Neobicni zahtevi u sexu

LUDICA:
Navedi nam primer da znamo sta za tebe predstavlja rec >SOKANTNO<
Evo na primer, ti kao mlada devojcica npr. treba da vodis ljubav sa finim zgodnim deckom. I onda kad vec dodjete do samog cina seksa on te zamoli da obuces kostim Snezane a on se obuce u kostim patuljka.Pa jos uzme crni vibrator sa dva kraka (analno-vaginalni model) i moli te da se samozadovoljavas dok on masturbira i pevusi Haj-ho,Haj-ho... :cry:
*******, uvek moram da ispadnem idiot, ali sta cu... :cry:
 
snoshaj efendija:
LUDICA:
Navedi nam primer da znamo sta za tebe predstavlja rec >SOKANTNO<
Evo na primer, ti kao mlada devojcica npr. treba da vodis ljubav sa finim zgodnim deckom. I onda kad vec dodjete do samog cina seksa on te zamoli da obuces kostim Snezane a on se obuce u kostim patuljka.Pa jos uzme crni vibrator sa dva kraka (analno-vaginalni model) i moli te da se samozadovoljavas dok on masturbira i pevusi Haj-ho,Haj-ho... :cry:
* ga, uvek moram da ispadnem idiot, ali sta cu... :cry:
Jaoj efendija ti si pun iznenadjenja,ali stvarno
Hmmm.....zanimljiva tema,ali mislim da ce ovde retko ko da ti odgovori iole iskreno,a ne da fantazira,ali ok...ne znam mora da sam jos neiskusna,ali nisam imala neke posebne zahteve do sada.Mada recimo da bih ja imala jedan zahtev,ali ne tako zahtevan kao tvoj(uzgled da li je iz stvarnog iskustva ili je primera radi?)
 
snoshaj efendija:
LUDICA:
Navedi nam primer da znamo sta za tebe predstavlja rec >SOKANTNO<
Evo na primer, ti kao mlada devojcica npr. treba da vodis ljubav sa finim zgodnim deckom. I onda kad vec dodjete do samog cina seksa on te zamoli da obuces kostim Snezane a on se obuce u kostim patuljka.Pa jos uzme crni vibrator sa dva kraka (analno-vaginalni model) i moli te da se samozadovoljavas dok on masturbira i pevusi Haj-ho,Haj-ho... :cry:
* ga, uvek moram da ispadnem idiot, ali sta cu... :cry:

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA

Fakin šit, ovo nisam ocekivala :shock:
 
Anja :*:
snoshaj efendija:
LUDICA:
Navedi nam primer da znamo sta za tebe predstavlja rec >SOKANTNO<
Evo na primer, ti kao mlada devojcica npr. treba da vodis ljubav sa finim zgodnim deckom. I onda kad vec dodjete do samog cina seksa on te zamoli da obuces kostim Snezane a on se obuce u kostim patuljka.Pa jos uzme crni vibrator sa dva kraka (analno-vaginalni model) i moli te da se samozadovoljavas dok on masturbira i pevusi Haj-ho,Haj-ho... :cry:
* ga, uvek moram da ispadnem idiot, ali sta cu... :cry:

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA

Fakin šit, ovo nisam ocekivala :shock:
Nisi ocekivala od efendije?Pa jesam li efendija ili nisam? :wink:
 
Dobro.Da uozbiljim temu.Kad sam imao 25 ili 26 godina imao sam...hm...ljubavnicu (Austrijanka) sa kojom sa bio nekoliko puta i bilo je sve ok, tj da kazem normalno (samo da ne ispadne da brkam nesto).Onda jednom prilikom je u sred sexa izvadila iz torbice (bili smo u hotelu) malu, tanku svecu, zapalila je i zamolila me da joj kapljem otopljeni vosak po ledjima dok se tucamo 'otpozadi'.Bio sam zbunjen do ludila,jer znam da vosak pece kao djavo.Ona se nasmejala i rekla da je to sveca bas za to i da taj vosak nije vreo kao kod obicnih sveca.Topi se brzo tako da te kapljice nisu toliko vrele kao kod ovih obicnih.I ajde, uradim ja to.Uzivala je u tome, videlo se zaista.
Posle mi je pricala da se te svece kupuju u seksi sopovima a i ja sam probao (kapnuo sam na ruku) i zaista malo je vreli, ne pece jako i brzo se hladi.Usput, te kapljice ohladjenog voska se skidaju
veoma lako nekom tecnoscu koja se dobija kada se kupi ta sveca...
U sustini, riba je bila blagi sado-mazo ali boze moj, niko nije savrsen.Imao sam ja dosta akcija slicnog tipa ali ne bih da se proseravam, ispasce da lazem i svi ce da mi skoce na vrat...
:?
 
snoshaj efendija:
Dobro.Da uozbiljim temu.Kad sam imao 25 ili 26 godina imao sam...hm...ljubavnicu (Austrijanka) sa kojom sa bio nekoliko puta i bilo je sve ok, tj da kazem normalno (samo da ne ispadne da brkam nesto).Onda jednom prilikom je u sred sexa izvadila iz torbice (bili smo u hotelu) malu, tanku svecu, zapalila je i zamolila me da joj kapljem otopljeni vosak po ledjima dok se tucamo 'otpozadi'.Bio sam zbunjen do ludila,jer znam da vosak pece kao djavo.Ona se nasmejala i rekla da je to sveca bas za to i da taj vosak nije vreo kao kod obicnih sveca.Topi se brzo tako da te kapljice nisu toliko vrele kao kod ovih obicnih.I ajde, uradim ja to.Uzivala je u tome, videlo se zaista.
Posle mi je pricala da se te svece kupuju u seksi sopovima a i ja sam probao (kapnuo sam na ruku) i zaista malo je vreli, ne pece jako i brzo se hladi.Usput, te kapljice ohladjenog voska se skidaju
veoma lako nekom tecnoscu koja se dobija kada se kupi ta sveca...
U sustini, riba je bila blagi sado-mazo ali boze moj, niko nije savrsen.Imao sam ja dosta akcija slicnog tipa ali ne bih da se proseravam, ispasce da lazem i svi ce da mi skoce na vrat...
:?
Ha ha ha! Opšte ludilo! Ej, efendija, nemoj da pretjeruješ s tim svijećama da ne bi postao protojerej ili glavom sinod!
 
snoshaj efendija:
Dobro.Da uozbiljim temu.Kad sam imao 25 ili 26 godina imao sam...hm...ljubavnicu (Austrijanka) sa kojom sa bio nekoliko puta i bilo je sve ok, tj da kazem normalno (samo da ne ispadne da brkam nesto).Onda jednom prilikom je u sred sexa izvadila iz torbice (bili smo u hotelu) malu, tanku svecu, zapalila je i zamolila me da joj kapljem otopljeni vosak po ledjima dok se tucamo 'otpozadi'.

:shock: Anja je SM :?
 
-Eva-:
Onda, malo koji je muškarac odan i privržen... Još ne sretoh takvog...
Nije da je samo privrzen onaj koji odbija oral...

Abstract
...Oralni sex datira iz najranijih pocetaka ljudske istorije ili cak preistorije.Na zidovima pecina u Africi su nadjeni crtezi koji nesumnjivo pokazuju zene u stanju oralnog zadovoljavanja muskaraca (reprodukcije tih slika se nalaze u muzeju Prado u Madridu).
...Usmena predanja mestana koja sam pedantno zabelezio tokom svojih putovanja kazuju da je od vajkada u crnackim plemenima Afrike zena bila stub porodice, pa i samog plemena.Zene su kuvale, spremale, radjale decu pa cak su se bavile i vracanjem i lecenjem.Naravno, ne treba ni govoriti o tome da je patrijahalno vaspitanje bilo besprekorno sto naravno znaci apsolutno nestupanje u seksualne odnose pre braka.
Muskarci su se bavili lovom tj. obezbedjivali su hranu za porodicu ili cak vise njih u grupi za celo pleme.Medjutim, mladji neozenjeni muskarci su cesto padali u depresije i nisu hteli da idu.Razlog ovih depresija je bio nepoznat ali je savet staraca plemena zakljucio da je u njihove stomake usao zao duh sto se videlo po otvrdnucu na donjem delu stomaka.
Donesena je odluka da mlada lepa devojka isisa zlog duha iz tela jednog mladica kroz to otvrdnuce tj.penis.Tako je i bilo.Mlada devojka Batunde je ratniku
Rutundeu isisala uspesno zlog duha tako da je on nakon toga sa osmehom na licu zgrabio koplje i ubio deset antilopa.Celo selo je slavilo ovaj dogadjaj danima a tajna isisavanja zlog duha se brzo prosirila medju ostalim plemenima...
Jedino sto ostaje kao misterija je ta da li su muskarci pokusavali prvo da zlog duha isteraju svojom rukom ili se radi o specificnoj maloj prevari muskaraca premazenama zbog osvete zbog zvocanja, laznih glavobolja, cestih poseta zenine rodbine itd.U svakom slucaju, deluje zanimljivo...

Prof.dr. Snoshaj efendija
predsednik Svetskog udruzenja etnoseksologa i redovni profesor etnoseksologije na Univerzitetu u Sankt-Petersburgu

(sa predavanja povodom Svetskog dana oralnog seksa odrzanog u hotelu Kempinski, Melburn april 2004)
 
zendeli:
Pa...bilo je jedno pitanje u smislu"Sta mislis o onima sto piske jedni na druge?" :shock: Mozda bi slijedio i prijedlog za radnju da nisam bila zgrozena samom pomisli na to.Obeshrabrila sam ga za dalja pitanja.
Ma trebala si da ispipas prvo ko bi piskio po kome.Pa ako on voli da se piski po njemu-piski(ali nemoj da se udas za njega) jer ce posle biti kad ti se ne piski:''Maco ti me ne volis vise.Nekako si drugacija u zadnje vreme.Nema vise one strasti...'' :lol: :lol: :lol:
 
Anja :*:
snoshaj efendija:
Dobro.Da uozbiljim temu.Kad sam imao 25 ili 26 godina imao sam...hm...ljubavnicu (Austrijanka) sa kojom sa bio nekoliko puta i bilo je sve ok, tj da kazem normalno (samo da ne ispadne da brkam nesto).Onda jednom prilikom je u sred sexa izvadila iz torbice (bili smo u hotelu) malu, tanku svecu, zapalila je i zamolila me da joj kapljem otopljeni vosak po ledjima dok se tucamo 'otpozadi'.

:shock: Anja je SM :?

Dobro, samo nemoj da se zayebes i uzmes one crkvene lojanice, model PARASTOS.Bice ti ledja kao da si brala pamuk u Alabami za vreme robovlasnistva.Mada navedeni model sveca moze biti multifunkcionalan... :wink:
 
snoshaj efendija:
zendeli:
Pa...bilo je jedno pitanje u smislu"Sta mislis o onima sto piske jedni na druge?" :shock: Mozda bi slijedio i prijedlog za radnju da nisam bila zgrozena samom pomisli na to.Obeshrabrila sam ga za dalja pitanja.
Ma trebala si da ispipas prvo ko bi piskio po kome.Pa ako on voli da se piski po njemu-piski(ali nemoj da se udas za njega) jer ce posle biti kad ti se ne piski:''Maco ti me ne volis vise.Nekako si drugacija u zadnje vreme.Nema vise one strasti...'' :lol: :lol: :lol:
Ili da se kojim slucajem prehladim,pa da misli da ga obozavam :wink: .
 
snoshaj efendija:
zendeli:
Pa...bilo je jedno pitanje u smislu"Sta mislis o onima sto piske jedni na druge?" :shock: Mozda bi slijedio i prijedlog za radnju da nisam bila zgrozena samom pomisli na to.Obeshrabrila sam ga za dalja pitanja.
Ma trebala si da ispipas prvo ko bi piskio po kome.Pa ako on voli da se piski po njemu-piski(ali nemoj da se udas za njega) jer ce posle biti kad ti se ne piski:''Maco ti me ne volis vise.Nekako si drugacija u zadnje vreme.Nema vise one strasti...'' :lol: :lol: :lol:

ccccc
Idi isperi ta usta! Sram te bilo!!! :D
 

Back
Top