Ekskurzija-dozivljaj koji se pamti celog zivota

Bilo je ludo...u maju...

Bili smo u Soko Banji,i tamo ima neki potok koji smo naravno morali da predjemo preko kamenja a ne da koristimo mostic..I ja sam krenula prva,za mnom njih troje...naravno ja se okliznem i povucem ove iza....I buuuuuuc!Svi u vodu!Kako je to tad bilo smesno!I kako su nas gledali!Hahahahahahahaha

Pa je bilo smesno kad smo ja i jos par njih otisli u onaj vozic...I na pola puta sretnemo citavu grupu! :shock: I oni svi pocnu da trce za vozicem :shock: :shock: :shock: Hahahahahahaha

ma bilo je jos svaceg..... :)
 
Black_Swan:
Bilo je ludo...u maju...

Bili smo u Soko Banji,i tamo ima neki potok koji smo naravno morali da predjemo preko kamenja a ne da koristimo mostic..I ja sam krenula prva,za mnom njih troje...naravno ja se okliznem i povucem ove iza....I buuuuuuc!Svi u vodu!Kako je to tad bilo smesno!I kako su <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> gledali!Hahahahahahahaha

Pa je bilo smesno kad smo ja i jos par njih otisli u onaj vozic...I na pola puta sretnemo citavu grupu! :shock: I oni svi pocnu da trce za vozicem :shock: :shock: :shock: Hahahahahahaha

ma bilo je jos svaceg..... :)
i bre, mala, sta ti radis :lol: :lol: :lol:

nego... Soko banja :shock: :shock: :shock: :shock:
pricaj! gde?
znas, ja sam svako leto svog zivota provela u toj banji i prosto je obozavam :wink: 8) 8)

sad kad cujem da je taj potok u stvari Moravica :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :?

eeeee... koji hotel? Moravica? Sunce? Zdravljak?
aaaaaa... hocu tamo... :cry: evo idem... 8)
 
Na svakoj nasoj exkurziji mora da bude muvanje...mora,pa makar gromovi raspi*ili kroz ceo autobus!!!Posle muvanja idu opklade ,,ako ne uradim ovo,ima da uradim to i to".Posle svi mi podignemo strebere iz sedista i prekinemo ih u citanju knjige(a toga je bilo) i pevamo,pevamo.....Jednom smo poceli da se penjemo na jedno uzvisenje(inace,strmo)na Fruskoj gori i moj dru se skrsio i povukao 5-6 njih.Bila je to lancana reakcija,cak je i nastavnica pala-ludilo...
 
U ja sam imao dosta provala sa ekskurzija...

U 7. razredu u Donjem Milanovcu jurimo drug i ja par drugova po hotelu i oni udju u sobu i mi pocnemo da lupomao po vratima sobe u koju smo mislili da su usli. I tako posle 30-ak sekundi lupanja izlazi covek 2 sa 2 u gacama i pocinje da nam *****. E ljudi tada sam se usrao nevidjeno, mislim da je hteo da nas bije.

A bila je jos jedna strava provala, u 8. razredu na Kopaoniku. Igrmo mi poker i ko izgubi mora go (samo sa peskirom oko pojasa) da protrici korz ceo hotel. I moj drug izgubi i ok ispostuje dogovor, a da ste videli reakcije devojcica to je bilo loooodo. Bili su komentari tipa: "Jao ne, spasce mu peskir" itd...
 
Кулиража:
I ja idoh cini mi se oko 20. maja i to je bila najgora exkurzija u mom zivotu.
Isli smo (can you believe it?) ponedeljek, utorak i sreda i to u Sombor (grad za penzionere).
Hotel - srednja zalost i naravno jedna jedina exkurzija...
Bilo je naravno i par dobrih provala i zeja*bancija ali sve u svemu katastrofa.

A zamisli, ja moram da zivim u tom istom Somboru :x :evil:
Mada, kad imas dobro drustvo, sve je dobro :)
 
bleach:
Black_Swan:
Bilo je ludo...u maju...

Bili smo u Soko Banji,i tamo ima neki potok koji smo naravno morali da predjemo preko kamenja a ne da koristimo mostic..I ja sam krenula prva,za mnom njih troje...naravno ja se okliznem i povucem ove iza....I buuuuuuc!Svi u vodu!Kako je to tad bilo smesno!I kako su <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> gledali!Hahahahahahahaha

Pa je bilo smesno kad smo ja i jos par njih otisli u onaj vozic...I na pola puta sretnemo citavu grupu! :shock: I oni svi pocnu da trce za vozicem :shock: :shock: :shock: Hahahahahahaha

ma bilo je jos svaceg..... :)
i bre, mala, sta ti radis :lol: :lol: :lol:

nego... Soko banja :shock: :shock: :shock: :shock:
pricaj! gde?
znas, ja sam svako leto svog zivota provela u toj banji i prosto je obozavam :wink: 8) 8)

sad kad cujem da je taj potok u stvari Moravica :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :?

eeeee... koji hotel? Moravica? Sunce? Zdravljak?
aaaaaa... hocu tamo... :cry: evo idem... 8)



Sad cu te razocaram-Nije Soko nego Vrnjacka Banja :)
inace hotel je bio uzasaaaaaaaan
a kad jednom budem otisla u Soko Banju pricacu ti kako je bilo :wink:
 
Ja sam gadno prosla sto se tice ekskurzija... u trecem sam isla na rekreativnu u Vrnjacku banju :D , sad kad razmisljam, onda je bilo i najbolje :lol: :lol: :lol: klinci, zezancija... U cetvrtom smo trebali na more ali je bilo bombardovanje :cry: :cry: :cry: , u petom smo isli jedan dan u... hm??? A, da... Palic... ubi boze... u sestom nista, u sedmom Fruska gora, isto jedan dan... u osmom maturska... E, pamticu je citavog zivota, ali kao najgoru ekskurziju u zivotu... Jedan decko me je muvao pre ekskurzije, da bi na ekskurziji smuvao drugu devojku... A on je meni stvarno mnogo tada znacio... jao, kako sam samo bila ubedacena. I da, najbolja drugarica je u sobi bila s drugom drugaricom, ja s neke dve skroz leve likuse, da bi mi na kraju ona priznala da joj je bilo bzvz... Ma odvratno!!!
A sada nismo isli na ekskurziju... jer nikako nismo uspeli da se dogovorimo za jedan vikend... nije postojao nijedan koji je svima odgovarao, te ovi idu na sportska takmicenja, te na ovo, te na ono...
Ali, islo je par nas negde u septembru u Rumuniju... i ekstra smo se proveli... bas je bilo genijalno, nas sest lezalo na bracnom krevetu, jedna devojka je pocela da skace i - ode krevet :lol: :lol: :lol: to je bilo u nekom srpskom manastiru... Neki Rumun je bio domar tog manastira, uleteo nam je u sobu i poceo socno da psuje na rumunskom... Nista ga nismo razumele, cepale smo se k'o nista... Dovele smo i direktora... Ijao, kad se samo setim... bas je bilo genijalno...
E da... ispod kreveta smo nasle nesto za sta smo mislile da je necija ruka, ali ispalo je da je neka bajata kozna jakna... :lol: :lol: :lol:
 
Black_Swan:
bleach:
Black_Swan:
Bilo je ludo...u maju...

Bili smo u Soko Banji,i tamo ima neki potok koji smo naravno morali da predjemo preko kamenja a ne da koristimo mostic..I ja sam krenula prva,za mnom njih troje...naravno ja se okliznem i povucem ove iza....I buuuuuuc!Svi u vodu!Kako je to tad bilo smesno!I kako su nas gledali!Hahahahahahahaha

Pa je bilo smesno kad smo ja i jos par njih otisli u onaj vozic...I na pola puta sretnemo citavu grupu! :shock: I oni svi pocnu da trce za vozicem :shock: :shock: :shock: Hahahahahahaha

ma bilo je jos svaceg..... :)
i bre, mala, sta ti radis :lol: :lol: :lol:

nego... Soko banja :shock: :shock: :shock: :shock:
pricaj! gde?
znas, ja sam svako leto svog zivota provela u toj banji i prosto je obozavam :wink: 8) 8)

sad kad cujem da je taj potok u stvari Moravica :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :?

eeeee... koji hotel? Moravica? Sunce? Zdravljak?
aaaaaa... hocu tamo... :cry: evo idem... 8)



Sad cu te razocaram-Nije Soko nego Vrnjacka Banja :)
inace hotel je bio uzasaaaaaaaan
a kad jednom budem otisla u Soko Banju pricacu ti kako je bilo :wink:
ah da... secam se ja... bilo mi nesto sumnjivo :roll:
nisi bila u Soko banji :? :? sramota.... 8)

Vrnjacka banja? grrrr.... kako ja to mrzzzim :evil:
naravno da je hotel bio uzasan
ja sam u VIII bila u starackom domu :roll:
pricaces.. i javi se... :wink:
mozda sam ja tamo 8)
 
Electra:
Ja sam gadno prosla sto se tice ekskurzija... u trecem sam isla na rekreativnu u Vrnjacku banju :D , sad kad razmisljam, onda je bilo i najbolje :lol: :lol: :lol: klinci, zezancija... U cetvrtom smo trebali na more ali je bilo bombardovanje :cry: :cry: :cry: , u petom smo isli jedan dan u... hm??? A, da... Palic... ubi boze... u sestom nista, u sedmom Fruska gora, isto jedan dan... u osmom maturska... E, pamticu je citavog zivota, ali kao najgoru ekskurziju u zivotu... Jedan decko me je muvao pre ekskurzije, da bi na ekskurziji smuvao drugu devojku... A on je meni stvarno mnogo tada znacio... jao, kako sam samo bila ubedacena. I da, najbolja drugarica je u sobi bila s drugom drugaricom, ja s neke dve skroz leve likuse, da bi mi na kraju ona priznala da joj je bilo bzvz... Ma odvratno!!!
A sada nismo isli na ekskurziju... jer nikako nismo uspeli da se dogovorimo za jedan vikend... nije postojao nijedan koji je svima odgovarao, te ovi idu na sportska takmicenja, te na ovo, te na ono...
Ali, islo je par nas negde u septembru u Rumuniju... i ekstra smo se proveli... bas je bilo genijalno, nas sest lezalo na bracnom krevetu, jedna devojka je pocela da skace i - ode krevet :lol: :lol: :lol: to je bilo u nekom srpskom manastiru... Neki Rumun je bio domar tog manastira, uleteo nam je u sobu i poceo socno da psuje na rumunskom... Nista ga nismo razumele, cepale smo se k'o nista... Dovele smo i direktora... Ijao, kad se samo setim... bas je bilo genijalno...
E da... ispod kreveta smo nasle nesto za sta smo mislile da je necija ruka, ali ispalo je da je neka bajata kozna jakna... :lol: :lol: :lol:
Kad vec pricas o "ratnoj" ekskurziji,meni je bila najbolja!!!Krenuli smo u subotu,a u sredu rat,a mi mali cetvrtaci koji su se jos slabo odvajali od mame!
Pored svega to je bila najbolja ekskurzija u mom zivotu do sada,odlicno drustvo i najbolji drugovi koje sam imala.
 
Electra:
Ja sam gadno prosla sto se tice ekskurzija... u trecem sam isla na rekreativnu u Vrnjacku banju :D , sad kad razmisljam, onda je bilo i najbolje :lol: :lol: :lol: klinci, zezancija... U cetvrtom smo trebali na more ali je bilo bombardovanje :cry: :cry: :cry: , u petom smo isli jedan dan u... hm??? A, da... Palic... ubi boze... u sestom nista, u sedmom Fruska gora, isto jedan dan... u osmom maturska... E, pamticu je citavog zivota, ali kao najgoru ekskurziju u zivotu... Jedan decko me je muvao pre ekskurzije, da bi na ekskurziji smuvao drugu devojku... A on je meni stvarno mnogo tada znacio... jao, kako sam samo bila ubedacena. I da, najbolja drugarica je u sobi bila s drugom drugaricom, ja s neke dve skroz leve likuse, da bi mi na kraju ona priznala da joj je bilo bzvz... Ma odvratno!!!
A sada nismo isli na ekskurziju... jer nikako nismo uspeli da se dogovorimo za jedan vikend... nije postojao nijedan koji je svima odgovarao, te ovi idu na sportska takmicenja, te na ovo, te na ono...
Ali, islo je par nas negde u septembru u Rumuniju... i ekstra smo se proveli... bas je bilo genijalno, nas sest lezalo na bracnom krevetu, jedna devojka je pocela da skace i - ode krevet :lol: :lol: :lol: to je bilo u nekom srpskom manastiru... Neki Rumun je bio domar tog manastira, uleteo nam je u sobu i poceo socno da psuje na rumunskom... Nista ga nismo razumele, cepale smo se k'o nista... Dovele smo i direktora... Ijao, kad se samo setim... bas je bilo genijalno...
E da... ispod kreveta smo nasle nesto za sta smo mislile da je necija ruka, ali ispalo je da je neka bajata kozna jakna... :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
 
Tri rekreativne u mladjim razredima su bile super.
Maturska(krajem septembra 'o3.) u KLADOVU (:shock: :roll: :twisted: :? :( )je bila totalno bzvz!!Prvo dok smo stigli tamo u kloparavom autobusu "Bane Tours"-a.U hotelu(koji se by the way zove "Djerdap" :? )nisu radili liftovi,samo jedan mali pomocni u kome su se non stop vozikali neki odvratni klinci sa naglaskom,kojima smo morali da nalupamo shamare da bi se vozili,mislim dok stignes do osmog sprata peshke-RODISH MECHKU :shock: :shock: !!!!
Danju bi nas vozikali u gore pomenutom autobusu i terali nas da obilazimo hidroelektranu "Djerdap" i ostla cuda...,a uvece smo se vracali u hotel,gde su se neki opijali(djus-votka,chokoladni liker,viski,pivo),neki su se shetali po gradu(ako se tako moze nazvati),a nekolicina je sedela u sobi i nasla dobar nacin da se zabavi(medju njima sam ja bila).Sto se tice opijanja,drugo vece je jedan zaglavio u lokalnoj bolnici na infuziji,njegovo vatreno krshtenje sa alkoholom se nije dobro zavrshilo!
Moje dve drugarice su uspele da upadnu u Dunav(danju,potpuno trezne),jedna se okliznula,a druga iz ekoloshkih razloga!!!
Kada smo se vracali nas autobus se sudario sa "Fićom" i otkinuo mu haubu :shock: :shock: !
U Beograd smo stigli u 01:15 ujutru umesto u 19:00h :?

Ovo je bila skracena verzija maturske koju cu uvek pamtiti.

Sve u svemu.....Zachin C :roll:
 
Electra:
Кулиража:
I ja idoh cini mi se oko 20. maja i to je bila najgora exkurzija u mom zivotu.
Isli smo (can you believe it?) ponedeljek, utorak i sreda i to u Sombor (grad za penzionere).
Hotel - srednja zalost i naravno jedna jedina exkurzija...
Bilo je naravno i par dobrih provala i zeja*bancija ali sve u svemu katastrofa.

A zamisli, ja moram da zivim u tom istom Somboru :x :evil:
Mada, kad imas dobro drustvo, sve je dobro :)

Ma ne kazem sad da je los grad (ipak tri dana su zaista malo) mego smo mi bili baksuzi da zbog nekog takmicenja ne idemo vikendom, vec pon, uto, sre...
A za hotel vec mogu reci da je katastrofa (i jos smo ga dodatno unakazili, pocupali smo skoro sve letvice iz kreveta)
 
The Last Unicorn:
Tri rekreativne u mladjim razredima su bile super.
Maturska(krajem septembra 'o3.) u KLADOVU (:shock: :roll: :twisted: :? :( )je bila totalno bzvz!!Prvo dok smo stigli tamo u kloparavom autobusu "Bane Tours"-a.U hotelu(koji se by the way zove "Djerdap" :? )nisu radili liftovi,samo jedan mali pomocni u kome su se non stop vozikali neki odvratni klinci sa naglaskom,kojima smo morali da nalupamo shamare da bi se vozili,mislim dok stignes do osmog sprata peshke-RODISH MECHKU :shock: :shock: !!!!
Danju bi nas vozikali u gore pomenutom autobusu i terali nas da obilazimo hidroelektranu "Djerdap" i ostla cuda...,a uvece smo se vracali u hotel,gde su se neki opijali(djus-votka,chokoladni liker,viski,pivo),neki su se shetali po gradu(ako se tako moze nazvati),a nekolicina je sedela u sobi i nasla dobar nacin da se zabavi(medju njima sam ja bila).Sto se tice opijanja,drugo vece je jedan zaglavio u lokalnoj bolnici na infuziji,njegovo vatreno krshtenje sa alkoholom se nije dobro zavrshilo!
Moje dve drugarice su uspele da upadnu u Dunav(danju,potpuno trezne),jedna se okliznula,a druga iz ekoloshkih razloga!!!
Kada smo se vracali nas autobus se sudario sa "Fićom" i otkinuo mu haubu :shock: :shock: !
U Beograd smo stigli u 01:15 ujutru umesto u 19:00h :?

Ovo je bila skracena verzija maturske koju cu uvek pamtiti.

Sve u svemu.....Zachin C :roll:

ovo sa dunavom mi je poznato! :D :D mi smo bili tamo u novembru u 8. razredu i nas 5 je upalo u dunav,svi u razlicito vreme! :D sreca pa smo bili tamo samo jednu noc inace bi se svi podavili!!!

...prvo cemu smo se smejali kad smo dosli je je bila tabla na kojoj pise nesto fazon "deco,pazite da ne upadnete u dunav"....i svi smo pazili... :wink: :D
 

Back
Top