Danas opasan skup terorista ispred Vlade

zamisli ti ovo

radis vredno cele godine da proizvedes nesto, udara te sunce kisa mraz ti radis radis i kad treba da uberes plodove svog rada i da prodas proizvod, vlast ti kaze, "e ne mozes ti to sam da prodajes nego moras kod pere tajkuna on ima hladnjacu i izvoznu dozvolu" i ti odes ko dpere tajkuna a pera koji je u talu sa tadicem i dinkicem ti kaze "e batice dosta ti je 1 euro za kilo" a ti znas da ce pera tajkun tu tvoju malinu bez imalo muke da natovari na kamion i da otera u Prag i Bec i prodaje po 6 eura kilo....

i sta da radis ?

dal da nekog ubijes ? dal da protestujes ili da pustis da te pljackaju lopovi ?

То шта раде са сељацима, заиста је превршило сваку меру - мислим да ће бити ВЕОМА "ВРУЋА" ЈЕСЕН... ИМА ДА ИМ *ЕБУ КЕВУ ЛОПОВСКУ... ово прелази више све границе разума...
 
Da imamo iole ozbiljnu vladu njen korak bi bio:
Popis i registracija malinara radi odobravanja bezkamatnog kredita za izgradnju velike hladnjače i zapošljavanja potrebnog broja ljudi. Da bi rešenje bilo kompletno treba tim ljudima obezbediti dozvole za nošenje oružja kako bi se zaštitili od sigurnih diverzija sa strane tajkuna. A tim dosadašnjim hladnjačarima oduzeti dozvole za rad i izvoz.
 
Malopre,jedan od pobunjenih malinara reče da je došao da mu kažu kako i šta da radi???
Još jedan od njih traži cenu od 2 evra,kako njima odgovara.
Da li je neko od njih razmišljao da nisu jedini proizvođači malina na svetu,da možda ima drugih zemalja koji jeftinije prodaju svoje proizvode.
Kažu,problem je u otkupljivačima i ceni,odlično,mogu da se udruže ,iznajme zajedno hladnjaču i budu oni ti koji će direktno bez posrednika da prodaju svoj proizvod.
 
То шта раде са сељацима, заиста је превршило сваку меру - мислим да ће бити ВЕОМА "ВРУЋА" ЈЕСЕН... ИМА ДА ИМ *ЕБУ КЕВУ ЛОПОВСКУ... ово прелази више све границе разума...

НА жалост, највероватније да неће ...

Народ је у стању све да отрпи ...

Питах пре неки дан раднике из некада познате фабрике намештаја због чега долазе на посао (сами плаћају превоз, носе од куће храну ...)
кад месечно добију 3-4-5 000 динара на руке,
раде непријављени, немају социјално, пензионо ...
А они ми кажу, боље и то, него ништа ...

И иду на "посао" ...
 
НА жалост, највероватније да неће ...

Народ је у стању све да отрпи ...

Питах пре неки дан раднике из некада познате фабрике намештаја због чега долазе на посао (сами плаћају превоз, носе од куће храну ...)
кад месечно добију 3-4-5 000 динара на руке,
раде непријављени, немају социјално, пензионо ...
А они ми кажу, боље и то, него ништа ...

И иду на "посао" ...

Ovakvo razmisljanje je problem u Srbiji. Takvo razmisljanje treba eliminisati.
 
Слично мисле и сељаци,
Поузимаше папрене кредите,
уложише у штале и засаде,
и сада их неки (Влада у сарадњи са монополистима) дере ...

Многи су кланицама продали краве које су увезли
јер се не исплати да их чувају (млеко у откупу 16 дин...)
Жито не продају већ мењају за брашно или плаћају чување ...
Кошеви још нису испражњени од прошлогодишњег кукуруза...
Воћари су потпуно упропашћени ...
(вишњу и купину нису ни брали )...

Али сви кажу :
- "Све ћу да затрем,
оставићу колико мени и мојима треба,
а Београђани нека пасу траву и бирају Власт ..."
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Пара је све мање у буџету,јер је све мање запослених који га пуне.Због овога ,власт се све више задужује(као наркоман који тражи све веће дозе) не би ли још који дан или месец продужила живот свом оболелом ЕУропском систему,а вероватно ће и повећавати намете јер неће имати довољно пара да врате оно што су се они задужили у оквиру проевропске политике.
У оваквој ситуацији где ће већини остати само харачи које неће моћи да дају криминалцима у власти,само је питање дана када ће већина у Србији бити приморана да се одметне у "тероризам" и пошаље ЕУропску мафију у алеје.
 
Кад отпочну чистке европејства по Србији у наредном периоду,предлажем да малина буде симбол отпора европској окупацији.

Они су имали фашистичку песницу,а ми ћемо малину.Доћиће им малине главе!:)
malina.jpg
 
Кад отпочну чистке европејства по Србији у наредном периоду,предлажем да малина буде симбол отпора европској окупацији.

Они су имали фашистичку песницу,а ми ћемо малину.Доћиће им малине главе!:)
malina.jpg

malinom u celo

ne zadrzavam pravo autorstva
 
LJUDI POCELA BUNA PROTIV TADICEVIH DAHIJA :super:

Poljoprivrednici pred zgradom Vlade
12. avgust 2009. | 04:01 -> 16:46 | Izvor: B92
Beograd -- Malinari i ratari štrajkuju ispred zgrade Vlade zbog niskih otkupnih cena. Desetak malinara otpočelo štrajk glađu.


2726509994a82e54ae4d5b558745563_extreme.jpg


USTANAK ! DIGLA SE KUKA I MOTIKA :)

KONACNO :super:
 
POCETAK BUNE PROTIV DAHIJA REMIX

Bože mili! Čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
Po Srbiji zemlji da prevrne
I da druga postane sudija,
Tu ministri nisu radi kavzi,;
Nit' su rade Tadiceve budzetlije,
Al' je rada sirotinja raja,
Koja globa davati ne može,
Ni trpiti Tadicevog zuluma;

USTAJ NARODE DA IH RUSIMO :super:
 

Back
Top