...ne veruj zzeni koja smrdi po rakiji...:rumenko:

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...da li, drgi forumski skupe, mozzemo ovo da ustanovimo kao pravilo i da ga prenesemo na mladje narashtaje kao bitnu smernicu u mushko-zzenskim odnosima...?
...da li ona smrdi po rakiji zato shto je alkoholicharka, da li zato shto je bila u drushtvu alkoholichara pa samim tim i sebi povetjala shansu da postane jedna od njih, da li zato shto je sheprtlja alkoholisana prosula rakiju po sebi...?
...koji god da je razlog treba ga razmotriti do tanchina i postaviti pravilo...
...el zzena koja pije zahteva od mushkarca svashta neshto neuobichajeno da joj radi, bilo da se radi o predlozima tipa trojka sa josh jednim mushkarcem, ili oralni seh posle trchanja a pre kupanja, ili rektalna penetracija na vishem nivou u smislu bez podmazivanja i sl...
...hotju da kazzem da takvu zzenu treba zatvoriti...
...a shta ako je imala temperaturu pa se trljala rakijom da je prodje ili nedajbozze neka infekcija pa dezinfikovala rakijom genitaliju da ti ne prenese, a, shta ondak ...?
...ne znam, nisam pametan, vi presudite...:rumenko:
 
znaci... ja takvim zenam najvise verujem... imala je ovde samo jedna forumasica koja zna o cemu pricam... ona maslacak, ako se secate... he... ona zna sta znaci kad ti na kraju veceri zapevaju od rodje, ono... svaki covek... ima dragu... joj, zivote... ili... ljubav mi srce mori... u tom trenutku... ne verujem samo onoj koja ne mirise na rakiju... da, da... mirise ne rakiju... dobro ste procitali... ziveli vi meni... vas rikan da vam kaze... i da ste srecni jos 200 godina... a da vas pamte jos bezbroj... pa posle toga nek' bude sta god treba da bude...
p.s. ako ne znate o cemu pricam...
 
Poslednja izmena:
...el zzena koja pije zahteva od mushkarca svashta neshto neuobichajeno da joj radi, bilo da se radi o predlozima tipa trojka sa josh jednim mushkarcem, ili oralni seh posle trchanja a pre kupanja, ili rektalna penetracija na vishem nivou u smislu bez podmazivanja i sl...
...hotju da kazzem da takvu zzenu treba zatvoriti...

Mislim da žena u takvom stanju ne zna ni kako se zove a kamoli da nešto zahteva :neutral:
Ne treba je zatvoriti treba joj dati rasola :mrgreen:
 
interesantno, dok sam ziveo u otadzbini nikad rakiju nisam pio, nije mi se svidjao ni miris ni ukus.
kad sam bio klinac i imao grip, keva mi je stavljala rakijave obloge nekand na chelo, vrat ili chak je mochila charape u komovicu da mi skine temperaturu. mnogo kasnije u pechalbi, kad sam retko imao sa kim i srpski da pricam, kolege (stranci) su mi kupile za poklon sljivovicu, neka rumunska bila.
kad sam otvorio, probao, komplet me je taj miris vratio u detinjstvo, osetio sam miris i ukus otadzbine ;) ma kako to bizarno zvuci.

otad, volim da popijem sljivku
 

Back
Top