Miris sudbine

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Za dame pitanje:
pod,
1. Da li su vam ikada, ukrali donji veš sa štrika ( dok se sušio )
2. Da li ste nekome ukrali donji veš
3. Zašto ste ukrali donji veš
4. I zašto ste se osećale zadovoljno, sa mišlju da neko drugi ima vaš veš kraj sebe
?
 
Za dame pitanje:
pod,
1. Da li su vam ikada, ukrali donji veš sa štrika ( dok se sušio )
2. Da li ste nekome ukrali donji veš
3. Zašto ste ukrali donji veš
4. I zašto ste se osećale zadovoljno, sa mišlju da neko drugi ima vaš veš kraj sebe
?

1. dva puta je nestao, ne znam da li ga je neko ukrao, ili ga je, nimalo romanticno i eroticno, vetar oduvao
2. ne
3./
4. zato sto sam bolesno sujetna
 
Za dame pitanje:
pod,
1. Da li su vam ikada, ukrali donji veš sa štrika ( dok se sušio )
2. Da li ste nekome ukrali donji veš
3. Zašto ste ukrali donji veš
4. I zašto ste se osećale zadovoljno, sa mišlju da neko drugi ima vaš veš kraj sebe
?

1. Jesu, stalno mi se to desava.
2. Ne.
3. Nisam nikome ukrala.
4. Ja se nisam osecala zadovoljno, jer sam posle morala da idem da pazarim nove gace, posto su mi rasparili kolekciju.
 
1. Jesu, stalno mi se to desava.
2. Ne.
3. Nisam nikome ukrala.
4. Ja se nisam osecala zadovoljno, jer sam posle morala da idem da pazarim nove gace, posto su mi rasparili kolekciju.

e da si stvarno, od istinski, moderna pevaljka ti gace ne bi ni nosila.....
a082.gif
 
Za dame pitanje:
pod,
1. Da li su vam ikada, ukrali donji veš sa štrika ( dok se sušio )
2. Da li ste nekome ukrali donji veš
3. Zašto ste ukrali donji veš
4. I zašto ste se osećale zadovoljno, sa mišlju da neko drugi ima vaš veš kraj sebe
?


1. Da....moje nove čipkaste gaćice....
2. Nisam ukrala, bacila sam mu svu odeću kroz prozor..u besu...
4. Ne vidim zašto bih bila srećna da mi neko njuška veš...Jedino ako hoće da ga pere...:roll:
 
reci, jel po danu ili noću i jel bilo kao s one reklame za loto ?
I kako si se osećala nakon toga ?

Bilo je kasno popodne.....A na terasama susedne zgrade gomila nekog naroda..piju kafu, puše, pričaju, prostiru veš.... Bili su u čudu, naravno....Lete stvari kroz prozor....pantalone, košulja, muške gaće....(jedino nisam patike, njima sam ga gađala)....
Osećaj bio...pa ne sećam se...bila sam besna....Znaš ono, zacrveni ti se pred očima....
 
Bilo je kasno popodne.....A na terasama susedne zgrade gomila nekog naroda..piju kafu, puše, pričaju, prostiru veš.... Bili su u čudu, naravno....Lete stvari kroz prozor....pantalone, košulja, muške gaće....(jedino nisam patike, njima sam ga gađala)....
Osećaj bio...pa ne sećam se...bila sam besna....Znaš ono, zacrveni ti se pred očima....

Zaebato, šta da ti kažem.
Kapiram da se švalerisao al' to je sad već prošlost
 

Back
Top