Šta muškarac zapravo misli...

misli bas to sto i kaze.
i to je posteno sa njegove strane.

Što ne volim ove komentare. Izvini, ali skroz su bezveze. Ko pita da li je on pošten i da li je on zbilja pošten, ako razmišljamo na drugi način?
Smara me potreba nekih ljudi da pravdaju tuđe postupke i na neki način ih brane.

Odgovor na temu:
Pre više godina sam čula komentar jednog muškarca da žene nepotrebno razmišljaju šta stoji iza njihovih rečenica. Stoji ono što je rečeno. Iz svog iskustva, ali i tuđeg, mislim da je u pravu. Dakle, ne želi ozbiljnu vezu, a zašto... Ne bih se ja time mučila. Možda mu se sviđaš, ali on ima neke druge planove u životu sada i to mu en odgovara, možda mu se ne sviđaš, možda mu se niko ne sviđa, ne voli ni sebe, pa je samo hebač. Šta god, hiljadu je kombinacija, samo je jedno tačno i to je da ne želi vezu.
 
Poslednja izmena:
znaci ili da mu se ne svidjas dovoljno da bi bio sa tobom u vezi ili da vec ima ozbiljnu vezu, ali sto u oba slucaja moze da znaci povremena seksualna druzenja, dok god mu draga nije obavestena o tome
imihwy.jpg
 
Što ne volim ove komentare. Izvini, ali skroz su bezveze. Ko pita da li je on pošten i da li je on zbilja pošten, ako razmišljamo na drugi način?
Smara me potreba nekih ljudi da pravdaju tuđe postupke i na neki način ih brane.

Odgovor na temu:
Pre više godina sam čula komentar jednog muškarca da žene nepotrebno razmišljaju šta stoji iza njihovih rečenica. Stoji ono što je rečeno. Iz svog iskustva, ali i tuđeg, mislim da je u pravu. Dakle, ne želi ozbiljnu vezu, a zašto... Ne bih se ja time mučila. Možda mu se sviđaš, ali on ima neke druge planove u životu sada i to mu en odgovara, možda mu se ne sviđaš, možda mu se niko ne sviđa, ne voli ni sebe, pa je samo hebač. Šta god, hiljadu je kombinacija, samo je jedno tačno i to je da ne želi vezu.

basposten komentar. i sama sam bila u situaciji kad nisam htela vezivanje (poslejedne duze veze) i otvoreno sam rekla- ne zelim da se vezujem.
ilijemozda zena potrebno da cuju bajke,kakobi njihovim usima prijatnije zvucalo...
smesno, decko koji otvoreno kaze da nece da se vezuje bas onako korektnopostupaprema datoj zenskoj osobi ito treba postovati,umesto stose izvrdava ruglu. jednostavno, otvoreno kaze pa ako je drugoj strani ok nekoneobaveznovidjanje onda je to sve bas korektno.
 
Što ne volim ove komentare. Izvini, ali skroz su bezveze. Ko pita da li je on pošten i da li je on zbilja pošten, ako razmišljamo na drugi način?
Smara me potreba nekih ljudi da pravdaju tuđe postupke i na neki način ih brane.

Odgovor na temu:
Pre više godina sam čula komentar jednog muškarca da žene nepotrebno razmišljaju šta stoji iza njihovih rečenica. Stoji ono što je rečeno. Iz svog iskustva, ali i tuđeg, mislim da je u pravu. Dakle, ne želi ozbiljnu vezu, a zašto... Ne bih se ja time mučila. Možda mu se sviđaš, ali on ima neke druge planove u životu sada i to mu en odgovara, možda mu se ne sviđaš, možda mu se niko ne sviđa, ne voli ni sebe, pa je samo hebač. Šta god, hiljadu je kombinacija, samo je jedno tačno i to je da ne želi vezu.[/QUOTE]

da, i to sam ja i rekla, da je posteno stootvorenokaze, ne da je zavlaci i izmislja nekegluposti.
 
... kada kaže: "Nisam spreman da se ozbiljno vezujem?"

Zavisi od osobe, ako je neki placipickovac nesiguran u sebe i ne zna šta hoće,
plaši se svoje mamice, onda je reda radi, ili ako te nije još upoznao, a to ti rekao,
onda je opet placipickovac i ne zaslužuje tvoje pažnju any more, a može biti da
te je odmah prepoznao i skapirao šta hoće, šta neće, u svakom slučaju opet
sve zavisi od tvoje intuicije i prepoznavanja da bi dalje odreagovala.
 
Kokoške,
muškarac ne da misli, nego ne misli .
Vi nam dodjete kao sredstvo za pranje sudova.
Sudovi mogu da se operu i sa samom vodom ali bolje je sa deterdžentom.( o zameni za bolje sredstvo za pranje posudja, da i ne pričam )
Dalje, zašto muškarac ne misli : Kad god razgovara sa ženom (s bilo kojom, sem uže ženske rodbine ), on misli ( više nagon, nego misao ), kako da ženu odvede do kreveta i j...e.
Zašto muškarac ne misli ? Zato što uživa u slobodi bitisanja i najteže nam pada kada moramo da trpimo zarad sexa, ženske bla, bla misli, bla, bla delovanja i ostala maratonska bla, bla...
A i nikada nećete razumeti slobadarski duh muškarca.
Na vama je samo da nam ukradete slobodu i produžite vrstu.
Domaćinstvo se podrazumeva.
 

Back
Top