ukroti me

Evo, ja sam ukrotio maluveliku, samo to još tajimo od forumaša..

Ne verujem u ta kroćenja na duže staze. Sve je to privremenog karaktera i prava priroda neke osobe će opet izbiti na videlo, ma kako uspešno delovala ukroćeno... (ukrućeno :mrgreen:)
 
nisam mislila na trajnu i nasilnu promenu karaktera, izvinjavam se ako sam bila nedorecena, ili dvo(vise)mislena....vise je bilo u smislu da se neko "ne da", a vi ga tendenciozno (ne mora biti napadno, samo je bez odustajanja) "savijate, oblikujete, forsirate, dovodite do nekih granica, slabeci mu otpor"...ebi.ga...tako nekako sam htela reci :lol:
 
Hm, volim da me neko kroti i smiruje u krevetu :per:
Vec psihicko 'smirivanje' gde ja izraz krotiti kapiram kao 'sad cu ja da te pokopam:lol:' - ne volem :neutral:
Hm, svi se mi lozimo ( hteli to da priznamo ili ne ) na tu neku 'neuhvatljivos i nedodirljivost' i tezimo dominaciji u vezi.. Niko ne voli da bude potcinjen .. Mislim prijapromena uluga povremeno :lol:, ali svi bi da budu on the top :per:
 
Evo, ja sam ukrotio maluveliku, samo to još tajimo od forumaša..

Ne verujem u ta kroćenja na duže staze. Sve je to privremenog karaktera i prava priroda neke osobe će opet izbiti na videlo, ma kako uspešno delovala ukroćeno... (ukrućeno :mrgreen:)

'ajde sto tajis od forumasa, nego sto malaveliku nisi ni obavestio da si je ukrotio
ona, zena, zivi u blazenom neznanju :sije:
 
pa drugaciji je mehanizam kod muskaraca i zena za to krotjenje
zena je kao macka i samo ako ona odluci da bude ukrocena, muskarac to moze da uradi
a sto se muske populacije tice - zena ima miLJon nacina da ga ukroti
suze
beba
dribling
vaginalna manipulacija
zvocanje
itd
:)
 
Hm, volim da me neko kroti i smiruje u krevetu :per:
Vec psihicko 'smirivanje' gde ja izraz krotiti kapiram kao 'sad cu ja da te pokopam:lol:' - ne volem :neutral:
Hm, svi se mi lozimo ( hteli to da priznamo ili ne ) na tu neku 'neuhvatljivos i nedodirljivost' i tezimo dominaciji u vezi.. Niko ne voli da bude potcinjen .. Mislim prijapromena uluga povremeno :lol:, ali svi bi da budu on the top :per:

ha, vidim uticaj one vecere od sinoc :rotf:
 
nisam mislila na trajnu i nasilnu promenu karaktera, izvinjavam se ako sam bila nedorecena, ili dvo(vise)mislena....vise je bilo u smislu da se neko "ne da", a vi ga tendenciozno (ne mora biti napadno, samo je bez odustajanja) "savijate, oblikujete, forsirate, dovodite do nekih granica, slabeci mu otpor"...ebi.ga...tako nekako sam htela reci :lol:

pa i to je nasilje, samo perfidnije
takvo savijanje i oblikovanje pravi ljuske od ljudi
i na kraju nemaš pored sebe više onog istog sa početka veze, pa zašto si onda i započinjala nešto sa njim?
a neretko se završi sa život si mi upropastio/la dramljenjima.
 
nesvesno radim to krocenje ali unapred upozorim buduceg da ga to ceka i drugarski mu savetujem da se ne da previse jer to nije zabavno.....narafski, nek i on pokusava, a ja cu se boriti i rukama i nogama (sa njima narocito ;)) da njegov uticaj na mene ne bude prevelik...:D

a u sexu.....pa khm khm...moze i vako i nako.....
 

Back
Top