Shta da radim??

unknown91

Početnik
Poruka
11
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???
 
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???

ma, shto?
blamiraj se slobodno...
blam bas ume da bude sladak...
doduse, ne bas kad imas 16...
jednom recju, ne umem ti dati savet
a, i nemam pojma zasto ovde pisem :neutral:
 
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???

Nema šta da te bude sramota i da se blamiraš priđeš joj i pitaš hoćeš samnom da izađeš,hoće neće doviđenja prijatno idemo dalje,msm ne znam ni ja ispala sam iz tog fazona :eek:
 
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???

Sine, nema ti puno pomoći. Ti si verovatno po prirodi povučen i stidljiv, još si se sada zaljubio a to smo pogoršava stvari.
Ja ti savetujem da se najpre družiš sa devojkama i naučiš da se opustiš u njihovom prisustvu i normalno razgovaraš. Ostalo će doći samo po sebi.
Znam da ti je teško ali bolje je da ni ne prilaziš toj djevojci jer ako je stvarno neka extra riba, sva je prilika da će da te oduva, a ti ćeš se nakon toga osećati loše i možda početi da misliš da su sve djevojke takve.
Za sada ne igraj iznad lige u kojoj si, samo ćeš se gadno povrediti.
Dok god razmisljas hoces li se pred djevojkom izblamirati, nisi jos spreman.
Kad budes poceo da razmišljaš hoće li se ona izblamirati pred tobom, tad je vreme
Znači, polako
 
Sine, nema ti puno pomoći. Ti si verovatno po prirodi povučen i stidljiv, još si se sada zaljubio a to smo pogoršava stvari.
Ja ti savetujem da se najpre družiš sa devojkama i naučiš da se opustiš u njihovom prisustvu i normalno razgovaraš. Ostalo će doći samo po sebi.
Znam da ti je teško ali bolje je da ni ne prilaziš toj djevojci jer ako je stvarno neka extra riba, sva je prilika da će da te oduva, a ti ćeš se nakon toga osećati loše i možda početi da misliš da su sve djevojke takve.
Za sada ne igraj iznad lige u kojoj si, samo ćeš se gadno povrediti.
Nego polako

:klap::klap::klap:
 
Sine, nema ti puno pomoći. Ti si verovatno po prirodi povučen i stidljiv, još si se sada zaljubio a to smo pogoršava stvari.
Ja ti savetujem da se najpre družiš sa devojkama i naučiš da se opustiš u njihovom prisustvu i normalno razgovaraš. Ostalo će doći samo po sebi.
Znam da ti je teško ali bolje je da ni ne prilaziš toj djevojci jer ako je stvarno neka extra riba, sva je prilika da će da te oduva, a ti ćeš se nakon toga osećati loše i možda početi da misliš da su sve djevojke takve.
Za sada ne igraj iznad lige u kojoj si, samo ćeš se gadno povrediti.
Dok god razmisljas hoces li se pred djevojkom izblamirati, nisi jos spreman.
Kad budes poceo da razmišljaš hoće li se ona izblamirati pred tobom, tad je vreme
Znači, polako

wow, kakvo znanje, kakvo iskustvo :)))
 
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???

Kazi joj sta ti prvo padne na pamet, slobodno se blamiraj, to je jako simpaticno, blamiranje pred devojkom koja ti se svidja, druga je stvar sto ti imas 16 godina pa mislis da je smak sveta ako se izblamiras.
 
Al` ja stvarno kuvam dobru kafu! :)
Zasto bih ti spustao??? Dzaba kada zatvorene naplatne rampe! ;)

a, je (sto volim ove Parkine izraze :))
suvise si dugo na forumu da ne bi znao da je osnovni cilj (osim poe'bati, dakako) ovde nekome spustiti
ima sad raznih varijacija, musko-muskih spustanja, zensko-zenskih, musko-zenskih i zensko-muskih, uglavnom su neverovatno neinteresantna i neinspirativna, ali se s' vremena na vreme pojavi nesto sto ume da nasmeje, ili gde prosto opazis strast kako bukti u plamenu svadje....
i, takoc...romantika, i to.....
 

Back
Top