UKLETA MESTA U SRBIJI

Ja mislim da je moja kuca ukleta. Da obrazlozim.

Cesto se budim nocu, i to je uvek u razdoblju od 3 do 3:15. Kada se probudim cujem neke korake i otvaranje vrata, ali nikada nema nikoga. Nekoliko puta mi se desilo da vidim senku i dva oka kako me posmatraju kroz prozor, ali cim ja bacim pogled nestanu. O cemu se radi? Da me ne uhode vampiri? Duhovi? Nesto trece?
 
Ja mislim da je moja kuca ukleta. Da obrazlozim.

Cesto se budim nocu, i to je uvek u razdoblju od 3 do 3:15. Kada se probudim cujem neke korake i otvaranje vrata, ali nikada nema nikoga. Nekoliko puta mi se desilo da vidim senku i dva oka kako me posmatraju kroz prozor, ali cim ja bacim pogled nestanu. O cemu se radi? Da me ne uhode vampiri? Duhovi? Nesto trece?
Mogao si malo detaljnije obrazložit...
 
Samo da te obavestim da je 3 sata nocu vreme kada su najprisutniji demoni i njima slicni(sad se ne salim) i to ima veze sigurno sa tvojim budjenjem,a jos jedna stvar. Ne znam da li ste citali celu temu ali ko jeste setice se price jednog korisnika koji je sa devojkom stao oko 3 ujutru u nekoj sumi kolima da ona ide u wc kada ga je napala macka( mrzi me da prepricavam sta se desilo) ali i to se desilo u 3 ujutru a i jos neke stvari sto su ljudi pisali su se uglavnom desile oko 3 ujutru.
 
Samo da te obavestim da je 3 sata nocu vreme kada su najprisutniji demoni i njima slicni(sad se ne salim) i to ima veze sigurno sa tvojim budjenjem,a jos jedna stvar. Ne znam da li ste citali celu temu ali ko jeste setice se price jednog korisnika koji je sa devojkom stao oko 3 ujutru u nekoj sumi kolima da ona ide u wc kada ga je napala macka( mrzi me da prepricavam sta se desilo) ali i to se desilo u 3 ujutru a i jos neke stvari sto su ljudi pisali su se uglavnom desile oko 3 ujutru.

Demoni ne mogu biti prisutni tada jer ne postoje...Često sam budan u to vrijeme pa nikada nisam vidio niti jednog duha, demona itd. Napad mačke je relevantan dokaz?
 
Jao ljudi :) Ovo je ziva istina sto sam rekao. Ali kakvi demoni... Davno sam ustanovio da su koraci lupkanje vratanca u sobi na donjem spratu. Vrata je otvarala prababa dok je isla da krade iz frizidera. Jedino senke i budjenje nmg da objasnim :) Pa eto sada da vidimo, ako je prethodno objasnjeno onda moze i ovo biti objasnjeno.
 
Samo da te obavestim da je 3 sata nocu vreme kada su najprisutniji demoni i njima slicni(sad se ne salim) i to ima veze sigurno sa tvojim budjenjem,a jos jedna stvar. Ne znam da li ste citali celu temu ali ko jeste setice se price jednog korisnika koji je sa devojkom stao oko 3 ujutru u nekoj sumi kolima da ona ide u wc kada ga je napala macka( mrzi me da prepricavam sta se desilo) ali i to se desilo u 3 ujutru a i jos neke stvari sto su ljudi pisali su se uglavnom desile oko 3 ujutru.

To nema veze sa demonima već uzroci mogu biti psihičke ili fizičke prirode. Možda u mračni srednji vek to mislili da je zbog demona jer ljudi nisu mogli objasniti zašto se neki bude oko tog vremena. Inače noć je daleko mirniji u odnosu na dan. To sa vremenom u 3 sata ujutro je čista slučajnost. Danima u određeno vreme se dešavaju mnogo više nezgode pa opet nema veze sa demonima. Mačke noću love,razdražljive su i bore se za svoju teritoriju i napadaju kada se poplaše što je bio slučaj u tom primeru koji si naveo,i nema apsolutno veze sa demonima, budi siguran. Samo je potrebno znati ono osnovno u našem okruženju pa da ne pripisujemo sve demonima.
 
Poslednja izmena:
To nema veze sa demonima već uzroci mogu biti psihičke ili fizičke prirode. Možda u mračni srednji vek to mislili da je zbog demona jer ljudi nisu mogli objasniti zašto se neki bude oko tog vremena. Inače noć je daleko mirniji u odnosu na dan. To sa vremenom u 3 sata ujutro je čista slučajnost. Danima u određeno vreme se dešavaju mnogo više nezgode pa opet nema veze sa demonima. Mačke noću love,razdražljive su i bore se za svoju teritoriju i napadaju kada se poplaše što je bio slučaj u tom primeru koji si naveo,i nema apsolutno veze sa demonima, budi siguran. Samo je potrebno znati ono osnovno u našem okruženju pa da ne pripisujemo sve demonima.
Istina apsolutno...
 
Ja mislim da je moja kuca ukleta.
2006. sam se uselio u stan. Tokom prve noći začula se lupa - kucanje na prozor. Delovalo je kao da su u posetu došli neki duhovi.
Sutradan sam bolje pogledao prozor i pokazalo se da ne zatvara lepo nego ima zazor pa svaki jači vetar čini da krilo lupi u okvir. Zakucao sam nekoliko pločica za krilo i posete duhova su prestale. :D

Očigledno će malo pažljivije otklanjanje građevinskih nedostataka rasterati sve duhove!
 
:( Ša je bilo, niko ne želi da sluša jezive priče o ukletim kućama i tako to? Ili ste se svi uplašili pošto slutite da je došlo vreme za prave stvari (veliko otkrovenje, strašni sud, duhovi, demoni i ostala boranija...). Dobro, nema veze, mogu ja i da se vratim u svoju kućicu u šumi...
 
Pozz ljudi! Procitao sam sve od 1. post-a. Ima veoma zanimljivih prica! To za Vuckovicu je tacno,posto je to selo na pola sata od mene. Tamo su valjda posle 2. Svetskog vojnici eksperimentisali nesto,pa su to nesto 'zajebali' i na kraju da bi sakrili taj propao eksperiment napravili vestacko jezero. Sad,da li je bilo veliko zracenje(najverovatnije) ili nesto drugo,jbm li ga. Uglavnom, dosta ljudi mi je pricalo da su se neke sekte okupljale tamo,pa su bila neka ubistva,samoubistva,to paljenje babe,ljudi se cesto dave u tom jezeru... Ne bih preporucio odlazak.

Inace evo moje price. Khm,khm.. Here it goes. Jednom sam se vracao sa puta iz Bg i kod Cacka sam pogresio skretanje,otisao sam na neki zemljani put. S obzirom da je stajao znak da taj put isto ide ka Guci,nastavio sam voznju,racunam neki shortcut. Takodje da napomenem da je bila noc,oko 2h. E sad, iako je taj put iznosio oko 4-5km ja sam se vozio toliko dugo (oko pola sata ako ne i duze) da sam se izgubio u naisao na dead end. Tad sam se usr*o ziv . Izadjem ja iz auta,nigde nista oko mene,samo suma. Vratim se u auto i razmisljam da li da odspavam do jutra ili da se vracam u rikverc. Mada put se racva tako da je bilo pitanje dal bih pogodio 'pravi put'. Izadjem ponovo iz auta i odsetam unazad nekih 100m,i vidim neku kucu.Upaljeno svetlo ispred vrata. Pocne mene mozak da jeb*,sve pocelo da se vraca iz horor filmova,tipa klinci 'slucajno' nadju kucu u sred nedodjije pa onda se desavaju strasne stvari. Ukocio se ja u mestu,ni napred,ni nazad. Cuh neku lomljavu iz kuce,i otvorise se vrata. Neki deda izlazi. Skupim ja hrabrosti i pocnem da prilazim. Covek krenuo u poljski wc. Kad sam ga pozdravio sa 'dobro vece', on skoci na mene sa nekim vilama. Jurio me par metara dok mu nisam objasnio da sam se izgubio i on se smiri. Fjuuu. Bilo je za DLAKU. Objasni mi on dokle da se vratim i gde da skrenem. Izvinio mi se na kraju sto je hteo vilama da me rokne,kaze vidjao je ljude kako stoje u mraku pa mislio da ga zajebavam.Nije hteo vise nista da mi kaze,samo mi je rekao da se sto pre vratim u kola i krenem. Vracam se ja ka kolima,kad nigde se nista ne cuje. Ja u sebi mislim,ma ovo me neko sigurno zajebava. Pozurim malo kad imam sta da vidim,stakla na kolima pobelela,kao da su zamagljena samo malo jace. Leto je bilo,prijatno napolju,tako da nije imalo od cega da zamagle stakla. Ukocim se ponovo, daleko mi da se vratim kod onog dede,a da udjem u kola,strah me. Posle minuta stajanja i izgovorenih 100 molitvi,sve koje znam,udjem u kola i krenem natrag. Stakla su se polako vratila u normalu.Posle nepunih 20min,vratio sam se na magistralu i celu noc sam se zahvaljivao Bogu. Cak tu noc/jutro nisam spavao uopste.

Pricao sam ovo nekim drugovima,ali su se smejali.Posle nisam nikome vise ni pricao,osim kad popijem malo ili kad smo u necijoj vikendici pa da se ismejemo/uplasimo. To je bilo pre 2-3 godine,ali se secam te noci kao da je bilo juce. E sad ja ne znam sta li je to bilo.Mozda neki Cacanski trougao :D Sasvim je moguce je da sam ponovo negde skrenuo,mada sam ubedjen da nisam,s obzirom da sam vec napravio 1. Wrong turn (haha,kao onaj film). Mozda su me vanzemaljci kiNDapovali pa sam sam imao onaj 'lost time' kao u x files-u. Nisam pio i nisam bio mnogo umoran tu noc.

Nisam imao zelju da se vratim po danu. Koliko se secam iz pravca G.Milanovaca,ide prvo skretanje levo preko jelice ka guci,pa dal je 2. ili 3. skretanje levo -moj put.ne secam se tog skretanja cim sam pogresio. Nije da je ukleto mesto,al da sam ostao malo duze ko zna sta bi se desilo. Fjuuu,umorih se od pisanja.:)
Ako neko ima nesto da pita,shoot.

Nego,zna li neko jel ziv Snake pita :) ???

Snake Pita sam zadnji put video na mom tavanu,ali posle toga mu se gubi svaki TRAG.......
 
To nema veze sa demonima već uzroci mogu biti psihičke ili fizičke prirode. Možda u mračni srednji vek to mislili da je zbog demona jer ljudi nisu mogli objasniti zašto se neki bude oko tog vremena. Inače noć je daleko mirniji u odnosu na dan. To sa vremenom u 3 sata ujutro je čista slučajnost. Danima u određeno vreme se dešavaju mnogo više nezgode pa opet nema veze sa demonima. Mačke noću love,razdražljive su i bore se za svoju teritoriju i napadaju kada se poplaše što je bio slučaj u tom primeru koji si naveo,i nema apsolutno veze sa demonima, budi siguran. Samo je potrebno znati ono osnovno u našem okruženju pa da ne pripisujemo sve demonima.

ovo sto si naveo je sve sa materijalisticke strane jer sve zelis da objasnis racionalno ali neke stvari se ne mogu objasniti
 

Back
Top