Privlacnost dvoje ljudi


56643.jpg
 
Ja mislim da ustvari pevacica i nije tako losa...samo je nervozna jer je jos uvek nevina, a rade joj hormoni...i tako, onda joj se cini da su svi gluplji od nje, ups...glupi u odnosu na nju a ona je ustvari pametna...

A Light je leeepo htela da joj pomogne da resi frustraciju zbog nevinosti...i lepo je ponudila...bar nesto...
 
Ja mislim da ustvari pevacica i nije tako losa...samo je nervozna jer je jos uvek nevina, a rade joj hormoni...i tako, onda joj se cini da su svi gluplji od nje, ups...glupi u odnosu na nju a ona je ustvari pametna...

A Light je leeepo htela da joj pomogne da resi frustraciju zbog nevinosti...i lepo je ponudila...bar nesto...

Nudilo se vise njih... Sta za nju, sto za suparnicu... :hahaha:
 
E vi ste svi blesavi :hahaha:

Oce mi neko pojasniti ko je ko i ko je koga ostavio i zbog kojih razlika?

Vidim samo plava slova, toliko mi vid pomućen od razmisljanja. I ja cu sa light na meditaciju :confused:

Aj sad o temi.......

Privlacnost je u pogledu, mirisu, pokretu, necemu sto odskače (veliko, malo, krivo...)....nacinu na koji se smije, šali. Inteligencija je nezaobilazna...
I jeste tako jak osjecaj bas zato sto nije lako objasnjiv. Kod jedne osobe te moze privuci nesto sto kod druge ne bi... Paket je bitan...
Meni je najbitniji stav pa sve ostalo da se poslozi...... Ali stav me na prvu privuce ili odbije.
 
Poslednja izmena:
Na temu:
Nešto postoji u njemu što nju privlači
Izgleda da se ipak ne uklapaju čim nije obostrano
Stekao je čovek malo samopouzdanja pa sad misli da je ceo svet njegov i naravno ona mu više nije dobra
Dokaz da nikad ne treba imati nikakva posla sa kompleksašima

Mislim da je za svaku ženu bitna emocija odnosno traže emotivne muškarce
 

Back
Top