Na Kosovu pretučeni prevoznici "Arsa prevoza" Opet siptari biju Srbe!!!!!!!!!!

Dragan_srbcg

Ističe se
Poruka
2.641
Na Kosovu pretučeni prevoznici "Arsa prevoza"​
Ponedeljak, 15. jun 2009. 13:36
v137813p0.jpg



Vozač autobusa "Arsa prevoza" Igor Arsić sa oko 40 putnika Srba, koji je jutros iz Gračance saobraćao do Kosovske Mitrovice, pretučen je oko 7.30 sati zajedno sa ocem Vidom i odveden u policijsku stanicu u Prištini.

Prof. dr Aleksandar Vasić, ortoped u mitrovičkog bolnici gde su Arsići zbrinuti, izjavio je da su obojica pretučeni i da najverovatnije imaju potres mozga.


"Imaju oguljotine i podlive na telu i ekstremitetima, a Igor Arsić ima i povredu oka. U toku je faza pregleda i ispitivanja tako da ćemo kasnije znati nešto više o njihovom zdravstvenom stanju", kazao je Vasić.

Vido Arsić izjavio je Tanjugu da su jutros krenuli iz Gračanice prema Mitrovici i da im je u Prištini jedno kombi vozilo preprečilo put, na šta je njegov sin Igor koji je vozio autobus, sirenom upozorio vozilo.

Zatim je jedan KPS policajac prišao autobusu, upitavši zbog čega svira, na šta je on objasnio da upozorava vozilo koje mu je preprečilo put, da bi policajac počeo da ga udara.


"Došlo je jedno vozilo marke 'golf' iz koga su izašle četiri naoružane osobe u civilu i počele da tuku mog sina i mene. U autobusu su bile žene i deca koji su bili veoma uplašeni. Došla je i policija i odvela nas u stanicu da damo izjave. Držali su nas oko sat, posle čega su nam ponudili pratnju do Mitrovice", kazao je Vid Arsić.


"Rekao sam da smo počeli da vozimo na ovoj liniji posle 1999. i nikada nismo imali bilo kakav problem", rekao je on.

Arsić je dodao da posle jutrošnjeg incidenta planira da sa porodicom napusti Kosovo i Metohiju.

Njegov sin Igor ističe da dosad nije imao nikakvih problema, ali da sada ne zna da li će nastaviti da se bavi poslom prevoznika .

"Teško mi je, imam bolove, na jedno oko ne vidim ništa. Napad je bio čisto iživljavanje, samo zato što smo Srbi. Ne znam ni sam šta ću da radim nakon ovoga", rekao je Arsić.

"Arsa prevoz" iz Preoca kod Prištine već dugi niz godina prevozi putnike iz Gračanice do Kosovske Mitrovice.


(Tanjug)
 
vidim da je postavljac crvenom bojom obojio deo u kojem se govori o napustanju kosova. a ja cu ove dve recenice.
Rekao sam da smo počeli da vozimo na ovoj liniji posle 1999. i nikada nismo imali bilo kakav problem", rekao je on
.............................
Njegov sin Igor ističe da dosad nije imao nikakvih problema, ali da sada ne zna da li će nastaviti da se bavi poslom prevoznika
.
 
Poslednja izmena:
haha i nemas nista drugo da kazes a...to je namjerno terorisanje Srba....svaki dan se nesto desava.........pred dva dana prebijena 3 decka.....dokle viseeeeeee...

neka neka platicete za sve......!

moguce da se tako desilo, moguce je i da su malo dodali, npr.onaj deo, naoruzani ljudi u civilu, meni je to smesno, ja do danas nisam nikada video nekog naoruzanog civila, eventualno na nekoj svadbi ili veselju, neka osoba izvadi pistolj i opali u vazduh.
ali cudi me da ti nisi komentairsao da covek radi od 1999 g.i da nikada nije imao problema. zar je moguce da postoje ovakvi kao ti, koji deset godina mirne voznje bacaju u vodu radi jednog dogajdaja, neprijatnog, ali....
jel sad jasnije sta hocu da kazem
 
haha i nemas nista drugo da kazes a...to je namjerno terorisanje Srba....svaki dan se nesto desava.........pred dva dana prebijena 3 decka.....dokle viseeeeeee...

neka neka platicete za sve......!

Tokom 90-tih god. vasa policija je dnevno tukla prosecno oko 200 Albanaca. Usred Beograda ste pre neki dan tukli tri Hrvata.
 
Da, da, evo lepo pise ovde.
Dragane, ovo si zaboravio da KOPIRAS !!!!
Međutim, komandir južne policijske stanice u Prištini Isak Ejupi izjavio je danas da je vozač autobusa provocirao policajce i da je zbog toga priveden.

“ Vozač autobudsa, koji je jutros iz Gračance saobraćao do Kosovske Mitrovice, napravio je prekršaj u Prištini, zbog čega je bio zaustavljen od strane policije.Prema rečima Ejupija, vozač nije sarađivao I omalovažavao je policajaca, zbog čega je priveden: “Policajac je na to reagovao rekavši vozaču da treba da dođe u policijsku stanicu što je vozač odbio. Policajac je zatim tražio asistenciju I kolege koje su bile u blizini pomogle su policajcu da vozača I suvozača liši slobode a u policijskoj stanici je otvoren slučaj. Žao mi je što se to desilo ali to će se desiti svaki put kada neko bude neposlušan prema zahtevima policije” kazao je Ejupi.


"Arsa prevoz" iz Preoca kod Prištine već dugi niz godina prevozi putnike iz Gračanice do Kosovske Mitrovice.

(Tanjug)

http://www.bihvijesti.net/izvor100571_Na-Kosovu-pretuceni-prevoznici-Arsa-prevoza.html
 
Poslednja izmena:
vidim da je postavljac crvenom bojom obojio deo u kojem se govori o napustanju kosova. a ja cu ove dve recenice.

Па шта са тим хоћеш да кажеш:roll:

А, ЗАШТО се онда сада то догодило:?:

да ли је разлог тај.....да и овај Србин са породицом што пре
ПОБЕГНЕ из ваше "Државе које НЕМА":?:

.
 
"Био је непослушан и морао је бити приведен"
Ejupi je kazao da je incident izbio kada je Igor Arsić napravio saobraćajni prekršaj nakon čega su reagovala dva policajca koja su se tu slučajno našla.

Prema njegovim rečima, zbog nasilnog ponašanja Arsića policajci su bili primorani da traže pomoć kolega u civilu koji su se tu slučajno zatekli.

Ejupi je kazao da nema informaciju da su policajci tukli Igora i njegovog oca.

"Mi smo ga pitali da li je povređen i da li mu je potrebna medicinska pomoć. On je rekao da mu ne treba. Ljudi koji su asistirali policajcima u uniformi su naši ljudi, kolege policajci koji su jutros bili u civilu i koji su krenuli na jedan policijski trening. Videli su šta se dešava i stali su da pomognu kolegama. Vozač je bio neposlušan i morao je da bude priveden", rekao je Ejupi.

http://www.rtv.rs/sr/vesti/politika/kosovo_i_metohija/2009_06_15/vest_136882.jsp
 
"Био је непослушан и морао је бити приведен"
Ejupi je kazao da je incident izbio kada je Igor Arsić napravio saobraćajni prekršaj nakon čega su reagovala dva policajca koja su se tu slučajno našla.

Prema njegovim rečima, zbog nasilnog ponašanja Arsića policajci su bili primorani da traže pomoć kolega u civilu koji su se tu slučajno zatekli.

Ejupi je kazao da nema informaciju da su policajci tukli Igora i njegovog oca.

"Mi smo ga pitali da li je povređen i da li mu je potrebna medicinska pomoć. On je rekao da mu ne treba. Ljudi koji su asistirali policajcima u uniformi su naši ljudi, kolege policajci koji su jutros bili u civilu i koji su krenuli na jedan policijski trening. Videli su šta se dešava i stali su da pomognu kolegama. Vozač je bio neposlušan i morao je da bude priveden", rekao je Ejupi.

http://www.rtv.rs/sr/vesti/politika/kosovo_i_metohija/2009_06_15/vest_136882.jsp

Pa jel taj vozač busa Rambo kad ga njih 6 privodi:hahaha:
I svi se slučajno zatekli, pola policijske stanice se tu vrti slučajno oko nekog busa dok ih Rambo vozač zajebava i možeš misliti pravi saobraćajni prekršaj. Kako se usuđuje drski Srbin.
A ono boldovano je najjače.
 
"Био је непослушан и морао је бити приведен"
Ejupi je kazao da je incident izbio kada je Igor Arsić napravio saobraćajni prekršaj nakon čega su reagovala dva policajca koja su se tu slučajno našla.

Prema njegovim rečima, zbog nasilnog ponašanja Arsića policajci su bili primorani da traže pomoć kolega u civilu koji su se tu slučajno zatekli.

Ejupi je kazao da nema informaciju da su policajci tukli Igora i njegovog oca.

"Mi smo ga pitali da li je povređen i da li mu je potrebna medicinska pomoć. On je rekao da mu ne treba. Ljudi koji su asistirali policajcima u uniformi su naši ljudi, kolege policajci koji su jutros bili u civilu i koji su krenuli na jedan policijski trening. Videli su šta se dešava i stali su da pomognu kolegama. Vozač je bio neposlušan i morao je da bude priveden", rekao je Ejupi.

http://www.rtv.rs/sr/vesti/politika/kosovo_i_metohija/2009_06_15/vest_136882.jsp



Да, хм.....био је мало непослушан:eek:

"Vid Arsić izjavio je Tanjugu da su jutros krenuli iz
Gračanice prema Mitrovici i da im je u Prištini jedno kombi vozilo
preprečilo put, na šta je njegov sin
Igor koji je vozio autobus, sirenom upozorio vozilo.


Zatim je jedan KPS policajac prišao autobusu, upitavši zbog čega svira,
na šta je on objasnio da upozorava vozilo koje mu je preprečilo put, da bi
policajac počeo da ga udara.


"Došlo je jedno vozilo marke golf iz koga su izašle četiri naoružane
osobe
u civilu i počele da tuku mog sina i mene.
U autobusu su bile žene i deca
koji su bili veoma uplašeni.



..чему даља беспотребна прича,...
на Косову и Метохији влада ТЕРОР и терористи су сада
наводно неки полицајци и људи на функцијама
у "Држави које НЕМА"

.
 

Napadnuta tri srpska mladića u Lipljanu
14.06.2009 09:00

Sedamnaestogodišnji Jovica Janićijević, jedan od trojice dečaka iz Lipljana koji su sinoć napadnuti od strane nepoznatih lica najteže je povređen i nalazi se u bolnici “Simonida” u Gračanici, saznaje KIM radio. Tri maloletna dečaka napadnuta su sinoć oko 23 sata u Lipljanu od strane nepoznatih lica, dok su pratili svog druga do zgrade u kojoj živi. Napadači, njih sedmoro, stajali su na jednom skretanju i kad su se im se tri mladića približila odjednom su letvama počeli da ih udaraju svuda po telu. Prema saznanjima KIM radija Jovica Janićijević je najteže povređen i ima kontuziju glave. U Lipljanu trenutno živi oko 800 Srba.


Jovica Janićijević iz Lipljana van životne opasnosti
14.06.2009 12:34

Sedamnaeštogodišnji Jovica Janićijević, jedan od trojice mladića iz Lipljana koji je sinoć povređen kada su ih nepoznati napadači napali drvenim motkama ima povredu vrata, grudnog koša, slabinskog predela, kolena i nogu kazao je u izjavi za KIM radio dr Slobodan Aranđelović. “Mi smo njega primili noćas oko 23 i 30 h, pregledom smo utvrdili da ima povrede koje su nastale udarcima tupim predmetom. Zbrinut je, ima bolove, ali je van životne opasnosti.” Dr Aranđelović je kazao da će povređeni biti zadržan u bolnici “Simonida” u Gračanici još par dana kako bi se dalje pratilo njegovo zdravstveno stanje. Povređeni Janićijević je za KIM radio kazao da je on bio sa još dvojicom svojih drugova kada se dogodio napad na njih. “Mi smo pratili jednog druga do zgrade u kojoj on živi. Dok smo išli ulicom pored jedne teretane je bila jedna grupa mladića koji su u rukama držali neke drvene motke. Kada smo im se približili oni su počeli da nas udaraju, psovali su na albanskom, pali smo dole, a onda su nas i šutirali nogama,” kaže Janićijević. Pored Janićijevića lakše povrede dobili su i njegovi drugovi Miloš Jovanović i Predrag Miljković.
 
Belo Polje: Uhapšen Albanac koji je sa automatom prolazio kroz selo
15.06.2009 16:03

U povratničkom selu Belo Polje kod Peći, jutros oko 7:30 sati, uhapšen je Albanac koji je, dok je prolazio kroz selo, na ramenu nosio automatsku pušku, javlja radio Goraždevac. Zamenik regionalnog portparola Kosovske policijske službe (KPS) u Peći Zećir Keljmendi je, za radio Goraždevac, potvrdio ovu informaciju rekavši da je još jedno lice u bekstvu. „Nakon prijave meštana uhapšen je jedan Albanac od koga nismo uspeli da dobijemo izjavu zato što se nalazi u totalno alkoholisanom stanju”, rekao je Keljmendi. On je dodao da se hapšenje dogodilo u planini iznad sela i da se pretpostavlja da su ova dva lica u veoma alkoholisanom stanju krenula u lov.
 

Back
Top