Ja i devojke kao voda i zejtin (nastavak...)

13th

Gost
Poruka
16
Bio sam van... -.- i zatvorili tamu... ccc... pa zar moram da visim ceo dan ispred kompa ovde na forumu da bi se videlo da nisam klon?!

postavio sam onu temu jer mozda ima neko slican problem kao ja pa ga je sramota da kaze i da predstavi odvde sebe, da bi pronasao resenje, za razliku od nekih koji se duvaju odve (mozda vecina) „sve mu ribe jure kitu nemoze da ih se otarasi“ itd, ja koliko znam da lik koji se hvali da krese on zapravo ne krese nista ili je ranije kresao i vise mu se ne da ni jedna iz nekog razloga... i pocne da prodaje tu neke price „ja sam ovo-ono“ na forumu i u drustvu, plus da podjebava drugog ko nije IN, da bi postao interesantan nekim budalama koji ce da se prime na njegovo pros*ravanje i podrzti ga! pa kome VI takvi trebate??? Ako ste tako veliki jebaci pa bolje idite pa kresite nesto, provodite se i ostavite komp! ovako sebi stetu pravite ima da popijete jednoga dana batine tako ,samo zbog neke glupe sitnice...

Mene nije sramota da kazem probleme koje me muce, bilo bi mi glupo da se pravim ovde napremr da sam expert u ljubav i sexu - kad nisam, pa evo me ladno ovde, ako nadjem resenje, nacice mozda i taj/ona slican meni, a nezele da pisu jer mozda znaju da ima takvih likova koje evo kao mene mogu da povrede... mada i navikao sam na to

Da..., svi smo mi danas „jadnici“ negde ranije napravili gresku, ja vidim gde sam sve gresio dok sam citao neke ovde postove i druge forume i sajtove sa temom "ljubav i sex"... i malo mi sad izgeda teze da staniem na noge i da krenem u borbu do cilja - jeste, preko trnja do zvezda...

btw: nemam namere ovde da se svadjam, raspravljam i da zajebavam kao sto su se pojedini tako postavili u pocetku:
http://forum.krstarica.com/threads/308597

i onda sam normalno morao da odreagujem vulgarno!
 
Slusaj ovako. Ja sam procitao ono tvoje i pazi kad je meni doslo da se ubijem od muke. Ti gene treba da sebe dovedes u red a ne da trazis devojke. Kuca ti propala i ti sad kukas sto niko ne dolazi. Sredi prvo gajbu pa kreni da renoviras i dodajes stvari, pa ce ti gosti sami dolaci. To ti moj savet, ti brate tesko zivis sa sobom a ne nekog da takav trazis i jos ne znas ni koga nego saleces "zene". Da li si ti od "zena" imao neku koju si hteo da upoznas, a da se ne smuvas? Ne znam sta da ti kazem, radi na sebi, trgni se i nadi posao i stisni muda malo, kad te familija tako jase sta ti tek rade ostali. Ne pravi se pametan nego slusaj druge sto nemaju taj problem sta ti govore, ne radi sve sto govore al slusaj i pamti i razmisljaj i gledaj sta oni rade. Da ti sve znas ne bi ni bilo problema. Ako delis glupe komplimente da bi se uvalio ribama sto ih ne poznajes nije ni cudo sto te kuliraju, ajde reci posteno ti kao musko sta to znaci da joj se bluza slaze sa bojom kose? z:D Bolje da kazes da joj se usne skoljke slazu sa nosom bar bi je nasmejao. A i nemoj to da radis, bavi se necim nadji nesto sto volis i preko toga ndji zenu sto isto to voli a ne ovako od sebe pravis lika sto jedino ocajnicama zanimjliv. Ja mislim da si ti citav zivot lenj za sebe i da si takav za 26 godina postao nesto sto ni ti ne volis jer ne bi sebi dao nadimak 13th i tu depresivnu sliku da imas o sebi visoko misljenje, vidis i ti sam spuco 26 dina a nista ne radi na sebi. Imas ti resenje ali je tesko jer sad treba da se trgnes i da radis na sebi ito ne da radis na sebi tri dana nego tri godine da bi se tek videlo da nesto pokusavas a cim neces da se pomiris s' tim znaci da jedan deo tebe zeli da se menja i to i uradi. Hebiga ne znam sta da ti kazem ne mozes da preskaces korake, ti hoces da vozis kamion a nemas ni B. Prvo polozi za B pa onda teraj dalje nije ni cudo sto te kamiondzije nece.
Bas me s*****lo ovo, bem ti i internet i sve z:(
 
pronasla sam:)zatvorili ti temu
a bas je bila eksplozivna:vatromet::vatromet:
e pa pazi:)
rekla bih da nisi bas lepo izlozio svoj problem,ti se vadis kako si ruzan ali to nema sanse da bude jedini razlog tvoje usamljenosti u odnosu na zenski pol:(
kazes da one tebe ne vole,a volis li ti njih:):metla:
mozda iz tebe potice averzija,iz tvoje podsvesti:D:kletva:
nisu samo lepi muskarci popularni i privlacni:think:
 
Slusaj ovako. Ja sam procitao ono tvoje i pazi kad je meni doslo da se ubijem od muke. Ti gene treba da sebe dovedes u red a ne da trazis devojke. Kuca ti propala i ti sad kukas sto niko ne dolazi. Sredi prvo gajbu pa kreni da renoviras i dodajes stvari, pa ce ti gosti sami dolaci. To ti moj savet, ti brate tesko zivis sa sobom a ne nekog da takav trazis i jos ne znas ni koga nego saleces "zene". Da li si ti od "zena" imao neku koju si hteo da upoznas, a da se ne smuvas? Ne znam sta da ti kazem, radi na sebi, trgni se i nadi posao i stisni muda malo, kad te familija tako jase sta ti tek rade ostali. Ne pravi se pametan nego slusaj druge sto nemaju taj problem sta ti govore, ne radi sve sto govore al slusaj i pamti i razmisljaj i gledaj sta oni rade. Da ti sve znas ne bi ni bilo problema. Ako delis glupe komplimente da bi se uvalio ribama sto ih ne poznajes nije ni cudo sto te kuliraju, ajde reci posteno ti kao musko sta to znaci da joj se bluza slaze sa bojom kose? z:D Bolje da kazes da joj se usne skoljke slazu sa nosom bar bi je nasmejao. A i nemoj to da radis, bavi se necim nadji nesto sto volis i preko toga ndji zenu sto isto to voli a ne ovako od sebe pravis lika sto jedino ocajnicama zanimjliv. Ja mislim da si ti citav zivot lenj za sebe i da si takav za 26 godina postao nesto sto ni ti ne volis jer ne bi sebi dao nadimak 13th i tu depresivnu sliku da imas o sebi visoko misljenje, vidis i ti sam spuco 26 dina a nista ne radi na sebi. Imas ti resenje ali je tesko jer sad treba da se trgnes i da radis na sebi ito ne da radis na sebi tri dana nego tri godine da bi se tek videlo da nesto pokusavas a cim neces da se pomiris s' tim znaci da jedan deo tebe zeli da se menja i to i uradi. Hebiga ne znam sta da ti kazem ne mozes da preskaces korake, ti hoces da vozis kamion a nemas ni B. Prvo polozi za B pa onda teraj dalje nije ni cudo sto te kamiondzije nece.
Bas me s*****lo ovo, bem ti i internet i sve z:(

bravo Mr. biti pacenik je izgleda gadna navika:)mozda oblik mazohizma:)
ja ne bih rekla za sebe da sam mazohista ali sam smorena pacenica sto posto:dash:
ipak mislim da trinesti treba prvo da prestane da sazaljeva sebe i da se kriticki osvrne na svoje ponasanje i zivotne stavove;)
 
@13-th: Ja ti se stvarno izvinjavam ako sam ti sinoć povredio osećanja, cilj je bila šala.
Ako si stvarno ozbiljan u ovome što pišeš, onda imaš gadan problem sa 26 godina. Da si se javio na forumsa min.4 godine manje, negde bih te razumeo. Ali plač nad okrutnom sudbinom u 26-oj, to ne razumem... stvarno ne razumem, niti pokušavam. To za mene jeste stvarno patetično. :confused:
U svakom slučaju, želim ti uspešno otklanjanje problema (možda komplex niže vrednosti) koji ne bi trebalo da tražiš na netu nego u sebi. Ako nisi sposoban za to, onda porazgovaraj malo sa nekim bliskim iz stvarnog života, pa imaš prijatelje valjda?? Ako misliš da ćeš dobiti rešenje na netu... grešiš! Pokupićeš nešto sažaljenja i to je sve. Mada, možda ti se javi i neko sličan... možda i operacija urodi plodom... ko zna :think:
U svakom slučaju, kao što rekoh... good luck :bye:
P.S. Vidim da te je priča digla, sklonio si suicidni avatar... lepo ;)

... a, da, neko reče da prebaciš temu na ozbiljan deo pdf-a, poslušaj to. To je jedino pametno bilo što si mogao da pročitaš.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Slusaj ovako. Ja sam procitao ono tvoje i pazi kad je meni doslo da se ubijem od muke. Ti gene treba da sebe dovedes u red a ne da trazis devojke. Kuca ti propala i ti sad kukas sto niko ne dolazi. Sredi prvo gajbu pa kreni da renoviras i dodajes stvari, pa ce ti gosti sami dolaci. To ti moj savet, ti brate tesko zivis sa sobom a ne nekog da takav trazis i jos ne znas ni koga nego saleces "zene". Da li si ti od "zena" imao neku koju si hteo da upoznas, a da se ne smuvas? Ne znam sta da ti kazem, radi na sebi, trgni se i nadi posao i stisni muda malo, kad te familija tako jase sta ti tek rade ostali. Ne pravi se pametan nego slusaj druge sto nemaju taj problem sta ti govore, ne radi sve sto govore al slusaj i pamti i razmisljaj i gledaj sta oni rade. Da ti sve znas ne bi ni bilo problema. Ako delis glupe komplimente da bi se uvalio ribama sto ih ne poznajes nije ni cudo sto te kuliraju, ajde reci posteno ti kao musko sta to znaci da joj se bluza slaze sa bojom kose? z:D Bolje da kazes da joj se usne skoljke slazu sa nosom bar bi je nasmejao. A i nemoj to da radis, bavi se necim nadji nesto sto volis i preko toga ndji zenu sto isto to voli a ne ovako od sebe pravis lika sto jedino ocajnicama zanimjliv. Ja mislim da si ti citav zivot lenj za sebe i da si takav za 26 godina postao nesto sto ni ti ne volis jer ne bi sebi dao nadimak 13th i tu depresivnu sliku da imas o sebi visoko misljenje, vidis i ti sam spuco 26 dina a nista ne radi na sebi. Imas ti resenje ali je tesko jer sad treba da se trgnes i da radis na sebi ito ne da radis na sebi tri dana nego tri godine da bi se tek videlo da nesto pokusavas a cim neces da se pomiris s' tim znaci da jedan deo tebe zeli da se menja i to i uradi. Hebiga ne znam sta da ti kazem ne mozes da preskaces korake, ti hoces da vozis kamion a nemas ni B. Prvo polozi za B pa onda teraj dalje nije ni cudo sto te kamiondzije nece.
Bas me s*****lo ovo, bem ti i internet i sve z:(
lepo napisano...od srca...i što je najvažnije tačno...
...korak po korak redukcija života...
 
Bio sam van... -.- i zatvorili tamu... ccc... pa zar moram da visim ceo dan ispred kompa ovde na forumu da bi se videlo da nisam klon?!

postavio sam onu temu jer mozda ima neko slican problem kao ja pa ga je sramota da kaze i da predstavi odvde sebe, da bi pronasao resenje, za razliku od nekih koji se duvaju odve (mozda vecina) „sve mu ribe jure kitu nemoze da ih se otarasi“ itd, ja koliko znam da lik koji se hvali da krese on zapravo ne krese nista ili je ranije kresao i vise mu se ne da ni jedna iz nekog razloga... i pocne da prodaje tu neke price „ja sam ovo-ono“ na forumu i u drustvu, plus da podjebava drugog ko nije IN, da bi postao interesantan nekim budalama koji ce da se prime na njegovo pros*ravanje i podrzti ga! pa kome VI takvi trebate??? Ako ste tako veliki jebaci pa bolje idite pa kresite nesto, provodite se i ostavite komp! ovako sebi stetu pravite ima da popijete jednoga dana batine tako ,samo zbog neke glupe sitnice...

Mene nije sramota da kazem probleme koje me muce, bilo bi mi glupo da se pravim ovde napremr da sam expert u ljubav i sexu - kad nisam, pa evo me ladno ovde, ako nadjem resenje, nacice mozda i taj/ona slican meni, a nezele da pisu jer mozda znaju da ima takvih likova koje evo kao mene mogu da povrede... mada i navikao sam na to

Da..., svi smo mi danas „jadnici“ negde ranije napravili gresku, ja vidim gde sam sve gresio dok sam citao neke ovde postove i druge forume i sajtove sa temom "ljubav i sex"... i malo mi sad izgeda teze da staniem na noge i da krenem u borbu do cilja - jeste, preko trnja do zvezda...

btw: nemam namere ovde da se svadjam, raspravljam i da zajebavam kao sto su se pojedini tako postavili u pocetku:
http://forum.krstarica.com/threads/308597

i onda sam normalno morao da odreagujem vulgarno!

Naš doživljaj samog sebe se vrlo lako reflektuje i na druge ljude....Ako neprestano misliš da si promašen slučaj, da ti je život tužan, to se oslikava na tvom licu, u tvom kretanju u načinu na koji govoriš i ljudi te tretiraju kao takvog.....(sam si ilustrovao šta ti se dogodilo na tom rođendanu).....
Znači, prva stavka...menjaj stav dušice! Svaki čovek je vredan, unikatan, neponovljiv...i negde na svetu postoji žena koja će ga obožavati....Meni se ipak čini da je izvor tvog nezadovoljstva više u nesređenoj finansijskoj situaciji nego u ljubavnom životu.... Ne znam koliko imaš godina ali sigurna sam da možeš naći bilo kakav honorarni posao.....Potrudi se da to bude radno mesto na kome ćeš što više biti u kontaktu sa ljudima....recimo konobarisanje u kafiću, rad u kioscima brze hrane..tamo je opticaj ljudi veliki....Pa možda ćeš ćutati prvih nedelju dana ali na kraju ćeš se nasmešiti devojci koja voli giros bez pomfita ili mladoj mami sa detetom.......
 
ja koliko znam da lik koji se hvali da krese on zapravo ne krese nista ili je ranije kresao i vise mu se ne da ni jedna iz nekog razloga... i pocne da prodaje tu neke price „ja sam ovo-ono“ na forumu i u drustvu, plus da podjebava drugog ko nije IN, da bi postao interesantan nekim budalama koji ce da se prime na njegovo pros*ravanje i podrzti ga
Tacno! :worth::worth::worth:
Zato i ti nemoj da visis na kompu nego kreni na dzogiranje da smrsas, pa ces se nekoj i dopasti... ;)
 
Bio sam van... -.- i zatvorili tamu... ccc... pa zar moram da visim ceo dan ispred kompa ovde na forumu da bi se videlo da nisam klon?!

postavio sam onu temu jer mozda ima neko slican problem kao ja pa ga je sramota da kaze i da predstavi odvde sebe, da bi pronasao resenje, za razliku od nekih koji se duvaju odve (mozda vecina) „sve mu ribe jure kitu nemoze da ih se otarasi“ itd, ja koliko znam da lik koji se hvali da krese on zapravo ne krese nista ili je ranije kresao i vise mu se ne da ni jedna iz nekog razloga... i pocne da prodaje tu neke price „ja sam ovo-ono“ na forumu i u drustvu, plus da podjebava drugog ko nije IN, da bi postao interesantan nekim budalama koji ce da se prime na njegovo pros*ravanje i podrzti ga! pa kome VI takvi trebate??? Ako ste tako veliki jebaci pa bolje idite pa kresite nesto, provodite se i ostavite komp! ovako sebi stetu pravite ima da popijete jednoga dana batine tako ,samo zbog neke glupe sitnice...

Mene nije sramota da kazem probleme koje me muce, bilo bi mi glupo da se pravim ovde napremr da sam expert u ljubav i sexu - kad nisam, pa evo me ladno ovde, ako nadjem resenje, nacice mozda i taj/ona slican meni, a nezele da pisu jer mozda znaju da ima takvih likova koje evo kao mene mogu da povrede... mada i navikao sam na to

Da..., svi smo mi danas „jadnici“ negde ranije napravili gresku, ja vidim gde sam sve gresio dok sam citao neke ovde postove i druge forume i sajtove sa temom "ljubav i sex"... i malo mi sad izgeda teze da staniem na noge i da krenem u borbu do cilja - jeste, preko trnja do zvezda...

btw: nemam namere ovde da se svadjam, raspravljam i da zajebavam kao sto su se pojedini tako postavili u pocetku:
http://forum.krstarica.com/threads/308597

i onda sam normalno morao da odreagujem vulgarno!

klon :p
 
Ma gde je bre ozbiljan. Ovo je krajnje pro.seravanje. Sad se vratio da nam opet otvori temu i izgrdi nas kako smo bili neozbiljni.
Ali sad vec pise i btw i udara * da bi mu izasla rec koja inace ne bi i bolduje i stavlja linkove http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10860121&postcount=1 i podvlači ....kao nov sam na ovum forumu....

ma how yes no.....nov si my ass :lol:

Još sinoć sam se htela složiti sa tobom da je tip totalni ‚‚ložač‚‚...vidi ti sad ovu naglu promenu- tipa sa samopouzdanjem, sinoć mi nije baš delovao tako siguran u sebe...
i ne rade mi ovi glupavi smajliji!!!!!
 
Hard as a Rock me baby, koliko sam te shvatio, kazes da si se ono zezao malo na pocetku... dovoljno sam urnisan psihicki zbog ovog sto mi se dogadjalo, da tesko mogu da pomislim da se neko tako samo sali samnom na ovu temu, osim toga vas ne poznajem ko je kakav...

ti Stroncijum, ko zna gde si ti sve ovde kloniras, cas si ovakav cas onakav... sta si zapenio toliko da nisam nov, sta te briga, rekao si jednom svoje misljenje! onda ako nema sta drugo da kazes nemora da solis drugima pamet i na kraju naravno LOCK! Sta je, zar nemozes da poverujes da ima likova koji nose problem kao sto sam napisao svoje?!!!
 
Hard as a Rock me baby, koliko sam te shvatio, kazes da si se ono zezao malo na pocetku... dovoljno sam urnisan psihicki zbog ovog sto mi se dogadjalo, da tesko mogu da pomislim da se neko tako samo sali samnom na ovu temu, osim toga vas ne poznajem ko je kakav...

ti Stroncijum, ko zna gde si ti sve ovde kloniras, cas si ovakav cas onakav... sta si zapenio toliko da nisam nov, sta te briga, rekao si jednom svoje misljenje! onda ako nema sta drugo da kazes nemora da solis drugima pamet i na kraju naravno LOCK! Sta je, zar nemozes da poverujes da ima likova koji nose problem kao sto sam napisao svoje?!!!

Pa sto samo ne smrsas? Ne kapiram te
 

Back
Top