tko je stvorio coveka...tko je njegov kreator!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
naravno da je tema obradjivana x puta...kada malo bolje pogledas i druge teme su obradjivane ,ali uvek ima neko nesto da kaze. osim toga nisam hteo da se objasnjava ,ako je i citao neko sa pdf-a na tu temu, vec da se udje u pricu koja je to skupina vanzemaljskog oblika stvorila oblicje ljudke rase na zemlji ili na koji nacin je bog stvorio sve sto danas hoda zemljom....ali imam na pamet i drugu ''novu temu'' pa te ocekujem na njoj, atoga nema na pdf-u... pa raspali. pozdrav!
 
1 U početku beše Reč, i Reč beše u Boga, i Bog beše Reč.

2 Ona beše u početku u Boga.

3 Sve je kroz Nju postalo, i bez Nje ništa nije postalo što je postalo.


E,ovo "rec" ti je jako lepo objasnjeno u filmu "Digitalni andjeo 2" :)

A ako tipujes na Reptilijance,Anunakije,Greyse i ostalu bagru,ta prica mi ne pije vodu.

edit : evo,da se ne mucis :)
 
Ne pije vodu ni priča da je Bog stvorio ljude...recimo da su šanse za tako nešto podjednako realne pretpostavci da su nas stvorili vanzemaljci...

Blah Jeco,nisam mislio bukvalno na tog Boga na kog ti mislis.Cak je i Tesla tvrdio da se sve sastoji od vibracija i oscilacija,ili zvuk(frekvencija) ili biblijska rec.
Citat:
Nikola Tesla piše: "Sve je bukvalno vibracija i oscilacija, vibracije smo i mi i mašine... Tek u slaganju dve vibracije mi dolazimo do novog kvaliteta, novog života... Vrlo je verovatno da svojstvo satreperavanja igra najvažniju ulogu u prirodi... Nema granica snazi vibracija"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top