Koji politicari ce biti na slavi u Jagodini(Koncarevo) kod Palme

Prvo, biće tu najvećih muzičkih zvezda - Betoven, Šopen, Mocart, Presli, Armstrong, Džekson...

Drugo, najvećih imena kinematografije - Čaplin, Monro, Aster, Bernar, Vels, Hičkok, Brando...

Treće, najvećih imena nauke - Ajnštajn, Plank, Tesla, Gedel, Njutn, Aristotel...

Četvrto, najvećih imena književnosti i slikarstva - Pikaso, Dali, Asimov, Tven, Klark, Homer...

Peto, najvećih imena sporta - Ovens, Puškaš, Čemberlen, Marćano...

Šesto, najvećih imena politike - Tito, Čerčil, Bizmark, Napoleon, Džingis Kan...

Mrzi me dalje da nabrajam, ali biće tu mnogo poznatih ljudi.
 
Prvo, biće tu najvećih muzičkih zvezda - Betoven, Šopen, Mocart, Presli, Armstrong, Džekson...

Drugo, najvećih imena kinematografije - Čaplin, Monro, Aster, Bernar, Vels, Hičkok, Brando...

Treće, najvećih imena nauke - Ajnštajn, Plank, Tesla, Gedel, Njutn, Aristotel...

Četvrto, najvećih imena književnosti i slikarstva - Pikaso, Dali, Asimov, Tven, Klark, Homer...

Peto, najvećih imena sporta - Ovens, Puškaš, Čemberlen, Marćano...

Šesto, najvećih imena politike - Tito, Čerčil, Bizmark, Napoleon, Džingis Kan...

Mrzi me dalje da nabrajam, ali biće tu mnogo poznatih ljudi.



e *** odlozeno za sutra zbog pljuska
 
Dragan Marković na TV Palma ugostio vođu homoseksualaca!
Predsednik Gej-lezbijskog info-centra Predrag M. Azdejković gostovao je u ponedeljak na televiziji Palma plus predsednika Jagodine i lidera Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palmе

Ništa čudno, da Marković nije žestoko kritikovao homoseksualce u vreme usvajanja Zakona protiv diskriminacije.

Palma je tada govorio da nema ništa protiv da neko bude *****, ali ima protiv toga da pokazuje tu nastranost.

- Nek ****** idu tamo negde, nek se zatvore i rade šta hoće, a ne da mi idu okolo i svašta rade naočigled drugih. Zar mi njima treba da dozvolimo da sutra prave homoseksualne predstave?! I da sve to naša deca gledaju? A mi ostali da pazimo da nas ne optuže za diskriminaciju?! I da poslodavac ne sme ništa da kaže zaposlenom koji na poslu javno ispoljava svoju homoseksualnost! Šta još... - govorio je Palma.

Međutim, Dragan Marković nije ni znao da mu je predsednik udruženja homoseksualaca gostovao na televiziji.

- Ko? Predrag Azdejković? Prvi put čujem. Ne znam za to, ne bavim se televizijom, ali nema veze, neka je bio gost - rekao nam je Palma.

S druge strane, Azdejković kaže da je njegovo gostovanje na TV Palma plus veliki korak, naročito ako se zna da je Azdejković u vreme rasprave o Zakonu protiv diskriminacije štampao našminkani Palmin poster, zbog čega se kasnije izvinio.

- Bio sam iznenađen kada sam dobio poziv za ovo gostovanje. Nisam znao da li je Marković bio obavešten da dolazim, pretpostavljam da jeste, jer ovo je ipak njegova televizija. Ovo je veliki plus i za Markovića, ako ovako nastavi, učlaniću se u njegovu stranku - kaže Azdejković.

Udruženje homoseksualaca pozdravilo je promenu u politici i stavu Dragana Markovića Palme, koji „svakim danom sve više pokazuje privrženost evropskim vrednostima tolerancije i poštovanju ljudskih i manjinskih prava".

Ево ко ће бити :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=71665&sectionId=37
 
Пошто живим у Јагодини, знам да је отишло пола моје улице...Мислим пева Цеца, а и Ивица ће да буде тамо, као и један невићени бокс меч...:D
Има да наражње 7-8 вола, без тога није слава, мада им се више испалти да наражње Палму, могли би свих 15 000 гостију да се наједу, још би нешто и претекло за тигорове у Зооврту...:)
 
@ strawbbery_city

Evo jedne pikanterije... Palma svake godine vodi u Francusku grupu srpskih privrednika o njihovom trošku ... Ove godine je (samo on, o Palminom trošku) išo i predsednik skupštine grada Niša Mile Ilić..

Najveća fora je što ih je Palma tamo terao da svi idu na spavanje u 21:00... On zaključava hotel i pravi fajront...

Ko zakasni Palma mu se izdre kao učiteljica detetu na ekskurziji... :hahaha:

Ovo možeš proveriti sa vlasnikom Kanbere... Zaboravio sam kako se zove... I on je išo...
 
Poslednja izmena:
@ strawbbery_city

Evo jedne pikanterije... Palma svake godine vodi u Francusku grupu srpskih privrednika o sopstvenom trošku ... Ove godine je (samo on, o Palminom trošku) išo i predsednik skupštine grada Niša Mile Ilić..

Najveća fora je što ih je Palma tamo terao da svi idu na spavanje u 21:00... On zaključava hotel i pravi fajront...

Ko zakasni Palma mu se izdre kao učiteljica detetu na ekskurziji... :hahaha:

Ovo možeš proveriti sa vlasnikom Kanbere... Zaboravio sam kako se zove... I on je išo...

jeste,kanbera iz Cuprije,ma Palma im **** majku
 

Back
Top