aleja tapkarosa

Lucky_Luke

Primećen član
Poruka
569
Zapanjen sam :dontunderstand:
Da pojasnim, alejom tapkarosa sam prozvao rutu izmedju kampa i ulaza u tvrdjavu
kakva milina od grada i kakva divota od ljudi
oni englezi su verovatno (spravom) pomislili da su dosli u neku kolonoijalnu zemlju, znate ono kad beli masa ide ulicom a gomila gologuze (crne) decurlije ga juri i pokusava da nesto proda ili izmoli koju paricu
nadje se tu i tamo neka teta koja iz cistog ocaja (a i bez preteranog uspeha) pokusava da proda kesucu badema i sok od kajsiije
Sva sreca pa covek moze da pronadje prodavnice koje nisu podigle cene i trafike koje to i ne mogu
inace...kad bi covae placao sve sto tamo potrazuju :dash:
Intereuje me misljenje pre svega Novosadjana, kako oni dozivljavaju tu 4orodnevnu pomamu za novcem
 
Poslednja izmena:
ne mislim, doslo je po nekoj statistici 25 000 poludivljih engleza (podivljali valjda na onom njihovom turobnom ostrvu) par hiljada ovih i onih, ostatak su nasi ljud kojima je definitivno preskupo 300 din za pljeskavicu bez mesa. Poenta je u tome da se jednom fantasticno organizovanom festivalu, pravom organizacionom cudu, prisljamcila hrpa nekih likova sa drustvenog taloga i probila se (sto je jos gore) u prvi plan (stajali pored puta), potpuno nemastovito prodajuci pivo iz obliznje prodavnice po trostrulim cenama. Nije bas neka slika...
 
ne mislim, doslo je po nekoj statistici 25 000 poludivljih engleza (podivljali valjda na onom njihovom turobnom ostrvu) par hiljada ovih i onih, ostatak su nasi ljud kojima je definitivno preskupo 300 din za pljeskavicu bez mesa. Poenta je u tome da se jednom fantasticno organizovanom festivalu, pravom organizacionom cudu, prisljamcila hrpa nekih likova sa drustvenog taloga i probila se (sto je jos gore) u prvi plan (stajali pored puta), potpuno nemastovito prodajuci pivo iz obliznje prodavnice po trostrulim cenama. Nije bas neka slika...

Ajd pojasni ovo, molim te...
 
Ajd pojasni ovo, molim te...

pa ovako...skupili su par stotina bendova sirom sveta i sve ih naterali da tacno u minut izadju na binu :D
logistika oko nabavke karata
2 kampa za 3 dana (jedan poplavljen)
preuredjenje tvrdjave da bude i bezbedno za one mase ljudi koji prolaze po skelama
naveli policiju da radi svoj posao a da ne maltretira sve odreda. Moje velike cestitke policiji NS zato sto su pokazali visok nivo tolerancije i niko osim onih 100 privedenih nije ni primetio da su tu. Ovo ne mislim sarkasticno
svi iz obezbedjenja kao i na svim mogucim standovima su bili apsolutno prezaposleni i uprkos svemu vrlo ljibazni. Osim jednog debilcica koji je pomislio da je mali bog sto je bas njemu zapalo da prodaje tokene u nedelju ujutro. Eto zasluzio je svoje mesto u istoriji.
da ne nabrajam...ima toga :D
 
OK... Mislio sam da je nešto drugo... Na festival ne idem, jer mi svake godine zgade izgradnju/razgradnju je tamo NEMA organizovanosti... I vreme EXIT-a koristim za mali predah od celokupnog društva a i za sex. (:
 
meni se jednostavno nije svidela ta masa krajputasa sa konzervama i cigaretama u rukama koja nas nekakvom jadnom engleskom jeziku blamira pred celim svetom. Nadam se da je ove godine ta pojava dostigla kriticnu masu koja ce sledece godine navesti inspekcije da ih rastera ili bar da odvoji one koji su spremni da plate dozvole za rad i bla, bla higijenski i ostali uslovi da ne crvenimo pred skrnavim englezima. Nista vise. Ima ih i po Beogradu, nemos proci kroz prolaz na Zelenom Vencu koiliko ih se unutra nagura :sad2: sa nekim djindjuvama i helankama i svasta nesto sto nikom ne treba
 
Vidim da su vam bas omiljeni :D
Ni ja ne razumem sto su se tolko navrzli, mada jedna mi je rekla da su njihovi festivali postali sranje pa zato... a nekompaktibilnije ekipe od nasih i engleza ne mogu ni da zamislim :eek:
 

Back
Top