Devojke vise piju od momaka????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po meni devojka sa pivom izgleda klosarski sve moje drugarice koje piju su neke vopi su profuknjace..Ebale se prvi put sa 14 i tako to...Zena ako drzi do sebe ne pije pivo..Vise likere...Ovo nije nesto sovinisticki nego cisto devojka sa bombom bas i neizgleda privlacno....

oooooo Gospode Bože
ja ljuštim pivčugu skoro svaki Božji dan
I šta,ja ako ne pijem proklete likere i koktele i ne pušim slims cigare,ne držim do sebe?
Kakva glupa generalizacija.
Nikad se nisam osećala kao neka dama,pa shodno tome ni ne izgledam tako,niti se tako ponašam
Istina je da 90% muškaraca takve ne smatra privlačnim,al ***,nađe se poneka budala.
 
oooooo Gospode Bože
ja ljuštim pivčugu skoro svaki Božji dan
I šta,ja ako ne pijem proklete likere i koktele i ne pušim slims cigare,ne držim do sebe?
Kakva glupa generalizacija.
Nikad se nisam osećala kao neka dama,pa shodno tome ni ne izgledam tako,niti se tako ponašam
Istina je da 90% muškaraca takve ne smatra privlačnim,al ***,nađe se poneka budala.

:worth::worth: istina al bolje nek se oni malo zapitaju na sta lice pijani i kako se ponasaju...mrzim to, zensko treba da bude jebena dama a musko najobicniji klosar:dash:
 
:worth::worth: istina al bolje nek se oni malo zapitaju na sta lice pijani i kako se ponasaju...mrzim to, zensko treba da bude jebena dama a musko najobicniji klosar:dash:

Daj,je li ovo prokleti srednji vek?
Valjda su odavno prevaziđene priče o tome da neke stvari nisu za žene,odnosno muškarce...

I moja majka isto pije pivo :mrgreen: uvek ima malo tamnog Nikšićkog u kući...puno vitamina B :mrgreen:
 
Prije prije prije prije prije prije prije
Idite u pizdu materinu sa tim PRE to jeste PRIJE
Ko me se ne pije, ne voli internet i ostala sranja neka se vrati u jebeno kameno doba i toljagom udara međeda.
Prije je prije, sad je sad.
Mi živimo i dijelu "sad".

Ne znam kako je kod tebe u Bosni,ali ovde devojcice od 14 godina se sljakaju kao matorci iza prodavnica...Ne zato sto one bas to zele,nego da budu uz korak sa muskim vrsnjacima...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top