Kafana "Game over"

Wolfteam preko aeria games? Ne znam, nesto mi se igraju shooteri na americkim serverima. A ako je sistem slica onom u S4 ili Gunz ima da laguje u pm.

Za sad se malo zezam na battlefield heroes. Ne znam, igra je razvodnjeni shooter ali ipak insteresantna. Dodju da te kolju a ti ga bacis u zid sa soldier-om, jedes tenkovsku municiju sa gunner-om ili koljes sa commando-om.

Evo ga najnoviji trailer:
 
Poslednja izmena:
Wolfteam preko aeria games? Ne znam, nesto mi se igraju shooteri na americkim serverima. A ako je sistem slica onom u S4 ili Gunz ima da laguje u pm.

Za sad se malo zezam na battlefield heroes. Ne znam, igra je razvodnjeni shooter ali ipak insteresantna. Dodju da te kolju a ti ga bacis u zid sa soldier-om, jedes tenkovsku municiju sa gunner-om ili koljes sa commando-om.

Evo ga najnoviji trailer:

izgleda gotivno :D
skinucu taj battlefield heroes kasnije kad mi buraz bude van kuce :D (da mu ne pravim lag >_>)
p.s. da wolf team je preko aeria games XD
wolfteam je slican cs-u samo ima puno vise mapa, kupujes puske, nadogradjues ih,mozes napraviti svoj klan itd
:D
gotiva :D:D:D
 
Wolfteam preko aeria games? Ne znam, nesto mi se igraju shooteri na americkim serverima. A ako je sistem slica onom u S4 ili Gunz ima da laguje u pm.

Za sad se malo zezam na battlefield heroes. Ne znam, igra je razvodnjeni shooter ali ipak insteresantna. Dodju da te kolju a ti ga bacis u zid sa soldier-om, jedes tenkovsku municiju sa gunner-om ili koljes sa commando-om.

Evo ga najnoviji trailer:

igro sam to i nije lagovalo xD samo malo me nervira sto se ne ulazi na ikonicu nego moras uc u igru preko browsera...na bf heroes mislim
 
Ma ne laguje mi samo to. Sve laguje, u HoN ping skace i do 2500 (da 2500)ms. Desavalo mi se i pre to. Sutra se internet sredi. Nadajmo se da ce tako biti.
Bas sam hteo da pravim neke klipove sa commando-om.
Evo sta sam uradio royalima na jednoj partiji:
bfheroes200907170121046.png
 
Danas su delili XP boost kodove za BF:H. Proverite mail, ako ste dobili medalje i ovo ste dobili.

Za one sto su kupovali nesto debitnom/kreditnom karticom: kad ocu da kupim battlefunds Srbije nema na listi drzava. Da li bi i dalje mogao da kupim BF ako napisem da zivim u bosni na primer a unesem detalje moje kartice?
 
Poslednja izmena:
Danas su delili XP boost kodove za BF:H. Proverite mail, ako ste dobili medalje i ovo ste dobili.

Za one sto su kupovali nesto debitnom/kreditnom karticom: kad ocu da kupim battlefunds Srbije nema na listi drzava. Da li bi i dalje mogao da kupim BF ako napisem da zivim u bosni na primer a unesem detalje moje kartice?

Не вјерујем,пошто си у картици навео своју праву адресу.
Како не можеш да купиш кредит картицом нешто у СРБИЈУ???

Поззз Сина.
 
ljudi sam rekao da mi komp izjelo 38 virusa spywarea trojana durexa..,..........

sve mi sjebeno mozilia ne radi moram na jebeni xplorer,internet mi se usporio pola programa ne radi........................................................
 

Back
Top