABIT ploca. Mozda ti i ovo lici na tekst iz nekog casopisa aaaa?
PCB A7V8X je ko sto rekoh bolji od ABIT-ovog, ali je ABIT oduvek naklonjen overclockerima (svidja mi se na abitu podizanje napona za 0.05V). Secam se ploce za P2 na 400 ABIT ZX koja jos uvek radi. Ali ASUS je uvek bio medju najboljima, to sto nije na samom vrhu ne znaci da je citiram nekog odozgo "S R A N J E" !!!!!!
ASUS-ove ploce koristim zadnje tri godine i veoma sam zadovoljan. A ako te interesuju detalji o garancijama na jedan SONY televizor imao sam garanciju 7 godina. Po tvojim recima to automatski znaci da nije kvalitetan, i jos nesto mogli bi smo i Chaintec da pljujemo ali od Zenit serije na oko nema lepsih ploca!
 

Back
Top