sex sguza

blansh:
Ne postoje poze koje nekoga ponizavaju, vec samo one koje zelimo i one koje nam se ne svidjaju. Ipak, ako je devojka jako mlada, samo joj treba ostaviti vise vremena da shvati sta joj odgovara
Nda, nesto se bas zamislih nad pitanjem sexa otpozadi, koji je mmmmm... A nekad se nisam mogla zamisliti u njoj... Valjda je to zbog mladosti i neiskustva, sto blansh pomenu...
 
LepaLuki:
Anonymous:
ne mogu da podnesu dominaciju muzjaka...

Ima zenki koje se fenomenalno osecaju kad muzjak dominira, ali to ne znaci da je sve pod njegovom kontrolom, jer je to naravno nemoguce ako je zenka prava. To su devojke koje vole malo divljiji sex, i onaj neopisivi dozivljaj kada ona oseti snagu svog mizjaka bas u onom trenutku kada je on zgrabi odpozadi. Te devojke uzivaju u sexu punom snagom, i kroz jedan njihov odnos se naimenicno smenjuju dominacija muzjaka i zenke. Ali samo u slucajevima kada su oba partnera u istom fazonu. Ali ako je zenka malo nezniji tip, ona je u stvari devojka a ne zenka, i njoj treba umetnik a ne muzjak, i onda momci nista od sexa od pozadi!!! :wink:


da, zaboravila sam da se prijavim, cisto da stoji potpis iza ovoga.
Lepo receno...
 
Mmmmmm...ja sam tako napaljena i vlazna....umirem za njegovom cvrstinom.....pljeska me po guzi...
Prodire sve dublje...i dublje...jace...boli me...Mmmmmmm...volim kada je u meni....
Grize me po vratu....grubo vuce za kosu...ahhhhhhh....
Volim s guza.... 8)
 
naughty girl:
Mmmmmm...ja sam tako napaljena i vlazna....umirem za njegovom cvrstinom.....pljeska me po guzi...
Prodire sve dublje...i dublje...jace...boli me...Mmmmmmm...volim kada je u meni....
Grize me po vratu....grubo vuce za kosu...ahhhhhhh....
Volim s guza.... 8)

pa ajde onda da te kaznjavam... :twisted:
 
naughty girl:
Mmmmmm...ja sam tako napaljena i vlazna....umirem za njegovom cvrstinom.....pljeska me po guzi...
Prodire sve dublje...i dublje...jace...boli me...Mmmmmmm...volim kada je u meni....
Grize me po vratu....grubo vuce za kosu...ahhhhhhh....
Volim s guza.... 8)
I ja volem!!!!!!!! :oops: :wink:
 

Back
Top