Tajna sema

Poruka
15.196
Gledala danas Sex i grad :mrgreen: Pa me to inspirisalo :rumenko:

Jel se stideli neke svoje kres kombinacije? Ili nekog sa kim ste bili u nedorecenom odnosu i sex je bio fenoooooooomenalan:per:, ali __? Nesto je falilo.. Bio / bila je mnogo glup/a, ruzan/a, nije za vase drustvo , niste zelila da ga/je vodite u narod? :per:
Znaci ne radi se o tome da je tajna zbog veze braka ili jer ste morali da krijete, ta osoba nije znala da je tajno. Prosto niste hteli da vas vidjaju zajedno .. Bio je dobar kres i to je to :mrgreen:
 
Uglavnom sam i imala tajne seme, one su za mene zakon.

Prvo bar mesec dana moramo da uzivamo i da se isprobamo pa tek onda ako to vredi da ozvanicimo. Jer recimo desavalo mi se da zapocnem vezu sa deckom sa kojim su me povezivali i ranije sto u startu znaci da vec imamo staz...i tako smuvamo se vidimo posle dve nedelje da ne ide ....prekinemo na dobar ili los nacin i onda price..i price:roll: ...i ogovaranja...:roll:...nekad bilo i pravdanja pa znas nije bilo tako.....odmah pocnu jao pa kao ko je koga ostavio , pa zasto ste raskinli...jao ta budala ti upste nije trebala....ili cula sam da te je varao:roll::lol:

Drugo ako bih imala nekog pored sebe ili bila sa nekim samo kada sam zaljubljena onda bi to bilo jednom u deset godina. Naravno da sam imala tipove koji iz vise razloga nisu zasluzili da budemo zvanicno..a i njima je to odgovaralo jer su od samog pocetka znali na cemu su
isto tako sta ima npr seks sema da bude javna ...kad se udam bice javno za ceo zivot :)
 
Gledala danas Sex i grad :mrgreen: Pa me to inspirisalo :rumenko:

Jel se stideli neke svoje kres kombinacije? Ili nekog sa kim ste bili u nedorecenom odnosu i sex je bio fenoooooooomenalan:per:, ali __? Nesto je falilo.. Bio / bila je mnogo glup/a, ruzan/a, nije za vase drustvo , niste zelila da ga/je vodite u narod? :per:
Znaci ne radi se o tome da je tajna zbog veze braka ili jer ste morali da krijete, ta osoba nije znala da je tajno. Prosto niste hteli da vas vidjaju zajedno .. Bio je dobar kres i to je to :mrgreen:

.................mnogo vishe sex shema od obicnih ,sad kad razmislim mozda me to i pali ,ono u javnosti se tek pa javimo jedno drugom a iza coshka se strasno sexamo ..................mora da postoji za to neka definicija .........:per:
 
Kako seješ tako ćeš da žanješ.. Jednom će vaš muž,žena ili neko treći bitan imati kres kombinacije,a vi zbog toga nećete biti nimalo sretni pa navratite malo ovamo da se izjadate da se nasmejemo.
 
Gledala danas Sex i grad :mrgreen: Pa me to inspirisalo :rumenko:

Jel se stideli neke svoje kres kombinacije? Ili nekog sa kim ste bili u nedorecenom odnosu i sex je bio fenoooooooomenalan:per:, ali __? Nesto je falilo.. Bio / bila je mnogo glup/a, ruzan/a, nije za vase drustvo , niste zelila da ga/je vodite u narod? :per:
Znaci ne radi se o tome da je tajna zbog veze braka ili jer ste morali da krijete, ta osoba nije znala da je tajno. Prosto niste hteli da vas vidjaju zajedno .. Bio je dobar kres i to je to :mrgreen:

imala sam jednu kres kombinaciju i bas sam se ponosila njome
ono, pokazivala sam ga svim drugaricama :lol:
 

Back
Top