koji antivirus imate?

1,46 Ghz, 512 ram... i računar ti se udavi sa avirom
avira bez ikkvih problema radi na računarima sa i sa duplo slabijom konfiguracijom

Ajde ti malo izbaci programe koji ti se nepotrebno dižu sa windowsom
i iskeniraj komp sa Malwarebytes' Anti-Malware i sa Spybot S & D
nećeš ni primetiti da imaš aviru ;)
ne koči ti AntiVirus komp
ili si ga ti preopteretio, ili si već zapatio neki spyware

istina :)
 
Pa nije za svaki AV update u .exe sadrzaju...
Ne znam za sve...

Ha, pa nije za neke Š AV, nego za prave i proverene, npr. ima za Kasper i BD. ;)

ja iskreno nikad nisam tako radio update,tako da ne mogu reci o updateovima bez konekcije

Upravo tako. :D

Nisam ni ja,ali sam nesto citao o tome...
Cini mi se da se downloaduje sa maticnog sajta,pa se to negde iskopira ako se dobro secam,ali ne secam se da je pominjan .exe fajl...
Mozda i gresim,stvarno ne znam.

Pa evo da te prosvetlim, kada hoces nesto da instaliras, sta mislis koju ekstenziju pokreces ?
Imaju i neki AV, na kojima se definicije samo prekopiraju i sljaka.
A ima i kada skines i moras da instaliras to sto si skinuo npr. tako je kod BD, i Spybot - Search & Destroy-a. Ja sam naveo samo primer za .exe. ;)
 
Ha, pa nije za neke Š AV, nego za prave i proverene, npr. ima za Kasper i BD. ;)
Nisam znao da je za kasperski tako,mislio sam da ne ide instalacija...


Upravo tako. :D



Pa evo da te prosvetlim, kada hoces nesto da instaliras, sta mislis koju ekstenziju pokreces ?
Imaju i neki AV, na kojima se definicije samo prekopiraju i sljaka.
A ima i kada skines i moras da instaliras to sto si skinuo npr. tako je kod BD, i Spybot - Search & Destroy-a. Ja sam naveo samo primer za .exe. ;)
E bas lepo od tebe sto si me prosvetlio,a ja sam lepo rekao da nije za sve u .exe formatu i da se instalira...
A stvarno ne znam kod kojih je ovako a kod kojih onako...
A kad me vec prosvetljujes trebao bi da znas da nije za sve instalacija u .exe formatu.
 
Pa nije za svaki AV update u .exe sadrzaju...
Ne znam za sve...

Nisam ni ja,ali sam nesto citao o tome...
Cini mi se da se downloaduje sa maticnog sajta,pa se to negde iskopira ako se dobro secam,ali ne secam se da je pominjan .exe fajl...
Mozda i gresim,stvarno ne znam.

E bas lepo od tebe sto si me prosvetlio,a ja sam lepo rekao da nije za sve u .exe formatu i da se instalira...
A stvarno ne znam kod kojih je ovako a kod kojih onako...
A kad me vec prosvetljujes trebao bi da znas da nije za sve instalacija u .exe formatu.

E vidis prijatelju ti nisi znao nego sve nesto mislis, citao si i tako to a misliti i sra*i nije isto :D. Razumes, a ja sam skidao i radio update na takav nacin na vise AV i zato sam pokusao da ti objasnim i nemoj da se drcas, kada sam samo lepo pokusao da ti objasnim.
 
E vidis prijatelju ti nisi znao nego sve nesto mislis, citao si i tako to a misliti i sra*i nije isto :D. Razumes, a ja sam skidao i radio update na takav nacin na vise AV i zato sam pokusao da ti objasnim i nemoj da se drcas, kada sam samo lepo pokusao da ti objasnim.

Pa,napomenuo sam da to nisam radio...
Samo kazem da nije za svaki AV u .exe formatu,nista drugo.;)
 
1,46 Ghz, 512 ram... i računar ti se udavi sa avirom
avira bez ikkvih problema radi na računarima sa i sa duplo slabijom konfiguracijom

Ajde ti malo izbaci programe koji ti se nepotrebno dižu sa windowsom
i iskeniraj komp sa Malwarebytes' Anti-Malware i sa Spybot S & D
nećeš ni primetiti da imaš aviru ;)
ne koči ti AntiVirus komp
ili si ga ti preopteretio, ili si već zapatio neki spyware


Imam minimalno programa na kompu. Skoro nista. Evo slika.
72596200.png



Evo i skenirano sa malvarebiteom.
63258309.png

I sta ja to tako opasno imam? A bas je opasno sto sam iskljucio automatski update:hahaha:

Imam licenciran win, ali ga ne apdejtam jer i to usporava komp.:)
 
Poslednja izmena:
...I sta ja to tako opasno imam? A bas je opasno sto sam iskljucio automatski update:hahaha:

Imam licenciran win, ali ga ne apdejtam jer i to usporava komp.:)
izvini, ali gde si prochitao da sam ja rekao da je opasno iskljuchiti automatski update
i o chemu prichash
u prvom postu si rekao da ti antivirus uspori komp, i da je bolje biti bez njega a cheshtje instalirati vindows, iz chega se zakljuchuje da ti antivirus uspori komp
dok se u ovom smejesh mom zakljuchku da je opasno iskljuchiti automatski update - koji niti sam doneo, niti sam naznachio na ikoji nachin da imam takvo mishljenje

"antivirus mi usporava komp" i "komp mi je usporen prilikom update antivirusa" su dve razlichite stvari
 
Ja sam napravio kombinaciju AVIRA za viruse Spybot za ostalo i ZA-pro kao firewall i ljudi verujte mi vise od godinu dana nemam nikakvih prob ali opet svako ima neki svoj ukus i izbor prgrama za zastitu ali slazem se da treba imati bar dva do tri prog u kombinacji.
 
Takodje AVIRA+Malwarebytes' Anti-Malware+SuperAntiSpyware+ZoneAlarm i mislim da je to dovoljno da budes pristojno zasticen.Sistem radi savrseno vise od godinu dana,tako da ja tu nista ne bih menjao.
 
Poslednja izmena:
Ajde ne ke.njajte i jedan i drugi ,ko i onaj neki o Nortonu mislim :lol:
Ali neka vi po svom a ja ću ovako pa vidjećemo ko će dokle dogurati samo nemaš ti ovde od koga tražiti pomoć kao prije ;)
 
Poslednja izmena:
Ajde ne ke.njajte i jedan i drugi ,ko i onaj neki o Nortonu mislim :lol:
Ali neka vi po svom a ja ću ovako pa vidjećemo ko će dokle dogurati samo nemaš ti ovde od koga tražiti pomoć kao prije ;)

Znas sta majstore, dao si svoj komentar mi svoj, nicim te nismo uvredili nego izneli svoje misljenje i nemoj nikome da govoris da ne k*nja nego malo istestiraj svoj AV pa ces vidis....:rtfm:
 

Back
Top