Medijska okupacija Srbije !!

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
Jel ste primetili skandaloznu ,antisrpsku i antipravoslavnu pojavu da na ogromnoj vecini nasih tv stanica , da se zadrzimo samo na onim sa nacionalnom frekvencijom ,od strane produkcije dominiraju ogromnom vecinom mrski sadrzaji iz genocidnih zapadnih zemalja ,pogotovo onih najzlocinackijih anglosaksonskih :think:
sa druge iz bratske Rusije ako nesto uhvati covek jednom u dve nedelje treba da peva od srece :evil:
90% recimo serija koji se prikazuju na domacim televizijama su anglo-americkog porekla ili vatikansko latinskog porekla , a zato ruskih nema ni za leka ,osim dve ,tri koje puste svake prestupne godine

sa filmovima je situacja jos gora , recimo ne secam se kada sam gledao jedan posteni ruski film kod nas ,mozda jednim mesecno puste ,a one americke usled cijeg gledanja naivna omladina odmah pocne da se roka utokama i pije drogu pustaju svaki dan po 10 komada :roll:
Sa sportom je situacija isto tragicna , recimo namerno prenose iskljucivo fudbalske lige zapadnih zemalja koja nas vec vekovima genocidisu, cak su i neku tzv. ligu sampiona izmislili da nam pustaju i da nas truju jer znaju da ce i tu samo ti zapadni klubovi iz NATO drzava doci uvek do kraja i pobediti (i to na Onoj televiziji , jel slucajno ?)
a gde je ruska liga , pa onda gimnastika , dizanje tegova i bacanje kladiva ? :rtfm:

Pa onda dokumentarci , eno drzavna televizija pusta pre neku nedelju dokumentarac o nekim drogiraniom englezima tzv. sex pistols , pa onda o laznom sletanju na mesec (oce da nas ubede da je to istina ) ,a nisu se setili da puste "zasto volim Putina " u 12 epizoda ili makar "jutarnji pozdrav volodji " , neku paradu sa onim falusoidnim raketama ili nesto slicno ..

Doduse sto se tice dokumentaraca tu situacija i nije tako crna jer je bilo i nekih pomaka i pozitivnih izuzetaka ,al muzika zato :eek: isto kriminal ,jos od kada je onaj plavi derpe pobedio na Evroviziji ne znam dal su jos nekog Rusa pustili ,a i taj je pevao na engleskom :(
a zato kojekakvi drogirani zapadni pevaci ne prestaju da zavijaju sa svih nasih medija i truju postenu pravoslavnu nejach

Isto je i sa koncertima stranaca kod nas , sto nisu nekog brata Rusa doveli da peva u Areni , na Uscu , Sajmistu,JNA, Exitu i ostalim mas priredbama , nego su se prodali svi zapadnim nacistima i Trilaterali pa nam samo njihove eksponente dovode , hoce sve da nas pounijate i navuku na drogu i ostale pederluke :thumbdown:

Sve u svemu gledajuci nase tv prorgame i celokupnu medijsku i kulturnu scenu namece se gorak utisak da smo mi totalno okupirani , al ovoga puta perfidno masonski , sorosevski suptilno ,da posten covek ni ne zna sta ga je snaslo :evil:
Nasi okupacioni mediji izgleda da ne znaju ko nam je najveci brat i ko nam je milosna majka ,a ko je najveci krvnik i zlikovac , ustvari oni to dobro znaju nego nas namerno duhovno genocidisu i spremaju se da od nas naprave judeo-vatikansko topovsko meso za buduci pohod na majku Rusiju :rtfm:
Ja mislim braco da je TV ustanak jedino resenje , ili oni ili mi !!
 
Ma... Živa muka, eto srećom ima ruskog benzina, i ostalih naftnih derivata, nisu jeftini, ali su iz majčice rusije i što je bitnije poslati su nam od srca. :heart:

A evo čujem stigla je i moskovska banka, tako da, zlikovci mogu da napadaju, ali narod sve vidi, i što je bitnije, zna da je pomoć na putu!

 
nije smesno :evil::rtfm:
Ma... Živa muka, eto srećom ima ruskog benzina, i ostalih naftnih derivata, nisu jeftini, ali su iz majčice rusije i što je bitnije poslati su nam od srca. :heart:

A evo čujem stigla je i moskovska banka, tako da, zlikovci mogu da napadaju, ali narod sve vidi, i što je bitnije, zna da je pomoć na putu!

hvala ti brate,Srbine:ok: ,bar malo svetla u ovim mracnim danima koji su se nadvili nad nama :confused:
 
Prikazuje se vise americkih filmova, zato sto vise privlace paznju publike, ima ih vise od ruskih, vecina njih su visokobudzetni, kvalitetniji. Mada su i Rusi skoro poceli da snimaju dobe filmove, tipa dnevna straza, nocna straza, wanted i 1613, prikazivace se i to valjda, ja sam trenutno zainteresovaniji za americke filmove.
 
могу да купе све ТВ и Радио станице,све новине и часописе,водитеље и уреднике.......
али НЕМОГУ купити народ,народни глас је једини меродаван медиј у земљи Србији.......
 

Back
Top