Bizarne teen navike

maslacak93

Aktivan član
Poruka
1.969
Imate li neku neobicnu naviku,osobinu?? :hahaha:

Moja privatna prof. mate {preko godine} zivi iznad groblja,kad slucajno dodjem ranije,ja posedim na klupicama pored groblja i osecam se tako mirno :heart:
{ok,jeste ozbiljno bizarno,al bas me briga :p:p:p}

viii?? :)
:D
 
neee,groblje nije bizarno!

ne znam kad ce ljudi skontati da to nije bolesno,abnormalno,il slicno.ne treba se plasiti mrtvih,vec zivih.;)

ja sam u odredjenom periodu zivota isla jako cesto tamo, bar 3 puta nedeljno...jednom sam se i sa deckom oko toga posvadjala,jer je rekao da sam pukla i da to nije normalno za mladu osobu.

zatekla sam se i uvece,i nocu par puta,i ziva sam i dalje.

Al kontam da ljudi imaju strah,da ih asocira na smrt i sl.

Ps.Ko ne bude hteo da prica sa mnom nakon ovoga,kontam skroz :lol:
 
Poslednja izmena:
ne znam kad ce ljudi skontati da to nije bolesno,abnormalno,il slicno.ne treba se plasiti mrtvih,vec zivih.;)

:worth:

Тема: Волим ноћу кад возим бајс да пролазим поред једног места где увек има неких керова који јуре за бициклистима. На неки начин их се и плашим, али им увек утекнем, и онда се осећам тако срећно што сам за*ебала живуљке. Додуше, мали су керови, па и да ме стигну, не би ми могли ништа, да има већих, вероватно бих се држала подаље одатле:mrgreen:
 
Meni je brat,kad sam mu jednom rekla da mi je sasvim prijatno tamo i da sam posedela sat vremena,pitao:''Jesi li to rekla nekom?'' ''Ne''''Nemoj!''
Al ponekad se lose osecam jer jos nisam bila ni rodjenom dedi na Orlovaci {imala sam 8 godina kad je umro} a ovamo idem drugima.
I osecam se dobro jer cak nekad i pomislim kako me ta zena cuje i da zna da je ja obilazim.O.o
Tako se osecam jer je pored njenog groblja skroz zarasla trava,jer niko ne dolazi da pokosi. :(
 
neee,groblje nije bizarno!

ne znam kad ce ljudi skontati da to nije bolesno,abnormalno,il slicno.ne treba se plasiti mrtvih,vec zivih.;)

ja sam u odredjenom periodu zivota isla jako cesto tamo, bar 3 puta nedeljno...jednom sam se i sa deckom oko toga posvadjala,jer je rekao da sam pukla i da to nije normalno za mladu osobu.

zatekla sam se i uvece,i nocu par puta,i ziva sam i dalje.

Al kontam da ljudi imaju strah,da ih asocira na smrt i sl.

Ps.Ko ne bude hteo da prica sa mnom nakon ovoga,kontam skroz :lol:

To je vec bizarno. A tvoj decko je grobar, pa se plasio da ces otkriti da radi tamo kada nije sa tobom.
 
Ja sam pre praktikovao da leti u sred noci ako mi se ne spava odem i prosetam kroz shumu koja je odmah iza gde zivim,ima gomila staza,a posto leti ovde nema mraka onda mi je stvarno ekstra,mirno je i tiho,sam svoje misli mogu da cujem. :D
 
Imam samo jednu naviku, a to je da mnogo spavam. Za vreme raspusta 12 sati, dok traje skola 10.
NI minut manje!
:>

Inache, kad primetim da mi je neshto postalo navika, menjam... odmah....
Nije zdravo.

Edit: Setio sam se i da sam gotivio da kad mi se ne spava u sred noci... 2-3 sata... prosetam do zeleznicke stanice... posmatram ljude tamo neko vreme, i onda se vratim.
 
Кад је већ неко поменуо гробље, ако сте Хришћани, за вас су ту само кости, ништа натприродно....
Ја се искрено не плашим ничега, али не волим бубе.....
 
Imam samo jednu naviku, a to je da mnogo spavam. Za vreme raspusta 12 sati, dok traje skola 10.
NI minut manje!
:>

Inache, kad primetim da mi je neshto postalo navika, menjam... odmah....
Nije zdravo.

Edit: Setio sam se i da sam gotivio da kad mi se ne spava u sred noci... 2-3 sata... prosetam do zeleznicke stanice... posmatram ljude tamo neko vreme, i onda se vratim.

Исти случај... :D
Ја немам неке посебне навике осим оних што се тичу хигијене...
 
Imate li neku neobicnu naviku,osobinu?? :hahaha:

Moja privatna prof. mate {preko godine} zivi iznad groblja,kad slucajno dodjem ranije,ja posedim na klupicama pored groblja i osecam se tako mirno :heart:
{ok,jeste ozbiljno bizarno,al bas me briga :p:p:p}

viii?? :)
:D

Meni to uopste nije bizarno,cak te i razumem ja samo zamislim da sam tamo i vec mi je nekako lakse..al steta ne mogu da idem na groblje previse mi je daleko..:lol:
Ja inace nemam naviku jer ne mogu cesto,ali volim da u zoru setam mojim krajem onda kada bas nema nikoga ne znam osecam se mnogo prijatno ili volim da gledam zveze noci na klupici i pustim neku lepu pesmicu..:)
Inace nemam neke cudne navike..
 
Imate li neku neobicnu naviku,osobinu?? :hahaha:

Moja privatna prof. mate {preko godine} zivi iznad groblja,kad slucajno dodjem ranije,ja posedim na klupicama pored groblja i osecam se tako mirno :heart:
{ok,jeste ozbiljno bizarno,al bas me briga :p:p:p}

viii?? :)
:D

Ja zivim pored groblja i veoma cesto volim da sednem ispred ili da se prosetam doticnim...Kidam usne do krvi eto nesto bizarno...
 

Back
Top