Sta VI mislite, koliko je to tacno?

krvolok:
ms:
MUDRICA:
Culi ste za recenicu "Sve se moze kad se hoce."
Da li verujete u to?


Ja pre verujem u rečenicu...."Ono što se može, trebalo bi i da se hoće, a ono što se hoće, ne znači i da se može"....Traba biti realan, a ne nezasit... 8)


Pa, po toj skoli misljenja : DOZVOLJENO JE SVE STO NIJE ZABRANJENO, I JOS MORA I DA PRIJA !!! Ma kakvi !!!

Nisam tako mislila :lol:

Ispravka br.1:"Ono što se može, ne znači i da se hoće, a ono što se hoće, ne znači i da se može"
8)
 
ms:
krvolok:
ms:
MUDRICA:
Culi ste za recenicu "Sve se moze kad se hoce."
Da li verujete u to?


Ja pre verujem u rečenicu...."Ono što se može, trebalo bi i da se hoće, a ono što se hoće, ne znači i da se može"....Traba biti realan, a ne nezasit... 8)


Pa, po toj skoli misljenja : DOZVOLJENO JE SVE STO NIJE ZABRANJENO, I JOS MORA I DA PRIJA !!! Ma kakvi !!!

Nisam tako mislila :lol:

Ispravka br.1:"Ono što se može, ne znači i da se hoće, a ono što se hoće, ne znači i da se može"
8)

Primenjeno na zivot : sve sto vredi, ili je nelegalno ili je nemoralno ili GOJI, a ? :lol:
 
krvolok:
ms:
krvolok:
ms:
MUDRICA:
Culi ste za recenicu "Sve se moze kad se hoce."
Da li verujete u to?


Ja pre verujem u rečenicu...."Ono što se može, trebalo bi i da se hoće, a ono što se hoće, ne znači i da se može"....Traba biti realan, a ne nezasit... 8)


Pa, po toj skoli misljenja : DOZVOLJENO JE SVE STO NIJE ZABRANJENO, I JOS MORA I DA PRIJA !!! Ma kakvi !!!

Nisam tako mislila :lol:

Ispravka br.1:"Ono što se može, ne znači i da se hoće, a ono što se hoće, ne znači i da se može"
8)

Primenjeno na zivot : sve sto vredi, ili je nelegalno ili je nemoralno ili GOJI, a ? :lol:


Ono što goji, ne znači da će i da te ugoji, a ono što ne goji, ne znači i da te neće ugojiti. :lol:
 
Drago mi je da ste se vratili temi.
Mozda ne bi bilo lose prosiriti diskusiju i pitanjem:"Odakle crpeti energiju neophodnu za svakodnevnu borbu?"
Sve vise mojih prijatelja zapada u ocaj,ravnodusnost...a ja ne mogu da ih razumem,ja u svakom danu pronalazim energiju za dalju borbu i ne zelim da odustajem.
Mozda vise i nije pitanje moze li se sve sto se hoce nego moze li se i najosnovnije?
Zivo me interesuje sta vi mislite o tome.
I moze li se nekako pomoci ljudima koji su izgubili cilj borbe?
 

Back
Top