Velik Brat 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Јој, па горису од оник туркиња штосу блесиле два месеца у кући мислећи дасу у ријалити шоу а ови их снимали по купатилима и млатили паре по нету...

То и јесте ријалити шоу!! :per: :lol:
 
Ali patuljak i zena sa protezom
tragikomicno

Ne sažaljevam nikog i smatram da pod kapom nebeskom treba imati mesta za svakoga...Zašto je ona ili on manje čovek od nas koji smo "normalni"? Svako ima neku svoju sudbinu, a kad pročitam neki ovakav komentar samo kažem Što si video u svetu nadaj se u veku....Izgleda da svi zaboravljaju da mogu da postanu to isto vec sutra...
 
Ne sažaljevam nikog i smatram da pod kapom nebeskom treba imati mesta za svakoga...Zašto je ona ili on manje čovek od nas koji smo "normalni"? Svako ima neku svoju sudbinu, a kad pročitam neki ovakav komentar samo kažem Što si video u svetu nadaj se u veku....Izgleda da svi zaboravljaju da mogu da postanu to isto vec sutra...


Pazi ovako .... naravno da žena invalid i onaj patuljak imaju ista prava kao i svi .... ali je poenta u tome što su za ovaj VB baš baš birali ljude koji su prilični egocentrici i puni sebe. Da je tako kao što ti pričaš bilo bi tu i debelih i ružnih i buljavih .... ali nije tako ..... svi su birani da lepo izgledaju (naročito devojke) .... Radiša je perverznjak pa je i on zato upao u tu kombinaciju. Za ubacivanje ovo dvoje ''drugačijih'' ne mogu ni da pretpostavim motiv.

Ja imam utisak da će u ovom VB biti sexa .... a to je očigledno i cilj .... jer jedino tako mogu da preguraju do naredne sezone .... Ako sve bude bilo isto kao i pre - sledeći VB neće ni postojati.

Ljudi su željni pikanterija ....

Jel si primetila da su svim kadnidatima bilia postavljena pitanja ''da li će biti sexa u kući VB'' .... Osećam da su ovim koji su izabrani za kuću obećane velike pare ukoliko se osmele za jedan sex uživo ....

Tako da ... moje prognoze su da će ovaj VB biti mnogo drugačiji od prethodnih ..... a tačno su izabrani ljudi koji bi to mogli i da im priušte.
 
Da ne bih zauzela mnogo prostora citirajući Natašu samo ću da se nadovežem...

Nisam pratila redovno, imam milion obaveza uveče i ne stižem....Tačno je da se VB razlikuje u odnosu na prva dva...Svaka osoba je za sebe...Šta je kome lepo, to je vec priča za sebe...Meni lično niko od muškaraca nije po mom ukusu...Znači da sam birala bilo bi nešto treće..Žene su 50:50..Najlepša mi je Tanja..Treba ubaciti i debele, ružne, zašto da ne? Što se tiče seksa, lično smatram da 3 meseca nije ništa i da svako može da apstinira, e sad pitanje je da li i želi...

Motivi Milana i Tanje su iz mog ugla gledano, želja da se dokažu, da i oni mogu biti deo društva, sposobni za život i samostalni...To je pohvalno, bravo za Emotion, jer nakon onolike halabuke oko Gej parade, niko se nije zapitao a šta je sa invalidima i ljudima sa drugim nedostacima, kojih u Srbiji ima i za razliku od inostranstva gde je to vidljivo i prihvaljivo, ovde toga nema...
 
Da ne bih zauzela mnogo prostora citirajući Natašu samo ću da se nadovežem...

Nisam pratila redovno, imam milion obaveza uveče i ne stižem....Tačno je da se VB razlikuje u odnosu na prva dva...Svaka osoba je za sebe...Šta je kome lepo, to je vec priča za sebe...Meni lično niko od muškaraca nije po mom ukusu...Znači da sam birala bilo bi nešto treće..Žene su 50:50..Najlepša mi je Tanja..Treba ubaciti i debele, ružne, zašto da ne? Što se tiče seksa, lično smatram da 3 meseca nije ništa i da svako može da apstinira, e sad pitanje je da li i želi...

Motivi Milana i Tanje su iz mog ugla gledano, želja da se dokažu, da i oni mogu biti deo društva, sposobni za život i samostalni...To je pohvalno, bravo za Emotion, jer nakon onolike halabuke oko Gej parade, niko se nije zapitao a šta je sa invalidima i ljudima sa drugim nedostacima, kojih u Srbiji ima i za razliku od inostranstva gde je to vidljivo i prihvaljivo, ovde toga nema...

Komentar :ok:
 
Ja sam gotovo ubedjen da Radasin nije za ono sto se predstavlja (nepismeni seljak sa 1. razredom osnovne skole, ili koliko vec).

Evo zasto:
Meni je neshvatljivo da covek koji ima 50 godina i koji se ceo zivot bavi poljoprivredom, i verovatno nikad nije mrdnuo iz svog sela, ode na kasting u Nis ili gde vec i tamo se kao prijavi na konkurs. Onda mi je jos neshvatljivije i da prodje da ce takav covek da sedne na bus i ode u BG u kucu VB. 99% sam siguran da on glumi sve to, cini mi se da se kasnije ispostavilo za mikija, da je on sa nekim politicarima u semi(i za njega mi je malo bilo cudno da se pcelar sa osnovnom skolom iz tamo nekog sela toliko razume u svetsku politiku).

Prva se daje kraljevcanka :D
Fudbaleri ko fudbaleri...priglupi
Po meni Tanja previse prica o svom hendikepu, kad god je prikazu ona prica o nekih hendikepima, mislim zasluzuje i ona sansu kao i svaki drugi, ali to prosto ljudima nije zanimljivo da slusaju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top