Vaterpolo SP Rim 2009 Crna Gora - Nemacka 8:9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najveci favorit za titulu prvaka zavrsio takmicenje vec u osmini finala...pobedonosni gol postigao Marko Savic, Srbin koji igra za Nemacku...

Ovo je izgleda jos jedna tema po principu da komsiji crkne krava, cim je tema otvorena na ovom pdf-u :lol:

Kad sam gledao prvu utakmicu sa Kinom, vidio sam da s onako uspoenom igrom necemo dogurati daleko, a to je upravo zbog ovog sto smo bili najveci favoriti. Unaprijed nas proglasise sampionima, pa nam se to obilo o glavu.

Nista, idemo dalje, sport je takav.

A i osvojili smo Svjetsku ligu i Primorac je postao klupski prvak Evrope, tako da uopste ne mozemo biti nezadovoljni. Ipak bi bilo mnogo da sad osvojimo i Svjetsko prvenstvo :mrgreen:
 
Ovo je izgleda jos jedna tema po principu da komsiji crkne krava, cim je tema otvorena na ovom pdf-u :lol:

Kad sam gledao prvu utakmicu sa Kinom, vidio sam da s onako uspoenom igrom necemo dogurati daleko, a to je upravo zbog ovog sto smo bili najveci favoriti. Unaprijed nas proglasise sampionima, pa nam se to obilo o glavu.

Nista, idemo dalje, sport je takav.

A i osvojili smo Svjetsku ligu i Primorac je postao klupski prvak Evrope, tako da uopste ne mozemo biti nezadovoljni. Ipak bi bilo mnogo da sad osvojimo i Svjetsko prvenstvo :mrgreen:

Нееееее ... него само ... славимо :) Наша српска репрезентација победила Италију
 
Ovo je izgleda jos jedna tema po principu da komsiji crkne krava, cim je tema otvorena na ovom pdf-u :lol:

Kad sam gledao prvu utakmicu sa Kinom, vidio sam da s onako uspoenom igrom necemo dogurati daleko, a to je upravo zbog ovog sto smo bili najveci favoriti. Unaprijed nas proglasise sampionima, pa nam se to obilo o glavu.

Nista, idemo dalje, sport je takav.

A i osvojili smo Svjetsku ligu i Primorac je postao klupski prvak Evrope, tako da uopste ne mozemo biti nezadovoljni. Ipak bi bilo mnogo da sad osvojimo i Svjetsko prvenstvo :mrgreen:

Ма нестало Брани кеша а ни они РОКАШПЕД нешто није ликвидан

а и Мило се боји да ће бити ликвидан
 
Ma šta da spuštim loptu, ovi iz Crne Gore, a posebno iz Herceg Novog su mi najmrzniji, maloumnik jedan, navija protiv države u kojoj živi, navija za one koji su naše ljude ubijali i mučili

Jeste, i ne samo to, no pola tih vaterpolista koji su igrali za Crnu Goru su njihovi sugradjani.

Nemam nista protiv bilo koga zato sto je Srbin, Hrvat itd. ali ovo su vec osobe sa ispranim mozgom i kao takvi nijesu vrijedni nikave paznje, a posebno ne zivaca.
 
Poslednja izmena:
Nemam nista protiv bilo koga zato sto je Srbin, Hrvat itd

A sto ti je onda krivo sto neko ne navija za vasa nego za Nemce. Po cemu ste vi to zasluzili poseban tretman. Nemoj mi samo one retardirane price o bratstvu i Mojkovcu, molim te. :lol:
Naprotiv treba da ti bude drago. :mrgreen:

Pa, svaka čast, volio bih da u finalu vidim Hrvatsku i Srbiju, pa neka pobijedi bolji

Samo nemoj da navijas ni za jedne ni druge. Pateticno navijanje zna da bude maler :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top