TOTAL TV

Imam prijatelje koji imaju total tv
Sad ne znam od cega to zavisi,ali jednom koci kad pada kisa,drugom ne....

Sto se tice same televizije,mislim da je total tv najsavremenija
Jel je to jedina digitalna televizija u Srbiji,barem koliko ja znam
i nije vezana za telefon...
 
Imam prijatelje koji imaju total tv
Sad ne znam od cega to zavisi,ali jednom koci kad pada kisa,drugom ne....

Sto se tice same televizije,mislim da je total tv najsavremenija
Jel je to jedina digitalna televizija u Srbiji,barem koliko ja znam
i nije vezana za telefon...


Total Tv i IPTV су веома, веома сличне по садржају и цени у претплати. Досада сам у неколико махова у постовима: 5, 9, 12 и 21 писао о обе САТ кабловске ТВ, јер сам користио Total Tv преко 2,5 године а сада сам већ 2 год. на IPTV, јер су ми техничке могућности изврсне за коришћење ( добар ПТТ сигнал у парицама) тако да могу да гледам Тв и када је грмљавина и невреме (киша, снег, ...).
 
IPTV је ових дана увео неке новине у услузи:

- за лакшу претрагу канала омогућио је поред ,,Омиљених канала'' и листу пречица од 10 канала (0 - 9) који се инсталирају на даљинском управљачу једноцифреним бројем. Тако да 10 канала могу носити исте бројеве као и земаљска ТВ,

- у одељку Menu је могуће да се успостави нови тип (изглед) Menu или заджи стари,

- при бирању жељеног канала, може се инсталирати и слика (монитор) у горњем левом углу, на коме је приказан тренутни програм на траженом каналу,

- подешавање формата слике (4/3; 16/9 и АUTO),

- увећан је број филмова у опцији ,,Видео на захтев'' и има доста бесплатних,

- прогноза времена (у Свету, Европи, Србији и појединим градовима у Србији).
 
Poslednja izmena:
Sva iskustva. Zadovoljni, nezadovoljni, programi...

Iskustva su razlicita
Generalno Total Tv je Satelitski link a to i ne funkcionise najbolje kada pada jak pljusak kise, kada pada jaci sneg, kada duva olujni vetar tada nema signala.

Inace nije los Total Tv. Mnogi nasi ga koriste cak i u inostranstvu.
 
Iskustva su razlicita
Generalno Total Tv je Satelitski link a to i ne funkcionise najbolje kada pada jak pljusak kise, kada pada jaci sneg, kada duva olujni vetar tada nema signala.

Inace nije los Total Tv. Mnogi nasi ga koriste cak i u inostranstvu.

Ja sam "naš" u inostranstvu,i koristio sam Total tv na preporuku prijatelja međutim upravo je to bio problem koji navodiš,ako bi neki vetar duvao o vejavicama da ne govorim signal bi nestao.Posle sam tražio neku internet opciju pa se zadržao na balkaniyum.tv zbog cene i još nekih pogodnosti.Zbilja,da li neko zna kako mugu da gledam internetsku tv na Samsung Smart Tv ?
 
ja sam ti druže već odgovorio na ovo pitanje na nekom topiku al ajd još jednom: sa TV-a otvoriš internet browser pa odeš na www.balkaniyum.tv. ,prijaviš se na svoj nalog na isti način kao i preko računara, i potom odabereš kanal koji želiš da pratiš klikom na "Pokreni TV".Ali ovo što su uradili da mogu da gledam našu košarku na TV-u u Americi su mi produžili život za 15 leta.
 
Mene zanima zasto MTV vise nije titlovan? Da li neko zna nesto o tome, ili je to neka zavera tajnih obavestajnih sluzbi s ciljem da uniste srpski jezik, i da svi naucimo engleski. Da li je tu umesana MI6 ili CIA. Ja sam poslao pismo TOTAL firmi ali mi nije dogovorio niko, a ja svaki dan cekam postara na ulici i zapitkujm ga imal kakvo pismo za mene. On drma glavom kaze nema, samo racuni.

Pocinjem da sumnjam da je i postar umesan u to i da je potplacen, Pre neki dan banuo mi je neki covek na vrata pita da li hocu da ucestvujem u nekoj anketi, posto sam mnogo pametan, odma sam posumnjao da je on jedan od njih pa sam ga isteereao iz dvorista tako sto sam napuljdao svog vucjaka na njega.


Eto danas imam problem sa svojim vucjakom, ima proliv i dvaput je povratio, sumnjam da su ga otrovali.


Ako neko nesto zna o MTV i titlu, nek se javi, ili posalje mi privatnu poruku, jer mislim da nije bezbedno o tome pricati na ovde, raadi vase sigurnosti.
 
Koristim total tv analogni risiver Echolite prikacen na lcd tv 42" ali slika nije bas nekog kvaliteta,sto je i razumljivo.E sad uzeo bih digitalni HD risiver,pa me interesuje da li neko ima iskustva sa njim.Tacnije da li se isplati uzimati ga,odnosno da li ima vidnog poboljsanja u kvalitetu slike na obicnim kanalima,ne racunajuci HD.Ako se ne varam prelazak na digitalni risiver sa dekodiranjem kartice kosta 5400.dinara uz obaveznu pretplatu od 12.meseci na HD kanale.
 
Imam TOTAL TV i veoma sam zadovoljan. Prosto rečeno, mali milion kanala, slika i zvuk savršeni, brzina odziva savršena.

Usluga na zavidnom nivou, kao i osoblje koje radi za svaku pohvalu...

Koliko sam video kod drugih, IPTV nemože ni prići. Haos sa kanalima, česta pucanja, zastoji, ometanja, a odziv kanala da se ukakiš. :lol:

Satelitska je zakon! :lol:
 
imao sam DIGI tv pa sam pre dve godine prešao na Total a mogao sam tad da uzmem i iptv ali je pobedio Total jel ima dosta bolji izbor kanala, pogotovo filmskih...
 

Back
Top