Teutonski vitezi

mala sala ja visim na toj igri vec godinu dana i smucila mi se

a sto se tice nasih vitezova ili zionista/sionista ziva istina i interesantna prica sto se tice rituala naprimer znajuci da sionisti vladaju danas ekonomski najacim zemljama sveta i da ne nabrajam danas poznate sioniste (iluminate)
 
vat ar ju toking abaut? hazari se mesali sa "originalnim" sumerima? a 4000 godina koje ih dele?

Nisi razumeo. Nisu se Hazari mesali sa Sumerima. Oni su Sumeri koji su se naselili u to podrucje i postali su Hazari.

Danasnji Jevreji nemaju apsolutno nikakavu povezanost sa srednjim istokom. Prica o Abrahamu kako ide iz grada Ur i stigne u Canaan je ustvari prica o Reptilskim hibridima koji napustaju Sumersku teritoriju i kolonizuju druge delove centralne Azije i srednjeg istoka. Vecina Evropsko-Americkih Jevreja ima genetsku konekciju sa Hazarima, koji su svi uzeli jevrejsku religiju 800tih godina u novoj eri da bi zaobisli katolicku vladavinu u Rimskoj imperiji koju su drzali njihova reptilska braca iz Vavilona, koji su usli u Evropu davno pre njih.

Vavilon je bila civilizacija koju je Sumer razvio, znaci Sumeri su postali Vavilonci i onda su se rasirili po Centralnoj Aziji i postali Hazari. Zato su se zvali Iluminati, tada Vavilonsko bratstvo. Vavilonsko bratstvo se spojilo sa Atlantidjansko-Egipatskim skolama u Evropi i postali su Masoni. Ovo nadolazenje Hazara je pripremilo put za Mongolsko-Reptilske horde da marsiraju ka Evropi.

Rimljani(predvodjeni drugom grupom hibrida nastalih u vavilonu) su poceli da se shire u centralnoj Aziji, Britanskim ostrvima, i severnoj Africi. To je postalo problematicno za Hazare u Kavkazu jer Hazari su kontrolisali sve puteve izmedju Azije, Evrope i srednjeg Istoka. Oni nisu hteli da placaju porez Vatikanu ili Hriscanskim Rimljanima. Iluminati(reptilski hibridi) medjusobno nisu slozni. Hazarska elita je takodje bila reptilska. Da bi izbegli da budu stavljeni pod kontrolom Rimljana ceo Reptilsko-Hazarsko-Vavilonsko-Sumerski sektor je presao u Jevrejsku veru 800 tih godina u novoj eri. I onda da infiltriraju i kontrolisu svoju Evropsku Reptilsku bracu, sada novi jevrejski emigranti su usli na zapad tako sto su se prvo naselili u Rusiju, Nemacku, Poljsku, Bohemiju, koja je postala Cehoslovacka i Madjarska. Danas svi znamo sta su postali, najveca finansijska i politicka elita Zapadne Evrope i USA.
 
Poslednja izmena:
Nisi razumeo. Nisu se Hazari mesali sa Sumerima. Oni su Sumeri koji su se naselili u to podrucje i postali su Hazari.

Danasnji Jevreji nemaju apsolutno nikakavu povezanost sa srednjim istokom. Prica o Abrahamu kako ide iz grada Ur i stigne u Canaan je ustvari prica o Reptilskim hibridima koji napustaju Sumersku teritoriju i kolonizuju druge delove centralne Azije i srednjeg istoka. Vecina Evropsko-Americkih Jevreja ima genetsku konekciju sa Hazarima, koji su svi uzeli jevrejsku religiju 800tih godina u novoj eri da bi zaobisli katolicku vladavinu u Rimskoj imperiji koju su drzali njihova reptilska braca iz Vavilona, koji su usli u Evropu davno pre njih.

Vavilon je bila civilizacija koju je Sumer razvio, znaci Sumeri su postali Vavilonci i onda su se rasirili po Centralnoj Aziji i postali Hazari. Zato su se zvali Iluminati, tada Vavilonsko bratstvo. Vavilonsko bratstvo se spojilo sa Atlantidjansko-Egipatskim skolama u Evropi i postali su Masoni. Ovo nadolazenje Hazara je pripremilo put za Mongolsko-Reptilske horde da marsiraju ka Evropi.

Rimljani(predvodjeni drugom grupom hibrida nastalih u vavilonu) su poceli da se shire u centralnoj Aziji, Britanskim ostrvima, i severnoj Africi. To je postalo problematicno za Hazare u Kavkazu jer Hazari su kontrolisali sve puteve izmedju Azije, Evrope i srednjeg Istoka. Oni nisu hteli da placaju porez Vatikanu ili Hriscanskim Rimljanima. Iluminati(reptilski hibridi) medjusobno nisu slozni. Hazarska elita je takodje bila reptilska. Da bi izbegli da budu stavljeni pod kontrolom Rimljana ceo Reptilsko-Hazarsko-Vavilonsko-Sumerski sektor je presao u Jevrejsku veru 800 tih godina u novoj eri. I onda da infiltriraju i kontrolisu svoju Evropsku Reptilsku bracu, sada novi jevrejski emigranti su usli na zapad tako sto su se prvo naselili u Rusiju, Nemacku, Poljsku, Bohemiju, koja je postala Cehoslovacka i Madjarska. Danas svi znamo sta su postali, najveca finansijska i politicka elita Zapadne Evrope i USA.

А каква је то рептилска раса. Објасни ми...:D
 
@Royal
Tamo kad je neko rekao da bi islamske zemlje prve objavile da je bush reptiloid, ti si odgovorio da su i njihove vodje reptiloidi i kako su oni svi slozni.....A sad govoris o raznim grupama, sukobima itd, itd.... :roll:
 
А каква је то рептилска раса. Објасни ми...:D
Ovo je ipak tema o Hazarima, pa necu da smetam. Mogu samo da kazem da su legende o Djavolima koji zive u paklu pod Zemljom nastale zato sto su ljudi vidjali ta bica. Kao i kanibalizam koji su Hazari praktikovali, zato sto im je to trebalo zbog specificne genetike.

Da se ne ponavljamo, evo ovde koga zanima, pise kako su ta Reptilska bica stvorila u Sumeru nase vladare i one koji su vladali Hazarima, koji su ,,polubogovi", jer nisu samo ljudska bica: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=9810188#post9810188
 
Ovo je ipak tema o Hazarima, pa necu da smetam. Mogu samo da kazem da su legende o Djavolima koji zive u paklu pod Zemljom nastale zato sto su ljudi vidjali ta bica. Kao i kanibalizam koji su Hazari praktikovali, zato sto im je to trebalo zbog specificne genetike.

Da se ne ponavljamo, evo ovde koga zanima, pise kako su ta Reptilska bica stvorila u Sumeru nase vladare i one koji su vladali Hazarima, koji su ,,polubogovi", jer nisu samo ljudska bica: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=9810188#post9810188

Пошаљи ми на ПП или како већ хоћеш неке њихове основне одлике, типа: број хромозома, органи и њихов распоред, састав неке телесне течности, изглед, еволуција тј. како су уопште настали, сродност са осталим живим бићима...
Унапред хвала. :kpozdrav:
 
Zadnji prilozeni link je weoma interesantan...

Drugo,ne znam da li ste procitali u linku sto sam ja prilozio,ali pise sledece: "Jedan od ovih agenata je dospeo do znanja da postoji kontinent na zapadu, ili Amerika, za kojeg su glavesine u Crkvenoj hierarhiji znali u prvom veku nove ere. Ovo tvrdi jedan koji je u Vatikanu, mada su znali i pre toga".

Znaci,znalo se i pre za Ameriku?
 
@Royal
Tamo kad je neko rekao da bi islamske zemlje prve objavile da je bush reptiloid, ti si odgovorio da su i njihove vodje reptiloidi i kako su oni svi slozni.....A sad govoris o raznim grupama, sukobima itd, itd.... :roll:

Haha juce se registrovao:) Ali stvarno juce, pogledajte datum. Samo mi reci da li si ti Sal, ili si njegovi moderatori koji su poceli da se prave neutralni, pa otvaraju nove nickove??
Posto si pokusao jeftinu propagandu, evo neka ljudi lepo vide taj post u izvornom kontekstu: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=10206108#post10206108
I nije tamo ,,neko rekao", kako ti kazes, nego je Sal rekao sto ljudi lepo mogu i da vide. Neutralno od tebe, nema sta:) Jos lazes da sam ja rekao ,,kako su oni svi slozni". Nemoj da izvlacis iz konteksta. Dao sam originalan post pa neka svi vide sta je istina od toga sto si ti rekao, sto je bilo posteno ti sam da uradis. A ne da izvrces. Ali ok, znam da vasa grupica nema argumente, pa krece u sitne lazi. To je vec vidjeno ovde toliko puta.

Postoji globalni plan koga se svi drze, a postoje i sukobi izmedju samih Iluminata oko toga koja ce familija biti najmocnija. Takav ti je njihov reptilski nacin razmisljanja, cist egoizam. Lako se dogovore oko pljacke, ali se tesko dogovore oko plena. Sta tesko ti je da poverujes u kanibalizam, ili ti je tesko da poverujes da ima kanibalizma medju najbogatijim ,,ljudima" sveta?
 
Poslednja izmena:
Haha juce se registrovao:) Ali stvarno juce, pogledajte datum. Samo mi reci da li si ti Sal, ili si njegovi moderatori koji su poceli da se prave neutralni, pa otvaraju nove nickove??
Posto si pokusao jeftinu propagandu, evo neka ljudi lepo vide taj post u izvornom kontekstu: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=10206108#post10206108
I nije tamo ,,neko rekao", kako ti kazes, nego je Sal rekao sto ljudi lepo mogu i da vide. Neutralno od tebe, nema sta:) Jos lazes da sam ja rekao ,,kako su oni svi slozni". Nemoj da izvlacis iz konteksta. Dao sam originalan post pa neka svi vide sta je istina od toga sto si ti rekao, sto je bilo posteno ti sam da uradis. A ne da izvrces. Ali ok, znam da vasa grupica nema argumente, pa krece u sitne lazi. To je vec vidjeno ovde toliko puta.

Postoji globalni plan koga se svi drze, a postoje i sukobi izmedju samih Iluminata oko toga koja ce familija biti najmocnija. Takav ti je njihov reptilski nacin razmisljanja, cist egoizam. Lako se dogovore oko pljacke, ali se tesko dogovore oko plena. Sta tesko ti je da poverujes u kanibalizam, ili ti je tesko da poverujes da ima kanibalizma medju najbogatijim ,,ljudima" sveta?

1) Da, juce... ali pratim forum neko vreme ;)
Haha, nemam veze ni sa Salom ni sa moderatorima, ali zanimljivo je sta ti sve pada na pamet :super:
2) Ok, Sal je rekao....nisam naglasio ko je rekao zato sto to nije bilo bitno. Bitno je da ti nisi spominjao tad nikakve sukobe vec samo "prividno neprijateljstvo" jer su i jedni i drugi zmijske krvi.
3) Sto se tice "reptilskog nacina razmisljanja" o kome pricas...
Meni izgleda kao klasican ljudski nacin razmisljanja cije se posledice mogu videti svuda....
 
3) Sto se tice "reptilskog nacina razmisljanja" o kome pricas...
Meni izgleda kao klasican ljudski nacin razmisljanja cije se posledice mogu videti svuda....
Pa kad su nam usadili njihov nacin razmisljanja. Nije shija nego vrat:)

Jos jednom te pitam. Jel tebi tesko da poverujes u kanibalizam, ili u cinjenicu da imamo šljam za finansijsku elitu sveta, koja pravi ratove, ima svoje agente na obe strane anglo-islamskog sukoba??

Da, juce... ali pratim forum neko vreme ;)
da pratis neko vreme video bi da sam pisao o njihovim sukobima ranije. Sto se tice ovog sukoba sa islamskim svetom, to nije borba izmedju samih iluminata, vec globalni plan polakog unistavnja islamskih zemalja sa jedne strane, i centralizacije zapada sa druge. Da ne spominjem da su zakljucali temu, tako da nisam mogao da govorim o kvazi terorizmu.

Bitno je da ti nisi spominjao tad nikakve sukobe vec samo "prividno neprijateljstvo" jer su i jedni i drugi zmijske krvi.
Ljudi koliko puta da govorim, proucite nesto, ili bar pogledajte ranije postove, a ne da izvlacite iz konteksta. Sta mislis ja dodjem ovde i lupetam sta mi padne napamet?? Sta sanjao sam nesto sinoc pa dodjem ovde i to pisem?? Misim stvarno ljudi, ako ne mozete da sagledate sve, onda nemojte izvlaciti iz konteksta. Vrh USA i vrh Islamista je na istoj strani sa istim ciljem. Na njih se to odnosilo sto si i video u tom postu. Dakle to je deo globalnog Iluminati plana. A borba izmedju samih Iluminata je nesto drugo. Npr pogledaj sta sam ranije napisao:
Pape su kroz istoriju ubijane jer su se Iluminatske familije(nastale u vavilonu), borile oko toga koja ce familija drzati stolicu svetog rimskog carstva. Takav je njihov reptilski um, ne poznaje nesebicnost
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=10017630#post10017630

Haha, nemam veze ni sa Salom ni sa moderatorima
Ok onda cu ti pozeleti dobrodoslicu uz citat jednog velikog gospodina sa ovog foruma:
Jedino sto ces moci da naucis je da se ne zadevash sa onima koji imaju vishe od 5000 postova .
Ti su okoreli,nenadlajivi i sto je najvaznije da znas ,ljubimci moderatora. Obrisace ti postove ,banovace te zbog banalnih razloga i sve tako redom.
U tom smislu imash mnogo toga da naucis.Srecan start.
 
Poslednja izmena:
Hoces da kazes da je ljudska rasa pre njihovog uticaja ustvari bila humana...ono kao pomagali jedni o drugima, nisu vodili ratove itd itd ?

To da imamo šljam za finansijsku elitu sveta, koja pravi ratove, ima svoje agente na obe strane anglo-islamskog sukoba je opste poznato.....e sad, da nisu ljudskog porekla, e to mi je teze da svarim :roll:

Oke, onda kontam to....Ali ako se toliko trude da to sakriju (ajde zanemaricemo kako vi znate to sto znate, tj odakle su vazi izvori to tako pouzdano saznali) zasto ne uklone vas koji pricate toliko o tome ? Npr smeste vas u dusevnu bolnicu, siguran sam da skepticima ne bi nista bilo cudno u tome, neki bi mozda cak i odobrili tako nesto uzimajuci u obzir njihovo misljenje o vasim teorijama :D

I hvala na dobrodoslici, naravno ;) necu da se zadevam sa njima :D
 

Back
Top