IZbeglice iz Hrvatske (i poneko iz BiH) - nacionalna manjina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li mislite da izbeglice iz Hrvatski i BiH, iako se izjasnjavaj (i busaju u grudi) da su Srbi su u stvari nacionalna manjina, jer ne mogu da se uklope u nase drustvo, da prihavte nas jezik, obicaje i sl? Jos uvek mastaju o tome da ce im u Hrvatskoj cvetati ruze i teci med i mleko, dok su na grbaci nasih poreskih obveznika.
Ma o cemu ti to?:dash::dash::dash:
 
Da li mislite da izbeglice iz Hrvatski i BiH, iako se izjasnjavaj (i busaju u grudi) da su Srbi su u stvari nacionalna manjina, jer ne mogu da se uklope u nase drustvo, da prihavte nas jezik, obicaje i sl? Jos uvek mastaju o tome da ce im u Hrvatskoj cvetati ruze i teci med i mleko, dok su na grbaci nasih poreskih obveznika.

Ти дефинитивно имаш озбиљних проблема..

:dash:
 
Da li mislite da izbeglice iz Hrvatski i BiH, iako se izjasnjavaj (i busaju u grudi) da su Srbi su u stvari nacionalna manjina, jer ne mogu da se uklope u nase drustvo, da prihavte nas jezik, obicaje i sl? Jos uvek mastaju o tome da ce im u Hrvatskoj cvetati ruze i teci med i mleko, dok su na grbaci nasih poreskih obveznika.

Hm... @Moderna Pevacica-e... moja draga komshinice sa Zvezdane Kapije... budibogsvama... kao da Juda, dalekobilo... pu, pu pu... progovara iz Vas... bash sam neprijatno iznenadjen ovom temom, zatechen i nadasve zbunjen...
...razmishljam o motivima koji su Vas nagnali da ovu temu postavite, i nemam odgovor, pa Vas istom molim, da, ako ste ikako u moguqnosti pojasnite uvodni post... na chemu bih, normalno, bio neizmerno zahvalan...
... u nadi da qemo nashe 4umske odnose, bazirane na uzajamnom uvazhavanju i razumevanju, razvijati u buduqe, najsrdachnije Vas pozdravljam...

P.S... kako sam bio fin, ne mogu da verujem...sam qu sebi da dam bonu...
P.S.S... trt... ne mozhe... idem da se samospalim ispred zgrade... :dash:
 
Da li mislite da izbeglice iz Hrvatski i BiH, iako se izjasnjavaj (i busaju u grudi) da su Srbi su u stvari nacionalna manjina, jer ne mogu da se uklope u nase drustvo, da prihavte nas jezik, obicaje i sl? Jos uvek mastaju o tome da ce im u Hrvatskoj cvetati ruze i teci med i mleko, dok su na grbaci nasih poreskih obveznika.

Slusaj pevaljko . Ti ne mozes da se uklopis u nase drusvo .
 
U principu za tom zakonskom odredbom nema potrebe.Zasto?
Buduci Srbija tezi da dostigne EUropske demokratske vrednosti i nalazi se na najboljem putu da u istom uspe i da zajednica EUropskih naroda jedva ocekuje da pod svoje skute primi ostatak Srbije,taj administrativni potez bi bio nepotreban.
Kako su ratovi zavrseni jos pre 14 godinica,Srbija bi mogla postupiti istovetno kao i njoj uzorne EUropski demokratske zemlje i jednostavno deportovati Srbe iz bivsih YU republika.
Recept je veoma jednostavan,npr. Nemacka cija policija preko noci upadne u stanove izbeglih iz ex-YU i bez pitanja ih spaketira u avione i kamione i vraca u maticnu zemlju.
Praktican primer za isto je recimo niski aerodrom Konstantin Veliki gde kontinuirano ateriraju avioni prepuni gradjana Srbije izbeglih prethodnih decenija.Srbija je time dobila izvanredan porast kvalitativne strukture stanovnistva,koji moze neizmerno pomoci Srbiji u daljnim EUropskim integracijama,promociji EUropskih standarda buduci su deportovani racionalno disperzovani po svim srbijanskim metropolama,i nesebicno promovisu EU kulturu,EU dostignuca,…peruci sofer sajbne na BG i drugim kaldrmama sa sve intenzivnim skupljanjem sekundarnih sirovina,gde se isto uklapa u trendovsku akciju ocistimo ostatak Srbije.
Dakle,ukoliko bi ostatak Srbije sa sve avionima,pa makar bili i JAT-ovi,kamionima,traktorima i ostalim shklopocijama,deprotovala Srbe iz RH,BIH i ostalih drzavetina ex-YU,stvorile bi se pretpostavke da srbijansko domicilno stanovnistvo vraceno iz zapadno EUropskih zemalja,nesmetano povuce ostatak Srbije prema EUropskim vrednostima.
Predlog i zamisao postavljaca teme je za svaku pohvalu,buduci je ostatak Srbije “iber ales” kada su EUropske integracije u pitanju,i bilo bi suludo u ostatku Srbije zadrzati Srbe kada umesto njih postoje kvalifikovani i ispraktikovani EUropejci,pa makar oni prali sofer sajbne,selektirali kontejnere i unosili saobracajnu kulturu,vozeci ragene zaprega sa sve motokultivatorima po BG i inim kaldrmama !!!!
 
Da li mislite da izbeglice iz Hrvatski i BiH, iako se izjasnjavaj (i busaju u grudi) da su Srbi su u stvari nacionalna manjina, jer ne mogu da se uklope u nase drustvo, da prihavte nas jezik, obicaje i sl? Jos uvek mastaju o tome da ce im u Hrvatskoj cvetati ruze i teci med i mleko, dok su na grbaci nasih poreskih obveznika.

СРБИ ДА У СОПСТВЕНОЈ МАТИЦИ ЗЕМЉИ БУДУ НАЦИОНАЛНА МАЊИНА ! :evil:
Какав безобразлук, и каква увреда на националној основи! :evil:

Овакву свињарију као тему може да постави само неко ко је "друже-Тито
дођош" у Србију и неко КО НЕМА СОПСТВЕНИ НАЦИОНАЛНИ ИДЕНТИТЕТ!

Срамота!

@ moderatori
@ supermoderatori
@ administratori

Молим да се овај шит од теме одмах закључа !

 
Poslednja izmena:
tema je stvarno...
Za vreme podele Nemacke, na istocnu i zapadnu, vise od 2000 ljudi je poginulo pokusavajuci da pobegne iz istocne Nemacke u zapadnu Nemacku, znaci iz Nemacke u Nemacku, a ne iz Hrvatske ili Bosne ili Zanzibara u Srbiju, a oni koji su uspeli su primljeni i integrisani, nasli su nov zivot. To je velicina jednog naroda, a ovo sto ti pises je totalno bez mozga :thumbdown:
 

СРБИ ДА У СОПСТВЕНОЈ МАТИЦИ ЗЕМЉИ БУДУ НАЦИОНАЛНА МАЊИНА ! :evil:
Какав безобразлук, и каква увреда на националној основи! :evil:

Овакву свињарију као тему може да постави само неко ко је "друже-Тито
дођош" у Србију и неко КО НЕМА СОПСТВЕНИ НАЦИОНАЛНИ ИДЕНТИТЕТ!

Срамота!

@ moderatori
@ supermoderatori
@ administratori

Молим да се овај шит од теме одмах закључа !

 
Da li mislite da izbeglice iz Hrvatski i BiH, iako se izjasnjavaj (i busaju u grudi) da su Srbi su u stvari nacionalna manjina, jer ne mogu da se uklope u nase drustvo, da prihavte nas jezik, obicaje i sl? Jos uvek mastaju o tome da ce im u Hrvatskoj cvetati ruze i teci med i mleko, dok su na grbaci nasih poreskih obveznika.

Nema da brinete, će da se uklope oni u vaše društvo kad stariji izumru (to ide malo sporo jer samo zelje i krompir jedu) a novorođeni i ne znaju za ništa drugo pa ih srce ne vuče nazad.
 
Pa, eto, tako. Bolida ima svuda, a ne samo među izbjeglicama. Ljudi su ljudi i ne mogu svi da budu jednaki. Ne znam, ne gledam tako na ljude i nervira me kad se ovako priča o njima.

Bolida ima svuda , ali i različitih mišljenja...

Mene recimo užasava, da je neko godinama bukačio po jednom delu države, pa je onda pobego odande, pa sad i u novom mestu prebivališta bukači...

A takih ima dosta... Eto, ja na primer to ne razumem...
 
Ne znam šta da ti kažem. Već si rekao da su mišljenja različita. Teško je promijeniti nečije ponašanje. Ja samo ne volim da vrijeđam ljude, tj. da ih nazivam bolidima. Na to sam reagovala.
Ne mogu zbog ovoga što je pjevačica rekla da donosim sud o narodu u Srbiji, nisu svi kao ona.

Ja i ne "sudim narodu", nisam generalizovao, nego sam reko "u moru izbeglica iz krajine i Bosne ima masa bolida"... Što se naravno ne odnosi na sve ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top