Pucnjava u holokaust - muzeju

Шта се нас ово тиче?? 'Ајде лепо када следећи пут запуцају неки гангстери у Америци, ти лепо дођи овамо и отвори нову тему да нас обавестиш на време...

Ako te ne zanima sto se javljas? Ta Hanibalova maska bi ti stvarno dobro dosla da malo usutis...
 
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/8094076.stm

"A gunman armed with a rifle has shot and wounded a guard inside Washington DC's Holocaust museum before being wounded in turn, city police say."

Stari zlotvor u ocaju.

:roll:

Amerikanci po etničkom i rasnom poreklu (popis 2005)

Belci – 74%

Nemci - 17% (49 miliona)
Irci 12% - (35 miliona)
Englezi 10% - (28 miliona)
Škoti - 6%
Italijani - 5.6%
Francuzi - 4%
Poljaci - 3,5%
Holanđani - 1,7%
Šveđani - 1.6%
Norvežani - 1.6%
Rusi - 1%
Španci - 1%

Hispanosi (melezi, mestizosi) - 14,5%
Crnci - 12%
Azijati - 4,5%
starosedeoci - 1%

Totalna populacija 288.380.000



Crnačka populacija u SAD (40 miliona)
Detroit - 82%
New Orleans - 67%
Baltimor - 64%
Atlanta - 61%
Memfis - 61%
Washington D.C. - 60%
 
Amerikanci po etničkom i rasnom poreklu (popis 2005)

Belci – 74%

Nemci - 17% (49 miliona)
Irci 12% - (35 miliona)
Englezi 10% - (28 miliona)
Škoti - 6%
Italijani - 5.6%
Francuzi - 4%
Poljaci - 3,5%
Holanđani - 1,7%
Šveđani - 1.6%
Norvežani - 1.6%
Rusi - 1%
Španci - 1%

Hispanosi (melezi, mestizosi) - 14,5%
Crnci - 12%
Azijati - 4,5%
starosedeoci - 1%

Totalna populacija 288.380.000



Crnačka populacija u SAD (40 miliona)
Detroit - 82%
New Orleans - 67%
Baltimor - 64%
Atlanta - 61%
Memfis - 61%
Washington D.C. - 60%

Nisam siguran ko je veci od svih nacista u USA, Nemci ili Amerikanci...

Od svih dokumentaraca o rasistickim i nacistickim organizacijama koje sam gledao, u svim su bili samo Amerikanci, americka imena...
 
Nisam siguran ko je veci od svih nacista u USA, Nemci ili Amerikanci...

Od svih dokumentaraca o rasistickim i nacistickim organizacijama koje sam gledao, u svim su bili samo Amerikanci, americka imena...

Па бар је у Америци најлакше променити и име и презиме и прикрити свој прави идентитет.
Зар вам није чудно да од 50,000 000 Шваба у јавности на политичкој сцени не наилазимо на НЕМАЧКА ИМЕНА... стока нацистичка је сигурно у врху власти САД...
 
Nisam siguran ko je veci od svih nacista u USA, Nemci ili Amerikanci...

Od svih dokumentaraca o rasistickim i nacistickim organizacijama koje sam gledao, u svim su bili samo Amerikanci, americka imena...

Mito nemaš pojma, Nacisti su bili sila br2 u SAD pred drugi svetski rat!
Pogledaj!

727px-German_American_Bund_NYWTS.jpg


 
Па бар је у Америци најлакше променити и име и презиме и прикрити свој прави идентитет.
Зар вам није чудно да од 50,000 000 Шваба у јавности на политичкој сцени не наилазимо на НЕМАЧКА ИМЕНА... стока нацистичка је сигурно у врху власти САД...

Е, сада замисли колико них сада седи по Стејт департменту и Пентагону!
Ми овде причакмо о ционистима а дефакто нацисти владају НАТо пактом, ЕУ и САД-ом!
 
Poslednja izmena:
Е, сада замисли колико них сада седи по Стејт департменту и Пентагону!
Ми овде причакмо о ционистима а дефакто нацисти владају НАТо пактом, ЕУ и САД-ом!

Па о томе и причам ... о нацистичкој Америци (а такође и о ционистима који су до гуше умешани у 2.св.рат)... иначе ако боље размислиш генерација Шваба рођена после 2.св.рата сада већ има преко 60 година - а њихова деца преко 30 - даклеМ, сигурно сви имају америчка тј.енглеска имена...и ко зна колико их седи и у Пентагону и у Стејт департменту...
 
Па бар је у Америци најлакше променити и име и презиме и прикрити свој прави идентитет.
Зар вам није чудно да од 50,000 000 Шваба у јавности на политичкој сцени не наилазимо на НЕМАЧКА ИМЕНА... стока нацистичка је сигурно у врху власти САД...

Pre bih rekao da su Jevreji u vrhu vlasti.

Ne racunajuci Svarcenegera, Austrijanaca, sto mu ga skoro isto dodje...
 
Pre bih rekao da su Jevreji u vrhu vlasti.

Ne racunajuci Svarcenegera, Austrijanaca, sto mu ga skoro isto dodje...

Једно су Јевреји а сасвим друго су ционисти и у том смислу потпуно одвајам народ тј.Чивуте у позитивном смислу - а ционисти су тотално болесни умови. Погледај на пример детаљну биографију оног идиота Сороша, испада да је он ишао раме уз раме са Немцима (и да је тако дошао до свог првобитног капитала)... ционисти су највећи мрачњаци планете.
 
Па о томе и причам ... о нацистичкој Америци (а такође и о ционистима који су до гуше умешани у 2.св.рат)... иначе ако боље размислиш генерација Шваба рођена после 2.св.рата сада већ има преко 60 година - а њихова деца преко 30 - даклеМ, сигурно сви имају америчка тј.енглеска имена...и ко зна колико их седи и у Пентагону и у Стејт департменту...

Kod puno prezimena je tesko uociti razliku, da li su nemacka ili americka, ali sta znaci americka, Svabe su masovno naseljavale USA i u vekovima pre XX-tog... Wagner, Kraus, Weiss itd...

Poznavao sam jednog "Amera" cije ime i prezime zvuci skroz americki, pa mi rece jednom kako mu je pra-pra deda dosao iz Nemacke...
 
Једно су Јевреји а сасвим друго су ционисти и у том смислу потпуно одвајам народ тј.Чивуте у позитивном смислу - а ционисти су тотално болесни умови. Погледај на пример детаљну биографију оног идиота Сороша, испада да је он ишао раме уз раме са Немцима (и да је тако дошао до свог првобитног капитала)... ционисти су највећи мрачњаци планете.

Ok, Zionisti jesu radikalni, ako mislis na one s pletenicama ispred zlatarskih radnji. Samo, oni sto drze vlast ne deklarisu se tako koliko znam, Kisindzer na primer, pa James Rubin, ili?
 
nisu rekli koje je rase napadac?
izmedju crnih i jevreja je malo veci jaz zadnjih dana, podrobnije ovde:
"Voleti Izrael - mrzeti Obamu" Haaretz
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1091234.html
i ovde od Blumentala "Osecajuci mrznju u Jerusalimu vece pred Obaminim govorom u Kairu":
http://maxblumenthal.com/2009/06/feeling-the-hate-in-jerusalem-on-the-eve-of-obamas-speech-in-cairo/

Belac, 89 god. zove se James W. Von Brunn, pravo "arijevsko" ime...ako je pravo...
 
Kod puno prezimena je tesko uociti razliku, da li su nemacka ili americka, ali sta znaci americka, Svabe su masovno naseljavale USA i u vekovima pre XX-tog... Wagner, Kraus, Weiss itd...

Poznavao sam jednog "Amera" cije ime i prezime zvuci skroz americki, pa mi rece jednom kako mu je pra-pra deda dosao iz Nemacke...

Да тачно је то, али је тачно и да је највећи број нациста пребегао управо у САД... и данас погледај да су млади нацисти тамо најактивнији бар на интернету...

А јеси ли приметио да ЦИА-е мало-мало па објави у фазону...ју,ју,ју... ево ми пронашли једног нацисту - а оно нациста има 105 година... побегао гробару са лопате - значи ЧУВАЛИ СУ ГА ОД 2.СВ. РАТА СВЕ ДО САДА и када је дошао пред смрт онда говна перу руке...
 

Back
Top