,,Лепа" мисица...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Дракула

Zainteresovan član
Poruka
461
Jelena Marković - Mis Srbije

Dvedesetogodišnja studentkinja prava iz Užica proglašena za najlepšu devojku naše države.

Na sinoćnom takmičenju u "Sava Centru" za "Mis Srbije" pobedu je odnela Jelena Marković, stara 20 godina iz Užica. Inače je rođena u Požegi, studira prava, a govori engleski, italijanski i ruski. Za prvu pratilju je proglašena Jovana Biševac, dok se na trećem mestu našla Marijana Grgić.

Jelena će predstavljati Srbiju u decembru na takmičenju za Mis sveta koje će se održati ponovo u Johanesburgu, u Južnoafričkoj Republici. Žiri u čijem sastavu su najpoznatiji bili Vlade Divac, Miroslav Lazanski, Vesna da Vinča i selektor fudbalske reprezentacije Radomir Antić je morao da bira između 27 devojaka.


http://www.tracarenje.com/Dogadjaji/Jelena-Markovic-Mis-Srbije.html

Лепота је релативан појам, као и лепота жене...Али зар ова дама терба да нам преставља лепоту српских жена?Као што је већ неко изјавио:,,Србија је земља лепих жена, а ружних мисица".
Да није овде радила нека дебела веза?

п.с
Шта ће свет да каже када види нашу мисицу?
У много смо их бомбардовали...
 
Jelena Marković - Mis Srbije

Dvedesetogodišnja studentkinja prava iz Užica proglašena za najlepšu devojku naše države.

Na sinoćnom takmičenju u "Sava Centru" za "Mis Srbije" pobedu je odnela Jelena Marković, stara 20 godina iz Užica. Inače je rođena u Požegi, studira prava, a govori engleski, italijanski i ruski. Za prvu pratilju je proglašena Jovana Biševac, dok se na trećem mestu našla Marijana Grgić.

Jelena će predstavljati Srbiju u decembru na takmičenju za Mis sveta koje će se održati ponovo u Johanesburgu, u Južnoafričkoj Republici. Žiri u čijem sastavu su najpoznatiji bili Vlade Divac, Miroslav Lazanski, Vesna da Vinča i selektor fudbalske reprezentacije Radomir Antić je morao da bira između 27 devojaka.


http://www.tracarenje.com/Dogadjaji/Jelena-Markovic-Mis-Srbije.html

Лепота је релативан појам, као и лепота жене...Али зар ова дама терба да нам преставља лепоту српских жена?Као што је већ неко изјавио:,,Србија је земља лепих жена, а ружних мисица".
Да није овде радила нека дебела веза?

п.с
Шта ће свет да каже када види нашу мисицу?
У много смо их бомбардовали...


Video..je.ote, moja moja zena Sidni Kraford za nju....:hahaha:..zezam se,ali stvarno kada covek proseta ulicama nasih gradova,mogao bi u roku od jednog sata da nadje bar sto koje dva puta bolje izgledaju nego ova devojka...:think:
 
Misica uopšte nije ružna ali definitivno nije zaslužila pobedu. Znam puno lepših devojaka koje se ne bi prijavile za takve izbore ali čak i među kandidatkinjama za Mis je bilo mnogo lepših. Naravno nije problem u izabranoj već u ovoj retardiranoj Vesni Jugović i njenom žiriju koji iz godine u godinu sve lošije bira...
 
Pa realno.......imam par lepsih u ulazu :mrgreen:

O zgradi necu ni da pricam,a kraj je vasiona :hahaha1:

Da ali modne debilcine su uveli novi trend ruznoce.......najbolje manekenke su obicno najruznije ribe,umesto da budu najlepse.......sve bih ja tim modnim debilcinama zabranio rad......zasto?eto zato.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top