Seks prije braka?

Sta ako posle toga skontas da ne uzivas u seksu sa tom osobom i posle se kajes sto nisi iskoristio sve sto si mogao pre toga.

apsurdno je kajati se i žaliti za prošlošću i mislim da se treba osloboditi tog tereta.
već ako neko nije sposoban da iskoristi svaki trenutak... (naravno, ne po svaku cenu)

Da, i ne razumem ljude koji se "čuvaju". Smešni su mi.

čovek ne može ni da se ne jеbе a da neko ne kaže kako je to smešno ili nejasno :neutral:

Je*e mi se za moral...

potpisujem.

Sex je sex i svakako znaci produzenje vrste.

naravno da ne uvek.
el ti kad spavaš sa dečkom praviš decu ili zadovoljavaš svoju potrebu?


a komentare o nemoralnosti seksa van braka neću ni da komentarišem :lol:

seks je precenjen

mislim, jеbanje isključivo kao produženje vrste.
m'da.
 
Секс (Боже колико не волим овај израз) у браку је дозовљен да би се продужила врста... Секс ван брака је блудничење, исто као и орални и анални секс...
Иначе, ја верујем да ће сваки секс (и онај у браку) ускоро бити превазиђен, а вероватно и забрањен, само да вештачка оплодња још мало напредује...

iako si gore napisao da nisi ironican,sad pocinjem da sumnjam:hahaha:
btw ,avatar ti je bas ono hriscanski
 
Секс (Боже колико не волим овај израз) у браку је дозовљен да би се продужила врста... Секс ван брака је блудничење, исто као и орални и анални секс...
Иначе, ја верујем да ће сваки секс (и онај у браку) ускоро бити превазиђен, а вероватно и забрањен, само да вештачка оплодња још мало напредује...

Blago tebi....:hahaha:
 
Ја сам више за ирански систем:
Iran-Hanging.jpg

Да знаш како би се декадентна омладина брзо научила моралу!
П.С. Нисам ироничан!

a sta je toliko u sexu nemoralno ?
da je toliko nemoralno valjda se ne bi ni upraznjavao u braku.

Najpametniji odgovor na ovu glupost gore, ali i na temi uopste. :hvala:
 
ljubav uvek, ljubav svuda, ljubav...veruj mi na rec...marcelo.. e sad moje misljenje...samo zamenite rec sex sa recju ljubav iz prethodnog stiha...

dal' ima sta gore od seksa sa nevinom devojkom.... :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Limunovo_Drvo:
Zato i ja kažem da treba da čovjek treba da vidi šta mu odgovara :D pa onda neka se ženi :D

Apsolutno se slažem. Ja mislim da čovek treba prvo da se kresne sa nekim da vidi da li mu se to sviđa i da li mu odgovara, pa ako mu ne odgovara onda nek bude nevin do braka.

NSCZ:
Зато што није ради продужења врсте, већ ради приземних телесних ''уживања''...

Au bre, NSCZ, sunce ti poljubim, pa ti ispade najveći ateista ovde.

Tvoje kapiranje polnog odnosa kao pukog sredstva za produženje vrste je daleko prizemnije, ovozemaljskije, i uopšte sklonije ateističkom viđenju seksa i sveta, nego bilo koje drugo.

Zar ti kao vernik ne bi trebalo da širiš priču kako je snošaj zapravo Bogom dani čin spajanja dva tela radi produbljivanja veze dve duše, i trt-mrt tome slično?
 
Au bre, NSCZ, sunce ti poljubim, pa ti ispade najveći ateista ovde.

Tvoje kapiranje polnog odnosa kao pukog sredstva za produženje vrste je daleko prizemnije, ovozemaljskije, i uopšte sklonije ateističkom viđenju seksa i sveta, nego bilo koje drugo.

Zar ti kao vernik ne bi trebalo da širiš priču kako je snošaj zapravo Bogom dani čin spajanja dva tela radi produbljivanja veze dve duše, i trt-mrt tome slično?
Znas da si ga sad ubio u pojam skroz? :hahaha:
 
Au bre, NSCZ, sunce ti poljubim, pa ti ispade najveći ateista ovde.

Tvoje kapiranje polnog odnosa kao pukog sredstva za produženje vrste je daleko prizemnije, ovozemaljskije, i uopšte sklonije ateističkom viđenju seksa i sveta, nego bilo koje drugo.

Zar ti kao vernik ne bi trebalo da širiš priču kako je snošaj zapravo Bogom dani čin spajanja dva tela radi produbljivanja veze dve duše, i trt-mrt tome slično?

Моје мишљење је да је секс нешто врло приземно, нема то никакве везе с Богом, нити са било чиме узвишеним...

Znas da si ga sad ubio u pojam skroz? :hahaha:

Иш бре ти емовко! :cool:
 

Back
Top