KAKO DA downloadujem film?>

Braco-HP-T

Početnik
Poruka
2
Ovako,skinuo sam na hiljade filmova ali ni jedan ne moze da se pusti...Nisam iskusan ali znam neke osnovne stvari:

-da film ima velicinu oko 700Mb-o tome sam vodio racuna


Kada se skine trazi mi licencu ili slicno...

Samo me zanima da li neko moz\e da mi da objasnjenje kako da skinem Hary Poter and the half-blood prince film...ali i kada se downloaduje da mi obijasni koji PLAYER da koristim ili neshto slicno...


HVALA UNAPRIJED!
 
Najbolje ti je da skinesh Torent(uTorent ili BitTorent). Preko njega mozesh skidati filmove do mile volje, jednostavan je i prakticahn program. ZA download filma potrebno je skinuti fail zeljenog filma i otworiti ga preko Torenta, tako si zapocheo skidanje filma. :) Dobra stwar kod torenta je shto ima prilichno jaku brzinu dowloada (kod mene bar) 174.4 kb/s. Za sajt sa kojeg cesh skidati filove preporuchujem mininovu(najsigurnija je). TO bi bilo to, ako ti trebaju josh neke info pishi.. pozzdrav
 
i mene muci taj playvix player,skinuo sam Harry Pottera and half-blood prince i nece da ga pusti bez tog playera,a mora se platiti da bi se mogao instalirati,a nece ni preko jednog drugog playera,ne znam sta da radim,ima neko nekakav predlog??
 
Ovako,skinuo sam na hiljade filmova ali ni jedan ne moze da se pusti...Nisam iskusan ali znam neke osnovne stvari:

-da film ima velicinu oko 700Mb-o tome sam vodio racuna


Kada se skine trazi mi licencu ili slicno...

Samo me zanima da li neko moz\e da mi da objasnjenje kako da skinem Hary Poter and the half-blood prince film...ali i kada se downloaduje da mi obijasni koji PLAYER da koristim ili neshto slicno...


HVALA UNAPRIJED!

Alal vera djenka:hahaha:
 
Mislim da imas

Skines real player ima mogucnosti da skines klip i pri tome da ga gledas kad si ga skinuo jedina mana sto moras da platis da bi ga konvertovao u neki drugi format i moras da imas instaliraan flash player da bi mogao da gledas

Youtube downloader sa njime mozes da skines video da doticnogsajta i da ga konvertujes u format koji zelis i da gledas u doticnom plejeru
 
Najbolje ti je da skinesh Torent(uTorent ili BitTorent). Preko njega mozesh skidati filmove do mile volje, jednostavan je i prakticahn program. ZA download filma potrebno je skinuti fail zeljenog filma i otworiti ga preko Torenta, tako si zapocheo skidanje filma. :) Dobra stwar kod torenta je shto ima prilichno jaku brzinu dowloada (kod mene bar) 174.4 kb/s. Za sajt sa kojeg cesh skidati filove preporuchujem mininovu(najsigurnija je). TO bi bilo to, ako ti trebaju josh neke info pishi.. pozzdrav

voleo bih da znam kojom magijom brzina downloada ide do 174.4 kb/s.u bilo kom torentu.
Ja sam sve probao ali maximala downloada je 8 kb/s, ali sa LimeWire i Cabos ide i do 100 kb/s. Za player, po meni je GOMplayer zakon pusta sve zivo a kodeci k-lite. Savet ti je da pustis film pre downloada da vidis trazi li kodek i kakav je kvalitet slike i zvuka.
 
Najbolji plejer je KMPlayer - pušta apsolutno sve tipove fajlova!

Још бољи је:

Media-Player-Classic-6.4.-9.0_2.png


:)
 
voleo bih da znam kojom magijom brzina downloada ide do 174.4 kb/s.u bilo kom torentu.
Ja sam sve probao ali maximala downloada je 8 kb/s, ali sa LimeWire i Cabos ide i do 100 kb/s. Za player, po meni je GOMplayer zakon pusta sve zivo a kodeci k-lite. Savet ti je da pustis film pre downloada da vidis trazi li kodek i kakav je kvalitet slike i zvuka.

Ta magija zavisi od brzine tvoje net konekcije.
Recimo, torrent sa Demonoida kod mene ide ovako:
35kvaxz.jpg

i to samo zato sto mi je ratio uzasno slab.

Dok sa RS.com magija je ova:
72do5c.jpg



Sto brzi net, veca je i brzina downloada. ;)
 

Back
Top