GTA San Andreas Multiplayer Server

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
?!?! Stvarno zadivljujuće :-O Počeo sam da ga skidam ali je ispalo samo 4.8 MB. Jel mi treba GTA San Andreas CD pa da ovo samo ubacim i onda igram multi plejer ili kako?

Treba ti Gta San Andreas instaliran, i SA-MP 0.3a koji je par MG i brzo se skida.Pre su bile verzije neke x2,x3 ali da bi sad mogli igrati morate skinuti ovu 0.3a.Kada skinete, uneseti IP nekog servera i onda igrate.
 
ahhhhhhhhh nemogu da se setim imao sam taj problem ali i dalje se slazem sa Markom da googlas tako sam i ja nasao odgovor
Pod Prvo na googlu ukucaj sa-mp.
2.pritisni prvu stranu
3.idi na downloads na sajtu sa-mpa
4.skini sa-mp koji hoces ja imam 3.0 a
5.instaliraj ga de ti je san andreas instaliran
6.udji na favorites ili idi na internet ako nemas neki server
7.udji u igru
8.Daj mi Ip servera preko krstarice
:D
 
Pozzdrav svima...
otvara se prvi srpski rpg gta server pod nazivom SERBIA CRIME
RPG ili real life kako ga mnogi zovu
===========================
Sta mozete na serveru?
___________________
-da nadjete posao
-da se ozenite
-da kupite kucu
-da kupite biznis
-da kupite auto
-da kupite televizor
-da se zaposlite kao taxi, policajac, PRIPADNIK SAJ-A
-da dilujete drogu, oruzije, prodajete auta....
-da uzmete prostitutku(ako se zaposli neka cura)
-da postanete zavisnik od droge
-da postanete hitman ili clan jedne od vise bandi
-da odete u zatvor ili u alkatraz
-da zovete policiju i hitnu pomoc
-da prijavite nekoga
-da kradete auta i mnogo mnogo toga mrzi me da pisem vise

Inace server je napravljen tako da se igra odvija po finkcijama znaci vi mozete da ubijete nekoga ali policija ce da vas juri i stavi u zatvor, zatim ako ste teroristi mozete da izvrsite napad na gradonacelnika gde odmah reaguje FBI ILI SAJ

Za sve informacije mozete posetiti forum ili se javiti na email mitrovski@nadlanu.com

Pozdrav :)

u ćemu je razlika između rpg i rp?
 
IP:178.63.80.210:7872
MOD:RolePlay
FORUM:http://serbiaroleplay.forumsr.com/
Za one koji neznaju sta je RolePlay to je simulacija realnog zivota.NPR:radite posao i za to dobijate platu,da bi sigurnije vozili kola i da nebi strahovali od policije morate da polozite vozacki ispit da biste dobili vozacku dozvolu i tako dalje.Takodje se mozete prijaviti na nas forum za neku organizaciju NPR:PD(policija),FBI,Razne Mafije...

Server je tek otvoren i jos nije skripta skroz zavrsena ali dodjite i pogledajte nas server.
Za vise informacija posetite nas forum.
 
IP:178.63.80.210:7872
MOD:RolePlay
FORUM:
Za one koji neznaju sta je RolePlay to je simulacija realnog zivota.NPR:radite posao i za to dobijate platu,da bi sigurnije vozili kola i da nebi strahovali od policije morate da polozite vozacki ispit da biste dobili vozacku dozvolu i tako dalje.Takodje se mozete prijaviti na nas forum za neku organizaciju NPR:PD(policija),FBI,Razne Mafije...

Server je tek otvoren i jos nije skripta skroz zavrsena ali dodjite i pogledajte nas server.
Za vise informacija posetite nas forum.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top