Devojke vise piju od momaka????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam kako je kod tebe u Bosni,ali ovde devojcice od 14 godina se sljakaju kao matorci iza prodavnica...Ne zato sto one bas to zele,nego da budu uz korak sa muskim vrsnjacima...

Ovdje se komiraju, sve je*ena bolest.
I baš mi je drago da gledam kako propadaju, i njihovi roditelji ih podržavaju, zato što im je tako servirano preko jebene televizije.
Ja popijem mjesečno, par puta sam se i napio, ali čisto da se opustim i zajebavam, ali samo u društvu. Dok većina ljudi pije samo da bi bili viđeni, i u fazonu.
Propadaju ljudi brzo, i to mi se sviđa, ko nema karakter i treba da ide.
 
Najveći problem mladih u Srbiji sigurno nije alkoholizam ili narkomanija
nego opšta nezainteresovanost za bilo šta,svakodnevna čamotinja ili splin,što bi reko Bodler
konstantna dosada

doduše,alkohol i jeste tu kao način da se zabave...sve je povezano
i de nađe tu pesmu,skroz je depresivna :eek:
 
Mrzim pivo. Smrdi i odvratno je.
Ja sam jako osetljiva na alkohol, popila sam pola case sampanjca za bakinu i dedinu 50tu godisnjicu braka, i udarilo mi je u glavu.
Pre 2, 3 godine.
A odtada sam samo jednom popila casu Sangrie, i svidelo mi se, i Tuborg mi uvalio drug dok smo visili na Kastelu. To mi se nije svidelo.
Nemam nista protiv alkohola, i protiv ljudi koji piju - ko voli nek izvoli, ali smatram da sve treba da ima meru. Moze da se popije iz neke zezancije, za neku posebnu priliku, ali da se neko opija svaki bogovetni dan, to mi nije po volji.
Ali doduse, zivi i pusti druge da zive. Kao sto rekoh, ko voli nek' izvoli.
 
Mrzim pivo. Smrdi i odvratno je.
Ja sam jako osetljiva na alkohol, popila sam pola case sampanjca za bakinu i dedinu 50tu godisnjicu braka, i udarilo mi je u glavu.
Pre 2, 3 godine.
A odtada sam samo jednom popila casu Sangrie, i svidelo mi se, i Tuborg mi uvalio drug dok smo visili na Kastelu. To mi se nije svidelo.
Nemam nista protiv alkohola, i protiv ljudi koji piju - ko voli nek izvoli, ali smatram da sve treba da ima meru. Moze da se popije iz neke zezancije, za neku posebnu priliku, ali da se neko opija svaki bogovetni dan, to mi nije po volji.
Ali doduse, zivi i pusti druge da zive. Kao sto rekoh, ko voli nek' izvoli.

Ma nemaš ti društvo za piće, a i mladi ste :mrgreen:

I meni je pivo bilo odvratno, sad miriše i na 100 metara :D
 
Mrzim pivo. Smrdi i odvratno je.
Ja sam jako osetljiva na alkohol, popila sam pola case sampanjca za bakinu i dedinu 50tu godisnjicu braka, i udarilo mi je u glavu.
Pre 2, 3 godine.
A odtada sam samo jednom popila casu Sangrie, i svidelo mi se, i Tuborg mi uvalio drug dok smo visili na Kastelu. To mi se nije svidelo.
Nemam nista protiv alkohola, i protiv ljudi koji piju - ko voli nek izvoli, ali smatram da sve treba da ima meru. Moze da se popije iz neke zezancije, za neku posebnu priliku, ali da se neko opija svaki bogovetni dan, to mi nije po volji.
Ali doduse, zivi i pusti druge da zive. Kao sto rekoh, ko voli nek' izvoli.
Pivo je dobro,ali za zenske ne znam bas...Znam jednu likusu od 15 godina i svaki dan se odvaljuje od piva na Kalisu :confused::confused::confused:...stvarno mi je bezveze kad je vidjam pijanu..:confused:
 
Ja sam sportista, ne pijem i zaista mi je grozno kada vidim devojku kako pije pivo iz flase....strasno....ajd malo da popijete, za Novu godinu, i neke vazne praznike, ali da se devojke opijaju svaki dan, to je uzasno..... Mislim ruzno je i kada je momak svaki dan pijan, a kamoli devojka....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top