Predlozi i kritike za pdf Video Igre

Posto je predhodna tema sa istim sadrzajem zakljuchana zbog previshe gluposti zato otvaram novu.

Zato molim bez svadje i prepiranja,svaki post koji bude napisan sa namerom da vredja nekoga od korisnika ce biti izbrisan a prekrshilac ce biti opomenut.

Prvo cestitke...
Pozeljecu ti srecu u radu, mada me iskustvo goni da mislim da ces imato dosta muka ovde, ali svakako se nadam da ces da uspijes..

Gore navedeno/citirano se ne odnosi na tebe, ovo je kao pripremljen govor, i sa ovim ne mogu da se slozim, nikako, mada manje vise koga briga sta ja mislim ili pisem, ali svi iskreni znaju da u temi koja je bila zakljucana nije bilo nista od gore navedenog, te smatram da je to ponovo bacanje prasine pod tepih i da problemi na ovom pdf, te problemi koji inace postoje na cijelom dijelu KiN nisu ni blizu rjesenja, te iskreno mislim da si dobio vruc krompir u ruke..
Generalno, problem ostaje, samo je stavljena nova maska (ovim mislim iskljucivo na zakljucavanje stare i otvaranje ove teme)..

Svakako, tebi mnogo srece, a iskreno i trebace ti..

POZZZ
GZ
 
Мислим да је његов говор био усмјерен на дешавање прије самог ЗАКЉУЧАВАЊА те теме.
Сви добро знамо шта је све речено,на који начин,којим тоном и какве су рјечи употребљаване.Из тог разлога се морам сложити са колегом ;).
Надам се да нам неће бити потребно много среће како би довели овај ФОРУМ на мјесто на којем треба да буде.Мислим да ће нам бити потребно много више људских добронамјерних поступака и вашег разумјевања и жеље да у томе успијемо.
Прије пар дана на овом ФОРУМУ није био ни један МОДЕРАТОР а сада су ту тренутно присутна ДВА.

Мислим да је тај потез са мјењањем имена кафане и самим брисањем старе теме управо то што је било потребно.
Ако некоме име кафане представља проблем онда је ПОРБЛЕМ у самом њему ;).
Ко истински жели да овде дође и да се на лијеп начин дружи без ВРИЈЕЂАЊА,ПЕЦКАЊА и ПРОВОКАЦИЈА онда је на правом мјесту ;).

То је наш циљ и наша намјера.

Са поштовањем,

БОРИС 1.
 
Posto se tema zove "predlozi i kritike" a ne "zelje cestitke i pozdravi" evo jednog predloga.
Mogli bi se organizovati i napraviti neko takmicenje tipa "najbolji gaming video" ili nesto slicno.
Ocene bi davali modovi,supermodovi i admini (ko zeli da ucestvuje) kao neka vrsta zirija.
Bilo bi glupo stavljati kao anketu posto je to vec jednom pokusavano i nije se zavrsilo dobro jer je bilo dosta vrbovanja i gluposti.
 
Pa nesto slicno sam i ja predlozio onda davno. Samo sto su druge stvari pocele da se komlikuju u to vreme pa samo otisli nas nekoliko koji smo to trebali da uradimo (markoca,mix,lord i ja).
Trebalo bi oformiti ziri. Moderatori, jedan a mozda i vise istaknutih clanova foruma koji imaju veze sa multimediom i sa igrama i pobednik sa predhodnog takmicenja koji samo tada ima prliku da ocenjuje a sledeci put moze da se tamici. Kada pobedi recimo 15-20 puta ostane clan zirija za stalno. Admini imaju druga posla (mozda da smisle neko obelezje za pobednike, a takmicenja i nagrade nemoraju biti samo za gaming video). Trenutni supermodovi nemaju bas veze sa multimediom i igrama... pa na neki nacin ni sa racunarima nesto posebno.
Sistem bodovanja posebno za video,zvuk (ako je kojim slucajem neki mix) i igru (pre svega mislim na skill).

Samo.. malo je ljudi ovde, plus pitanje je kakav ce odziv biti. Ali u svakom slucaju srecno. ;)
 

Back
Top