Mojoj devojci nesto curi...

U

Uplasen

Gost
Cao, molim vas da mi pomognete...

moja devojka ima nekih problema sa vaginom. stalno joj curi nsto zuto zelenkasto, i jako smrdi. Kad ona hoce da imamo seks, meni je jako neprijatno, ali ne zelim da izbegnem jer je volim. A kad gurnem tamo, u to, sav se ulepim i izgubim volju za seksom. a posle seksa, tu sluz jako tesko operem sa penisa i ostane da smrdi sledecih sati, kada prestane. pomozite, sta da radim ?
 
Kratko i jasno - pravac ginekolog. Ako nesme sama idi sa njom. Dace joj neke vaginalete, malo ces morati da se strpis dok ne prodje terapija, ali bar ce posle se biti ok.
Kod devojaka to moze da bude gadno i da se iskomplikuje (gljivice, bradavice, bakterije...). Verovatno je ranije mislila da joj nije nista i da ce to proci, pa nije otisla kod lekara cim je primetila. Cudi me da nije reagovala, jer je sigurno peckalo, ako ne i bolelo.
Ne morate kod privatnog sem ako nije preporucen, u drzavnim ima dobrih ginekologa. Reci joj da ne treba da je bude blam, to je kao da ides kod zubara ili bilo kog drugog specijaliste. On ce joj uzeti bris, uraditi testove (nista strasno to se radi svima kod svakog pregleda, rutinska kontrola kod zena koje idu redovno), dati vaginalete i posle 7 - 10 dana ce biti kao nova! Onda ces moci da uzivas u kompletu.
Ako se naljuti sto si joj to spomenuo (ako je ona ok osoba ne bi trebalo) ti joj kazi da je to zbog njenog zdravlja. A i tvog. Uostalom, moze da ti prenese neke bolesti. Moras brinuti i o sebi.
Znaci uzmi je za rucicu kao dobar decko i pravac dom zdravlja.
 
Zdravo, uplaseni....

To naravno nije nista. U svakoj vagini pa i u vagini tvoje devojke zive odredjene bakterije koje nju stite i odrzavaju je cistom. Medjutim nakada se desi da se te bakterije promene tj. da se promeni njihova grupa, a razloga moze biti na sto, od fizickih (kao nehigijena, sto naravno nemora da je samo njena krivica, nego moze da bude i tvoja pod pretpostavkom da je ona samo sa tobom) do psihickih (kos sto je stres i tako dalje). Znaci sve je to normalno, ali i nije posto ti nije lepo dok si nu njoj, zat je posavetuj da ode do ginekologa naravno i ti podji sa njom da bi ti bilo jasnije a i red je. Ginekolog ce da uzme bris i sutradan cete imati rezultate o kojoj bakteriji je rec tj, koje je grupe i doktor ce prepisati najverovatnije vaginalnu terapiju, neku vrstu vaginaleta. To ce tvoja devjka da stavalja nekih nedelju dana (za to vreme ga ne guraj i pusti je da se oporavi), a posle toga ce sve biti OK.
 
Uplasen:
Problem je u tome sto ona nece da ide kod ginekologa, ja sam joj predlozio ali ona nece, kaze nikad nije bila i da ce se to srediti samo od sebe,ali to traje vec nedeljama

Moras da nadjes nacin da je ubedis. Objasni joj da stvarno moze da se iskomplikuje, i da za tvoju ljubav bi trebalo da poseti ginekologa...naravno uhvati je na osecanjima tipa ...ako me volis itd....I kazi da ces i ti poci sa njom....A da ce da se sredi samo od sebe nece sigurno,,,,BUDI UBEDLJIV I ODVEDI JE KOD GINEKOLOGA....ODMAH... :evil:
 
Sta bre nece? Jel ona... OK sa sobom? Nije mi jasno, radi se o njenom zdravlju. !!!???
Probaj da kazes njenoj najboljoj drugarici u poverenju mozda ona uspe da je nagovori... Il* bolje ne ako joj ova sve istrtlja jos ces da nagrabusis. (Zene su cudo, a ti neces smeti da kazes da si se raspitivao na forumu o ovome.)
Reci joj nema sexa dok se to ne sredi. Ako krene sa zalopojkama... Budi cool, neka se stavi u tvoju situaciju. Ti mozes da zakacis neke gljivice ili sl. Od domace radinosti: caja od kamilice, ulja kantariona nema nista kada dodje do te faze. To je samo preventiva i osnovna higijena kod zena.
Koliko imate godina?
 
ja imam 19 a ona 17.ona se ne poverava drugaricama o tim stvarima. ne mogu da joj kazem da nema seksa jer se plasim da ce me ostaviti. ne znam sta da radim, vec sam joj rekao da idemo zajedno kod doktora ali ona nece ni da cuje,kaze prociceje to,alli ja mislim da nece.uh
 
Uplasen:
Cao, molim vas da mi pomognete...

moja devojka ima nekih problema sa vaginom. stalno joj curi nsto zuto zelenkasto, i jako smrdi. Kad ona hoce da imamo seks, meni je jako neprijatno, ali ne zelim da izbegnem jer je volim. A kad gurnem tamo, u to, sav se ulepim i izgubim volju za seksom. a posle seksa, tu sluz jako tesko operem sa penisa i ostane da smrdi sledecih sati, kada prestane. pomozite, sta da radim ?

Gde nadje Nindza Kornjacu...? OK, neslanu salu na stranu, naravno da morate pod hitno kod doktora a odete. Ako to ne uradite (valja mozete takav dogovor da postignete) ne znam zasto bi se vise nervirao, niti POSTova ovde o tome. Jedino lekar moze dati odgovor na to, a koliko mi se cini, na ovom forumu (prepunom dobrih ljudi spremnih da daju dobar savet :D) ga ipak nema.
 
Ne mogu cudom da se nacudim.
Moze da se kr... da izvines, a ne moze da prihvati ostale "obaveze" oko genetalnih organa. Svasta! Lepo sam ja rekla za seksualno obrazovanje!
Pazi...
Tu ne treba da te plasi da li ce ona da raskine ili ne. To je glupa ucena, jer ti ne radis nista lose vec hoces da joj pomognes. Pitanje je da li ti zelis da budes sa osobom koja ne vodi racuna o sebi (i tebi). Moze se kod kozmeticara, kod frizera, u solarijum i ko zna gde... ali kod ginekologa - nikako. Jel?! Tamo imama babaroga, koliko sam cula. I nesto te cerece i ubacuju ti nesto metalno... Strasno! Kako ce kad zatrudni?! Mene je bio veci strah kad sam isla da vadim krv.

A da nadjes ove nase zenske casopise oni su puni tekstova o tome, o komplikacijama koje mogu da nastanu... Uzmi Lepotu i zdravlje, Lisu... Sigurno ima u Vivi... Da sam kod kuce potrazila bih L&Z i rekla ti gde da trazis.
Pregled kod ginekologa nije strasan. Isto kao da se spremas za sex: skines se, legnes u malo izdignutu stolicu, rasiris noge, dodje doca (on ili ona - al nek bude ona za pocetak), pogleda, ubaci ono metalno, (Gazdarica ce znati kako se zove ona je strucnjak za latinski), pogleda, uzme bris, dodjite tad i tad po rezultate, prepisacu vam ove tablete, ... Do vidjenja!
(Pretpostavljam da ce dobiti malo predavanje o higijeni intimnih delova, i sta je cekala do sada, kako joj to ne smeta, ali ako sa 17 godina ne zna o tome da vodi racuna i treba joj lekcija.)
Ja sam na mom prvom pregledu zamisljala kako mi to radi fantasticno gradjen tip da bih se opustila(to je radila mala plava doktorka). :twisted:

Zene su sklone da drze zensku stranu price, ali ne i u ovakvim slucajevima. Ako te voli, ucinice to zbog oboje. Ako i dalje ne pristane, reci ti njoj: Ili moje zdravlje ili ti. Sta mislis za koga cu da se odlucim?
Nadam se da cete resiti problem pre te drasticne recenice.
Sa srecom decurlijo!
 
Uplasen:
A jel znate nekog ginekologa (privatnog) koji dolazi u kucne posete ? Ja bih platio, samo da njoj bude dobro.

To za kucne posete ne znam, ali sigurno najbolji u gradu (na zalost, ubedljivo i najskuplji) je Papic. Ordinacija mu je na Vozdovcu, nije je tesko naci, ali ne znam na pamet adresu. Ako si zainteresovan, mogu potraziti.

P.S. Princess je potpuno u pravu. Ono sto ja nisam smeo da kazem, sto zbog tvojih emocija, sto da ljudi ne pomisle da sam ja bezosecajan, Princeza (kao zensko) je rekla. To je teska nezrelost i postujem ja to sto je volis, medjutim red je da i ona pokaze isto bar time sto ce tebi i sebi uciniti uslugu i zatraziti pomoc.
 
Po ovom pitanju mogu samo da budem stroga. Znam kroz sta su moje mnoge drugarice prosle od puberteta na ovamo slusam o ovome i onome. Ja sam imala super srecu, pa sa tim bolestima i komplikacijama nisam imala problema, ali sam morala na kontrole, jer je moja baka umrla od raka, pa rekoh da krenem sa Papa-testom i onim pipkanjem grudi na vreme. Bolje spraciti... Moja sestra je znala devojku koja je u 26-27 godini vec imala rak grudi - srecom, pa su joj na vreme ustanovili.
Ne mogu da kazem da sam hipohondar, ali bih da zivim sto duze mogu. Svidja mi se zivot.
Niko u mojoj porodici nema veze sa medicinom. Valjda smo svi nesto gadljivi na krv... :D
 
E pa hvala vam svima na odgovorima. Mislim da cu sacekati jos malo sa tim ginekologom da vidim kako se odvijaju stvari. Pokusacu da ne gledam u to dok imamo seks. Disacu na usta da ne osecam miris. Pa ako se nista ne promeni jos par nedelja, ako nece da ide kod ginekologa, uslovicu je.
 
Uplasen:
E pa hvala vam svima na odgovorima. Mislim da cu sacekati jos malo sa tim ginekologom da vidim kako se odvijaju stvari. Pokusacu da ne gledam u to dok imamo seks. Disacu na usta da ne osecam miris. Pa ako se nista ne promeni jos par nedelja, ako nece da ide kod ginekologa, uslovicu je.

Izbegni sex covece zbog sebe!!! Kako ti nije gadno? Meni kao zeni pa se smucilo...
Alo hoce li neko musko da mi pomogne ovde?!!
 

Back
Top