znachi ORALNA razmena telesnih fluida

hahahah svaki tvoj post pochinje ozbiljnim filozofiranjem... a zavrshi se nekom gadoshtju... uvek :zcepanje:

Baš kao i život draga moja, Teodora! Obično počne žešćom filozofijom, a onda se završi nekom gadošću!
Svaki čovek skonča tako, i ja sam rešio na svaki mogući način da ove postove učinim takvima. Dajem primer čoveka koji je sam ubio 7 Švaba,preživeo i zarobljeništvo i logor, umro je tako što je tri dana proklizavao u kadi, u svom domu, sam i bez igde ikoga! Valjda su i moji postovi smrtni kao i taj čovek! A ovaj smajli koji stavljam uvek na kraj svakog ovakvog posta jeste to kidanje od smeha, jer mi možda ovo može biti zadnji post, zadnji smajli, i zadnji smeh na ovom svetu! :hahaha: Možda i ja proklizam u kadi! :hahaha:
 
I mene bocka u glavu to vestacko umiranje od smeha. Nije bas iskreno da se neko cepi bas toliko.

Da se kikoces ili nasmejes, ajde, razumem. Za tu svrhu koristim: :lol:

Bro, da paseš travu kao i ja, i ti bi se kidao ovako: :hahaha:!
Od trave mi često i džukac progovori, pa mi kaže: "Wow, internet je cool, ti ovde sediš i kuckaš se sa celim svetom, a niko od njih ne zna da si govedo!":hahaha:
 
Baš kao i život draga moja, Teodora! Obično počne žešćom filozofijom, a onda se završi nekom gadošću!
Svaki čovek skonča tako, i ja sam rešio na svaki mogući način da ove postove učinim takvima. Dajem primer čoveka koji je sam ubio 7 Švaba,preživeo i zarobljeništvo i logor, umro je tako što je tri dana proklizavao u kadi, u svom domu, sam i bez igde ikoga! Valjda su i moji postovi smrtni kao i taj čovek! A ovaj smajli koji stavljam uvek na kraj svakog ovakvog posta jeste to kidanje od smeha, jer mi možda ovo može biti zadnji post, zadnji smajli, i zadnji smeh na ovom svetu! :hahaha: Možda i ja proklizam u kadi! :hahaha:

velkam tu d vrld of patetic
 
A šta je, ne radi te, vutra, ah? :per: :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Bro, da paseš travu kao i ja, i ti bi se kidao ovako: :hahaha:!
Od trave mi često i džukac progovori, pa mi kaže: "Wow, internet je cool, ti ovde sediš i kuckaš se sa celim svetom, a niko od njih ne zna da si govedo!":hahaha:

Ma jel moguće da si toliko govedo?
govedo = polupismena ložana za koju nema života bez gandže i koja balavi za određenim (ili neodređenim) maloletnicama,koje su ništa drugo do tezge mediokriteta
 
Ma jel moguće da si toliko govedo?
govedo = polupismena ložana za koju nema života bez gandže i koja balavi za određenim (ili neodređenim) maloletnicama,koje su ništa drugo do tezge mediokriteta

:eek:

To ti kažeš, a ne ja!!! Opusti se, brate, gledaj svoj život i svoja posla! Nije uvek sve kako izgleda, i nisam ja neki narkoman koji balavi za tim stvarima,i šta više- od mog mozga nema jače droge! A što se tiče maloletnica, slatkih, malih maminih i tatinih devojčica- opet se varaš- jer nisam ni sadista, a ni mazohista, pa da svoju superiornost i dominaciju iskazujem na njima, odnosno njihovu nad sobom! :roll:
 

Back
Top