Усташки концерт на суботичкој ТВ

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Oво је вероватно пројекат националног освешћивања пред усвајање статута Војводине:
Критика због Томпсоновог концерта
20. јул 2009. Извор: Тањуг
Београд -- Удружење новинара Србије оценило је да је емитовањем концерта певача Марка Перковића Томпсона суботички КДС одступио од професионалних и етичких стандарда.

У саопштењу УНС-а наводи се да је Кабловско-дистрибутивни систем синоћним емитовањем концерта игнорисао чињеницу да је Марко Перковић Томпсон личност која промовише усташтво, на концертима користи усташко знамење, због чега су његови концерти забрањивани у неколико европских земаља (Швајцарској, Холандији, Аустрији), као и у Сарајеву и Истри.

"УНС је против цензуре медија, али рехабилитација усташтва није исто што и уважавање различитости у политичким и музичким укусима", наводи се у саопштењу удружења.

"Суботички КДС налази се у државном власништву и финансира се новцем Суботичана", подсећа УНС и додаје да КДС "грађанима дугује објашњење ове уређивачке одлуке".

КДС је емитовао стари снимак Томпсоновог концерта "Било једном у Хрватској", одржаног 17. априла 2007. године на загребачком стадиону "Максимир".
http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti/sve_vesti/?fr=all

Да је Србија нормална држава, одговорни у овој компанији били би одмах отпуштени.

Замислите како би већина хрвата реаговали кад би се на хрт-у појавио концерт безасленог Баје Малог Книнџе!

Да ли би Израел икада дозволио да се приказује концерт певача који слави истребљење јевреја?!

Дно дна у Србији!
 
Nije kriva Subotica....kriv je Beograd.....

...za sve sto se desava Srbiji i Srbima....

:thumbdown:

Тај ко би се усудио да иде и налупа шамаре битангама који пуштају усташки концерт, одмах би од дс и спс били бачени у затвор. ДС и СПС би се извзњавали хрватима преко медија.
 
Oво је вероватно пројекат националног освешћивања пред усвајање статута Војводине:

http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti/sve_vesti/?fr=all

Да је Србија нормална држава, одговорни у овој компанији били би одмах отпуштени.

Замислите како би већина хрвата реаговали кад би се на хрт-у појавио концерт безасленог Баје Малог Книнџе!

Да ли би Израел икада дозволио да се приказује концерт певача који слави истребљење јевреја?!

Дно дна у Србији!

..taj film neces gledati..
...ali cenim da bi bilo dobro za promet trgovinama..zamisli koliko bi TV-a..poginulo...:hahaha: :hahaha: :hahaha:...
 
Pa?
Ko će ispričati koliko je ustaških simbola bilo, koliko ljudi je vikalo za dom spremni, koliko je Srba usput poklano na koncertu, koje su to pjesme pjevane koje veličaju ustaštvo?

Jel bilo ičega od toga? :think:
Na tom koncertu,2007. je bilo 50 000 idiota sa ustaškim znamenjima,taj koncert je pokazao koliko ljudi veliča ustaštvo u Hrvatskoj.:)Previše za jednu malu banana državu.
 
Baju malog Knindzu sam jedino vidio na onim sabanskim televizijama tipa Bosanski BN,ova neka nasa sr.anja sto ne vredi ni pogledati,jer niko normalan i ne slusa njega :mrgreen:

Одлично пева. Бог га поживио.

Свакако теби смета. Друго од алијиног обожаваоца не може да се очекује.
 
Na tom koncertu,2007. je bilo 50 000 idiota sa ustaškim znamenjima,taj koncert je pokazao koliko ljudi veliča ustaštvo u Hrvatskoj.:)Previše za jednu malu banana državu.

Кад је била Олуја 1995 у Новом Саду је полиција штитила хрвате који су у центру града славили геноцид над србима у Крајини.
 
da je ovo Hrvatska a da se pusta koncert nekog (mada ne postoji) srpskog Tompsonića Subotička TV bi bila zapaljena, svi pobijeni, pre toga otpušteni i na svim drugim televizijama bi se našlo saopštenje o tom zločinačkom činu a ne da stidljivo čitamo po forumima i još da objašnjavamo ovim kvazi srpskim moderatorima odakle nam vest dok druge ne pitaju za isto (logika)...
 
Одлично пева. Бог га поживио.

Свакако теби смета. Друго од алијиног обожаваоца не може да се очекује.

Naprotiv, ne smeta mi,jednostavno kad on naidje ja mogu da promenim TV kanal,radio stanicu ...

Nego se cudim njegovim visokointelektualnim pesmama,a posebno intelektu onih koji ga slusaju :mrgreen:
 
Baju malog Knindzu sam jedino vidio na onim sabanskim televizijama tipa Bosanski BN,ova neka nasa sr.anja sto ne vredi ni pogledati,jer niko normalan i ne slusa njega :mrgreen:

Meni je Baja simpatican, ali jedno je sigurno, on bi bio niko i nista da nije u svojim pjesmama ''ubijao ujke'', a kod Thompsona je obrnuta situacija. On bi se danas slusao u Srbiji da nije u svojim pjesmama ''palio srpske stabove''.

Oliver Dragojevic je daleko ekstremniji od Thompsona, ali njega slusaju u cijeloj ex Jugoslaviji i sire. Cak i ja volim njegove pjesme.
 
Meni je Baja simpatican, ali jedno je sigurno, on bi bio niko i nista da nije u svojim pjesmama ''ubijao ujke'', a kod Thompsona je obrnuta situacija. On bi se danas slusao u Srbiji da nije u svojim pjesmama ''palio srpske stabove''.

Oliver Dragojevic je daleko ekstremniji od Thompsona, ali njega slusaju u cijeloj ex Jugoslaviji i sire. Cak i ja volim njegove pjesme.

Prvi put cujem to za Dragojevica ...

I za Dina Merlina su smatrali da je ekstreman , ali ja nijednu njegovu izjavu nisam primetio,a i na koncertu u Sarajevu prosle godine bas je lijep govor odrzao ...
 

Back
Top