Natalna Karta-Pomoc

Mi@

Početnik
Poruka
2



Moze li neko,molim Vas,da pogleda moju natalnu katru?
U poslednje vreme mi bas nista ne ide od ruke.Na poslovnom planu cist uzas,sve same odbijenice i "Izabrali smo drugog kandidata",porodica,skoro nikakva porska sem one lose,ljubavni plan je isti takav,duga veza sa Skorpijom koja se zavrsila ne tako slavno,on se ozenio a ja dobila sut kartu,posle njega je dosao Ovan ali se i ovo ,na moju veliku zalost,zavrsilo lose po mene.
Hocu li ikad prestati ovaj period tuge i bola ili je ovo moja sudbina koju ce me pratiti do kraja?

Hvala!
 
S obzirom da je tranzitni Saturn u devici i da prelazi preko tvog Meseca,
mogucnosti za razmisljanja, tugovanja...sa ili bez stvarnog ili opipljivo~vidljivog razloga...
sto ce reci, cak i da nema nista, nesto bi smo nasli kao problem :sad2:

Proveri na Forumu kako reaguju osobe sto im je neka planeta u Devici...
svima je desperacija...a sad videh da je tebi jos i ASC u Devici, ali i to je proslo...
No, najtezi period je vec ustvari iza tebe, jer je Saturn vec presao preko Meseca...

Mozda ti je malo cupavo jer je pravio kvadrat sa Marsom iz Blizanaca, pa da je postojala i ljutnja :besna: izmadju dva naleta tuge :sad2: ...kao sendvic?
Ali, eto, ostade ti ziva, pregurala si i to!

E sad, za posao?
Saturn ( opet ON ) pravi, ako sam dobro zapamtila, kvadrat na Urana, vladara tvog sestog polja,a i kvadrirao je i natalni Saturn... a kad posle oktobra, Saturn izadje iz Device, nastupice olaksanje, osetices i zadovoljstvo shodno ulozenim naporima, mozda ti je sada cudno, ali je istinito!!! Kao nova , bolja osoba, novi lik u ogladalu! :D
Jupiter ce tad moci da dodje do izrazaja i postoje sanse da ce davati mogucnost za nalazenje posla...mozda ti je neko vec rekao da ces imati tj. raditi po dva posla?
Ide Jupiter i prema polju partnerstva...
...tako da ce se i dogadjati svasta~nesto lepo... :zag:
 

Back
Top