Dobra turistička agencija u Nišu

KAKVE PREVARE strasno

upravo sam hteo da pocnem da pisem temu TURIZAM MAZOHIZAM U NISU I SRBIJI

izradice te na 10 000 000 miliona nacina prvo u Nisu a posle i na terenu strasno

ja ovo pisem iz grcke gde sam se nekako izborio sa prevarantima uz pretnje da cu ih odrati jer sam igrom slucaja upoznat profesionalno sa tom problematikom / po profesiji sam advokat i ne mrzi me da gazim gnjide

inace da ne poverujes u sta smestaju ljude

smesno je ali kad bukiras smestaj moras da trazis precizno sta ti daju pa cak treba da pitas KVADRATURU SMESTAJA jer nesto sto sam ovde video u grckoj vredja inteligenciju imas krevet ali nema mesta gde da stavis torbu ili kofer

dakle dobro je da se pripremis na vreme pa onda u potragu ali u poslednjem sekundu za njihove aranzmane moze da se obori cena i to se isplati jer je jeftinije nego na terenu ja sam u nisu apartman platio 30 evra a ovde u neos marmarasu toga nema ispod 40 45 za vece

ako te nesto zanima pitaj
 
Jedne godine išla sma preko agencije ''Gara'' i to mi je bilo najgore letovanje.
Nije stvar u tome što nam je plaža bila na skoro km od kuće, niti to što je bila na uzbdrdici (kuća je apsolutno nova gradnja, na nju nemam primedbe), već način na koji su se ponašali prema nama - istovarili nas u nekom podnožju i mi smo sami nosili kofere ne znam koliko naviše. Rekli nam vreme polaska i tu završili sa nama. Da stvar bude gora, autobus se pokvario u povratku, pa smo sedam-osam sati čekali u jednom mestu. Vozili smo se bez klime na preko 40 stepeni, divota!
Sledeće godine sam išla sa ''Nitravel''-om i vrlo sam zadovoljna. Autobus nas je istovario na nekakvo ''glavno'' mesto, a onda nas je mini kombi odvezao baš do kuće. Kuća se nalazila baš tamo gde su nam rekli. Sve vreme nam je jedna izuzetna devojka bila na raspolaganju.
Ove godine sam išla na letovanje preko ''Fun travel'' agencije, koja je subagent velike ''Argus tours''... Ja sam stvarno zadovoljna tretmanom. To što nam se put odužio, nije bila njihova krivica. A ipak smo mi od njih očekivali izvinjenje za komplikacije nastale u putu.
Sve u svemu, aranžman nismo skupo platili, smeštaj je bio dobar, tamo ima nekoliko njihovih predstavnika, oni nam sve objasne, predlože, predusretljivi su...
Generalno sam zadovoljna.
 
Ima dobrih Tur. agenicja ali nije uvek onako kako sve oni lepo prikazu i nama serviraju..Inace Mondorama,Euroturs,Putnik su po meni najbolje ali ni one nekada ne ispostuju sve..ima jos dosta TA ali manje poznate Fun Travel,Galija turs,putnik herc,jovic travel itd. da ne nabrajam sada sve :D
 
Ne preporucujem agenciju Barcino Turs u Dusanovoj ulici preko puta Dusanovog bazara. Isao sam sa drugarima u Nesebar 2007 godine preko ove agencije sve lepo platili, pogledali slike naseg smestaja na kompjuteru, doplatili smo za klimu i pogled na more, a kada smo stigli neki Bugarin koji valjda suruje sa tom agencijom nas je odveo u neki apartman iznad poslasticare sa pogledom na more ali ispred kojeg je jedna kuca pa osim ako ste poneli rengenske naocare mozete da vidite more. Klimu naravno nismo imali, doduse nije ni trebala jer nije takva vrucina ni bila da je bila potrebna, ali sustina je da smo doplatili za nju. Uglavnom soba nema blage veze sa onom na kompjuteru. Na zalost nismo prepisali broj telefona agencije da im se "ljubazno" ispovedimo, a posto smo se lepo proveli nismo imali volje da se raspravljamo kada smo se vratili.
 
Jedno je sigurno-retko kada se u potpunosti ispuni ugovoreni aranzman...
Ja sam pre par godina isla preko Argusa u Egipat i mrzelo je da ih da nas vode u Koptsku cetvrt u Kairu i na ronjenje u Crvenom moru i lagano su nas ispalili uz razlicite izgovore razlicitim grupama ljudi...
Preplakala sam ne ronjenje u crvenom moru (zvuci detinjasto,ali mi je to bila veeeelika zelja) i tako...
 
ja sam ove godine sa devojkom i drustvom iso na zakintos laganas sa barcino tursom i iskreno smo svi zadovoljni, vile su bile super, bus ok, i devojka koja nam je bila domacica tamo super, ostrvo je ludnica, izleti strava, more i plaze fenomenalne, preko agencije stvarno nije bilo puno skupo kolko smo ocekivali. tako da je agencija barcino sasvim ok
 

Back
Top