iMesh

coca_girl

Zainteresovan član
Poruka
137
Zanima me da li neko ima profil na iMesh-u? ja ga koristim vec duze vreme,ali imam jedan veliki problem! poslednjih par dana nije htelo da mi otvori prozor,a onda sam ga skroz obrisala,ali sada uopste nece da ga ponovo instalira...!:(
 
Imam..al u poslednje vreme cim se ulogujem zakoci mi se i nece vise da radi pa moram da izadjem pa onda opet sve ispocetka ni 2 min nece da radi normalno..i sad tu samo slusam muziku a profil ko ****..
 
imesh_screenshot.jpg


10xx1xw.jpg
 
hehehe :p
e sad cu da proba to da instaliram,al mi bas bedak,sa nekima sa iMesh-a sam se bas sprijateljila...:(
aaaa,ne verujem,nece ni ovo,i ovde mi se pojavljuje:
BearShare has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
Please tell Microsoft about this problem.,I onda ono send i don't send
:dash::dash::dash: pravo sra*e :besna::rida:
 
hehehe :p
e sad cu da proba to da instaliram,al mi bas bedak,sa nekima sa iMesh-a sam se bas sprijateljila...:(
aaaa,ne verujem,nece ni ovo,i ovde mi se pojavljuje:
BearShare has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
Please tell Microsoft about this problem.,I onda ono send i don't send
:dash::dash::dash: pravo sra*e :besna::rida:

Nema to veze kada se ulogujes sa istim e-mail-om imas iste prijatelje. :lol: da li ti radi windows media player? ako ti on nije OK, nece da ti rade ni bearshare ni imesh !!!!
 
Nema to veze kada se ulogujes sa istim e-mail-om imas iste prijatelje. :lol: da li ti radi windows media player? ako ti on nije OK, nece da ti rade ni bearshare ni imesh !!!!

e pa super onda,to nisam znala:zper:
a WMP mi ne radi vec odavno,ali mi to do sada nije smetalo za iMesh. a WMP sam pokusavala da skinem,ali nesto nije htelo..ne vredi,komp cu ipak ponovo morati kod majstora da nosim:ceka::thumbdown:
 
e ovako windows media player sam skinula,neku novu verziju(hohoho :cool:) ali iMesh nece i dalje.isto mi poazuje.a probala sam i ber,ali nece ni to.... stvarno mi nije jasno sta se desava:dontunderstand:
 

Back
Top