Najsvetliji moment Srpske istorije

Kad se to ucilo imao sam boginje eto sta je.....IZVINJAVAM SE.....Dosta s mojom tragicnom negaciom molim vas...

И каже се негациЈом, са Ј:lol:

И то се не учи само пар седмица, већ у школи о томе мучени наставници с*ру током читавог школовања:mrgreen:

А на тему ћу да одговорим после, кад ми дође у стихотворство(што би Чеда рекао:lol:)
 
vreme cara Dusana i komunizam(odnosno,vreme dok je tito bio na vlasti) nije ni sad lose ali moglo bi mnooogo bolje

За Душана се слажем....
Али комунизам:eek:
Аман, колико времена ће требати да прође док Срби не схвате да то уопше нису била златна времена и да су оставила негативне последице по наш народ:roll:
 
Mora da ti Goli otok nisu pominjali...

Sa kim god da vodim diskusiju o politici, istoriji itd. moramo da se dohvatimo Draze i Tita, i kome god kazem da je Tito bio super lik, neistomisljenici pomenu goli otok. Pa ako pogledamo malo unazad, vidimo da je mali broj vladara dolazio na vlast cistim putem, ne ubijajuci neistomisljenike. Isto su tako socijalisti bili ugnjetavani 30-ih godina.
 
Sa kim god da vodim diskusiju o politici, istoriji itd. moramo da se dohvatimo Draze i Tita, i kome god kazem da je Tito bio super lik, neistomisljenici pomenu goli otok. Pa ako pogledamo malo unazad, vidimo da je mali broj vladara dolazio na vlast cistim putem, ne ubijajuci neistomisljenike. Isto su tako socijalisti bili ugnjetavani 30-ih godina.
Još me ubedi da je ostrvce bilo extra,puno dobrih p**aka i žurki.:dash:
 

Back
Top