TORTE: recepti, saveti, ideje...

nema na cemu..tako ja skidam i prah secer sa figurica npr...a posto nemam kompresor kada se fino osusi fondan na torti cetku za rumenilo umacem u prah sedef i malam po torti..to se doduse ne vidi bas na slikama ali nije bitno, vazno je da se ovako vidi:D...ako nesto treba vici tu smo :D
 
ja fondan i za figurice i za prekrivanje torti ne posipam gustinom i secerom samo namastim ruke ili oklagiju margarinom i tako razvijam,ne lepi se uopste i nema tragova,probaj i ovu varijantu.
Hvala i tebi, danas sam videla na netu i tu varijantu i baš ću probati na jednom parčetu smese. Do sad sam uvek razvijala na šećeru, postignem željenu debljinu, al mi nije sjajno. Sad znam cake pa se nadam da će uspeti. Divne ste sve, hvala vam još jednom
 
Treba mi pomoć prijatelelja.
Devojke koje su seckale sličice, molim Vaš savet. Možda radim Ben 10 za subotu.Malo sam kratka sa vremenom, jer radim danas i sutra 2. a u subotu 1. smenu.Znači vremena nemam da eksperimentišem-mora brzo i efikasno da odradim.
Pomagajte.Odštampala sam neke sličice. Da li prvo isečete telo, pa onda lepite ostale komadiće garderobe, ali mi se čini da neće biti iste debljine sličica.:dontunderstand:
 

Back
Top