sterilizacija

Sve veterinarske stanice su dobile sledece cenovnike koji ce vaziti do 30. novembra : sterilizacija kerusa 2000 din
sterilizacija macaka 1500 din
kastracija psa 1000 din i
kastracija macora 750 din
povoljno je,iskoristite mogucnost i sterilisite vase ljibimce iz vise razloga,kako zdravstvenih tako i da bi sprecili pojavu nekontrolisanog razmnozavanja

Koje su to stanice i gde? Ja sam zvala Veterinu Beograd, ambulantu za male zivotinje u Despota Stefana i nemaju pojma o tome.
 
Joj, ne znam za NS, pitacu drugaricu koja je tamo zivela par godina pa ti javljam na pp, znam da je vet OK, otisla je kod njega po preporuci i bila jako zadovoljna, a mislim da mu ni cene nisu neke strasne.
 
Veterinarske ustanove u Beogradu koje rade sa donacijom grada,za nečipovane životinje, gde se može dobiti sterilizacija uz znatno smanjenje troškova kao i besplatna vakcina protiv besnila i čip. http://www.veterinabeograd.rs/files/File/Vakcinacija60amb.pdf
Na žalost Grad trenutno ne daje donacije za ovu vrstu intervencija. Međutim , pojedine ambulante sa ovog spiska dobile su privatne donacije ili imaju sterilizaciju kuca i maca na akciji. Predlažem da okrenete neki od ovih brojeva i da se raspitate.
 
Na žalost Grad trenutno ne daje donacije za ovu vrstu intervencija. Međutim , pojedine ambulante sa ovog spiska dobile su privatne donacije ili imaju sterilizaciju kuca i maca na akciji. Predlažem da okrenete neki od ovih brojeva i da se raspitate.

Da ova akcija je završena otprilike pre oko 2 meseca, sterilizacija za manje pse , čip i vakcina protiv besnila je koštalo 0 din, u veterinarskoj ambulanti Beca na Dedinju,za njih znam lično , kod nekih se doplaćivalo a kod nekih je bila i puna cena.. :)
 

Back
Top