izgubljen slucaj...

A

Ana...

Gost
Ja sam pala na prijemnom...osecam se kao ***** ....ne znam kako da izdrzim ovih godinu dana do sledeceg prijemnog...ako neko ima slicna iskustva neka mi napise koju rec utehe....Ana
 
Ana...:
Ja sam pala na prijemnom...osecam se kao ***** ....ne znam kako da izdrzim ovih godinu dana do sledeceg prijemnog...ako neko ima slicna iskustva neka mi napise koju rec utehe....Ana

Upiši neki faks na kom je ostalo mesta, a koji ima neke predmete koji se poklapaju sa faksom na kom si pala... Pa onda sledeće godine konkurišeš ponovo na fakultetu koji želiš, i onda ti se položeni ispiti sa drugog fakulteta priznaju.
 
alien:
Ana...:
Ja sam pala na prijemnom...osecam se kao ***** ....ne znam kako da izdrzim ovih godinu dana do sledeceg prijemnog...ako neko ima slicna iskustva neka mi napise koju rec utehe....Ana

Upiši neki faks na kom je ostalo mesta, a koji ima neke predmete koji se poklapaju sa faksom na kom si pala... Pa onda sledeće godine konkurišeš ponovo na fakultetu koji želiš, i onda ti se položeni ispiti sa drugog fakulteta priznaju.

Nisi izgubljen slucaj, sta ti je?? :shock: alien je u pravu, upisi nesto sto ima srodne predmete na prvoj godini,a poslije se prebaci na taj fax koji zelis, bez ikakvog prijemnog. Znam jako puno ljudi koji su tako napravili. Srecno i glavu gore!
 
Prema najnovijem zakonu ne možeš se prebacivati sa fakulteta na fakultet a da budeš na budžetu. Tj. to ti je što ti je. Hoću da kažem, ko zna zašto je dobro što si pala. I sledeće godine dobro razmisli šta ćeš upisivati i dobro se spremi, jer, ako planiraš budžet nemaš mnogo izbora. A to što si izgubila godinu nemoj da te demorališe, nećeš biti u Bog zna kakvom zaostatku, ja ponekad poželim da nisam ni upisala ništa prošle godine... :( :wink: :wink: :wink:
 

Back
Top