n

ja sam na temi da bih je kritikovala.
ne pitanje kao pitanje nego NACIN na koji je tema postavljena a posebno podtekst koji je izmedju redova.
imas nesto protiv?:rtfm:
i da, bas sam morala da se zapitam u kom si ti veku :lol:

jel i ti kazes svom decku..da dragi bila sam sa njih dvoje pre tebe :hahaha:
 
znaci u startu se ulazi u neku pircu neiskreno :mrgreen:

Znaš kako ja gledam na te stvari...postoje ljudi kojima kažem istinu ma kakva ona bila, nemam otklon, nije mi frka, osećam se slobodnom da izgovorim šta god jer znam da će se možda naljutiti ali će razumeti.....
I postoje oni kojima se istina uvija u celofan....
Ili kako reče jedna urmašica "nije problem da ja budem iskrena nego je problem što on tu istinu ne želi da čuje"....
 
Znaš kako ja gledam na te stvari...postoje ljudi kojima kažem istinu ma kakva ona bila, nemam otklon, nije mi frka, osećam se slobodnom da izgovorim šta god jer znam da će se možda naljutiti ali će razumeti.....
I postoje oni kojima se istina uvija u celofan....
Ili kako reče jedna urmašica "nije problem da ja budem iskrena nego je problem što on tu istinu ne želi da čuje"....

sloboda je zlato :mrgreen:
 
Znaš kako ja gledam na te stvari...postoje ljudi kojima kažem istinu ma kakva ona bila, nemam otklon, nije mi frka, osećam se slobodnom da izgovorim šta god jer znam da će se možda naljutiti ali će razumeti.....
I postoje oni kojima se istina uvija u celofan....
Ili kako reče jedna urmašica "nije problem da ja budem iskrena nego je problem što on tu istinu ne želi da čuje"....

:ok: evo odgovora..lepog i adekvatnog...
 
naravo ucenije....... ZENE ZIVE I DALJE U ISTITUTU MUZEVLJEVE VLASTI....BEZ SLOODE GOVORA... I IMAJU KRIVU SLIKU STVARNOSTI :))))
 
Mislim da broj nije bas toliko bitan i za pricu.
Eto, imala sam trojicu, ako je to vazno.
Bitno je ono sta smo dobili i sta smo dali tim osobama i da li smo nesto naucili... ne mislim na neke sex akrobacije naravno...
Eto, ja sada spavam sa jednom kucom i ne zalim se... (kuca je inace zenskog roda, to je moja Milicica).
 
Mislim da broj nije bas toliko bitan i za pricu.
Eto, imala sam trojicu, ako je to vazno.
Bitno je ono sta smo dobili i sta smo dali tim osobama i da li smo nesto naucili... ne mislim na neke sex akrobacije naravno...
Eto, ja sada spavam sa jednom kucom i ne zalim se... (kuca je inace zenskog roda, to je moja Milicica).

tema i jeste glupa
sex ne bira broj, mesto i vreme
 

Back
Top