TRE SORELLE

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
U radničkim barakama na Bežaniji žive tri mace....tri sestrice...Toliko se lepe i pitome da je do nestvarno... Ne znam koliko će na slikama uspeti da se vidi, jer su tel. slikane. Jedna maca je na prvi pogled crna, na drugi pogled je siva, a kad se malo bolje zagledate vidite da ona ima ispod crne dlake belu, ja to ne mogu da opšem rečima kako izgleda, kao oni pramenovi, tj senčenje kose što se nekada radilo. Druga je takva, ali i bela, a treća, najsitnija je trobojkica. Mace su mnogo dobre i umiljate. Imaju 2-3 meseca. Biće očišćene od glistica i parazita i vakcinisane!
 

Prilozi

  • SP_A1358.jpg
    SP_A1358.jpg
    7,6 KB · Pregleda: 11
  • SP_A1359.jpg
    SP_A1359.jpg
    6,3 KB · Pregleda: 9
  • SP_A1360.jpg
    SP_A1360.jpg
    8,7 KB · Pregleda: 7
Jednu sestricu je izgleda neko uzeo, ostale su ove dve lepotice. Nadmo se da im je sestrica srećna i udomljena :super:
 

Prilozi

  • Sestrica 1.jpg
    Sestrica 1.jpg
    25,8 KB · Pregleda: 4
  • sestrica 2.jpg
    sestrica 2.jpg
    89,6 KB · Pregleda: 2
  • Trobojkica 3.jpg
    Trobojkica 3.jpg
    98,9 KB · Pregleda: 3
  • Trobojkica 4.jpg
    Trobojkica 4.jpg
    85,5 KB · Pregleda: 1
  • Trobojkica 5.jpg
    Trobojkica 5.jpg
    98,6 KB · Pregleda: 4
Nazlost ova divna trobojkica je juce stradala. Posto zive ispre veterinarske ordinacije, dohvatio je doberman koji je tu na pansionu i ...Nazalost nije joj bilo spasa.Sada je ostala jos samo ova crno bela devojcica i molim vas ako neko ima priliku da je usvoji da mi se javi na 064 486 28 80, jer je to jedini nacin da se spasi. Pitanje je dana kada ce i ona stradati.
 
Ne stigoh ni sve zajedničke slike iz igre na postavim, a ove majušnice više nema :sad2::sad2::sad2:, zbog ljudske nepromišljenosti, da ne kažem gluposti, nije ni sačekala da bude nečija....Ostala je ova umiljata crno-bela maca sa maskom Zoroa koju svakog dana vreba ista opasnost...
 

Back
Top